آنچه که اتفاق می افتد به آسانژ اتفاق خواهد افتاد به بقیه از ما

دیوید مورالس بازجویی از صاحب اسپانیایی شرکت های خصوصی امنیتی مخفی, جهانی, در حال بررسی توسط اسپانیا بالا دادگاه به اتهام ارائه سیا با فایل های صوتی و تصویری ضبط شده از جلسات بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ تا به حال با خود را وکیل و سایر بازدید کنندگان که ناشر در سفارت اکوادور در لندن است. شرکت امنیتی نیز گزارش عکس گذرنامه از همه آسانژ بازدید کنندگان. آن است که متهم از مصرف کنندگان تلفن های که مجاز نیست در سفارت و باز کردن آنها احتمالا در تلاش برای رهگیری تماس. در این گزارش به سرقت اطلاعات از لپ تاپ های الکترونیکی, قرص و میله های USB همه نیاز به چپ در سفارت پذیرش. در آن گفته شده گزارش های دقیق در تمام آسانژ را در جلسات و گفتگو با بازدید کنندگان. این شرکت حتی گفته شده است که برنامه ریزی شده برای سرقت پوشک نوزاد — را به بازدید از آسانژ — برای انجام یک تست DNA به ایجاد که آیا این نوزاد یک راز پسر آسانژ. UC جهانی ظاهرا در دستور سیا نیز به اتهام جاسوسی در اکوادور دیپلمات که مشغول به کار در لندن سفارت.

این کاوشگر توسط دادگاه Audiencia Nacional به فعالیت های UC, جهانی, همراه با فیلم, اظهارات, اسناد و مدارک و گزارش های منتشر شده توسط روزنامه اسپانیایی ال پایس به عنوان به خوبی به عنوان روزنامه ایتالیایی La Repubblica ارائه می دهد یک پنجره را به جهانی جدید امنیتی دولت است. در اینجا حاکمیت قانون بی ربط است. اینجا حریم خصوصی و وکیل مشتری امتیاز وجود ندارد. در اینجا مردم زندگی می کنند کمتر از 24 ساعت یک بعد نظارت است. در اینجا از همه کسانی که تلاش برای افشای جنایات استبدادی قدرت خواهد بود شکار ربوده و زندانی و شکسته. این امنیت جهانی دولت است وحشتناک melding از شرکت های بزرگ و عمومی است. و آنچه در آن است انجام می شود به آسانژ آن را به زودی فراموش برای بقیه از ما.

انتشار اسناد طبقه بندی شده است هنوز رتبهدهی نشده است یک جرم و جنایت در ایالات متحده است. اگر آسانژ است مسترد و به اعدام محکوم و آن را تبدیل به یکی. آسانژ است نه یک شهروند آمریکایی. ویکی لیکس که او تاسیس است نه آمریکا مبتنی بر انتشار. استرداد آسانژ به معنی پایان روزنامه نگاری, تحقیق در مورد عملکرد داخلی از قدرت است. این امر سیمان به محل وحشتناک, جهانی, شرکت های بزرگ تحت ظلم و ستم که مرزهای ملیت و قانون معنی هیچ چیز نیست. هنگامی که چنین قانونی سابقه است مجموعه, هر نشریه که منتشر مواد طبقه بندی شده از نیویورک تایمز به یک جایگزین وب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و سکوت.

فاحش سرپیچی از قانون و پروتکل های بین المللی در آزار و اذیت آسانژ است legion. در آوریل 2019, اکوادور رئیس جمهور Lenín مورنو capriciously فسخ اعطای حق پناهندگی در سفارت لندن جایی که او صرف هفت سال با وجود آسانژ وضعیت به عنوان یک پناهنده سیاسی. مورنو مجاز پلیس بریتانیا برای ورود به سفارت و دیپلماتیک تحریم قلمرو حاکمیت — بازداشت یک شهروند اکوادور. (جولیان آسانژ خود را حفظ تابعیت استرالیا.) پلیس بریتانیا کشف و ضبط آسانژ که هرگز مرتکب جرم و دولت بریتانیا نگه می دارد و او را زندانی ظاهرا برای وثیقه نقض.

آسانژ است که برگزار می شود در بدنام امنیت بالا HM زندان Belmarsh. او صرف بیشتر وقت خود را در انزوا است که اغلب به شدت تسکین یافته و محروم شده است پزشکی برای درمان انواع بیماری های فیزیکی. وکلای او می گویند که آنها به طور معمول دسترسی به مشتری خود را. Nils sd times, the سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در مورد شکنجه که مورد بررسی قرار آسانژ با پزشکان گفت: آسانژ دستخوش طولانی مدت و شکنجه روانی. Sd times انتقاد از آنچه که او خواستار “آزار و اذیت قضایی” از آسانژ از بریتانیا به ایالات متحده آمریکا, اکوادور و سوئد که طولانی مدت رسیدگی به تجاوز جنسی در مورد تلاش برای استرداد آسانژ به سوئد است. آسانژ گفت که بهانه ای برای استرداد او به ایالات متحده است. هنگامی که آسانژ بود دستگیر شده توسط پلیس تجاوز جنسی مورد کاهش یافته بود.

Sd times می گوید آسانژ را سیاسی نشان دادن دادگاه در ایالات متحده اگر او بودند تحویل به صورت 17 اتهامات تحت جاسوسی عمل به نقش خود در انتشار طبقه بندی شده نظامی و دیپلماتیک کابل و اسناد و مدارک و فیلم هایی که در معرض آمریکا جنایات جنگی در عراق و افغانستان است. هر یک از شمارش حمل بالقوه حکم 10 سال و هزینه های اضافی که آسانژ توطئه برای هک کردن به یک کامپیوتر و دولت اتحاد یک جمله حداکثر پنج سال است. یک جلسه برای تعیین اینکه آیا او خواهد بود استرداد به ایالات متحده شروع می شود Feb. 24 در لندن Woolwich تاج دادگاه. آن برنامه ریزی شده است برای حدود یک هفته گذشته و پس از آن, رزومه, مارس 18 به مدت سه هفته و بیشتر.

ویکی لیکس منتشر شده ارتش آمریکا گزارش جنگ در افغانستان و عراق یک کش از 250,000 دیپلماتیک کابل و 800 Guantanamo Bay detainee ارزیابی دادخواستها همراه با 2007 “وثیقه قتل” تصویری که در آن ایالات متحده خلبانان گفتگوی بورسی که آنها اسلحه را غیرنظامیان از جمله کودکان و دو همشهری روزنامه نگاران در بغداد و خیابان است. مواد داده شده به ویکی لیکس در سال 2010 توسط Chelsea Manning سپس برادلی منینگ یک رده پایین هوش متخصص در ارتش ایالات متحده. آسانژ متهم شده است با خشم آمریکا و جامعه اطلاعاتی باعث “یکی از بزرگترین سازش از اطلاعات طبقه بندی شده در تاریخ ایالات متحده است.” منینگ به اعدام محکوم شد اتهام جاسوسی در اوت 2013 و محکوم به 35 سال در زندان است. او اعطا بخشش در ماه ژانویه سال 2017 توسط رئیس جمهور باراک اوباما. منینگ بود دستور بازگشت به زندان در سال گذشته پس از امتناع از شهادت قبل از هیئت منصفه در ویکی لیکس مورد او همچنان پشت میله های زندان. هیچ کس تا کنون به اتهام جنایات جنگی ویکی لیکس, مستند شده است.

آسانژ به دست آورده دشمنی از حزب دموکرات ایجاد توسط انتشارات 70,000 هک ایمیل متعلق به کمیته ملی حزب دموکرات و عضو ارشد دموکرات مقامات. ایمیل کپی شد از حساب از جان پودستا هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری. این پودستا ایمیل های در معرض اهدای میلیون دلار به بنیاد کلینتون توسط عربستان سعودی و قطر دو از عمده تأمین کنندگان مالی از دولت اسلامی. آن را در معرض $657,000 که گلدمن ساکس پرداخت به هیلاری کلینتون به مذاکرات یک مبلغ بسیار زیادی از آن را تنها می تواند در نظر گرفته شود رشوه. آن را در معرض کلینتون را تکرار mendacity. او در این ایمیل برای مثال گفتن مالی نخبگان است که او می خواست “باز تجارت و مرزهای باز” و اعتقاد مدیران وال استریت بودند بهترین موقعیت برای مدیریت اقتصاد در بیانیه ای که در تضاد مبارزات انتخاباتی او اظهارات. آن را در معرض کلینتون در کمپین تلاش برای تاثیر گذاری در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه به اطمینان حاصل شود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود نامزد جمهوری خواه. آن را در معرض کلینتون پیشبرد دانش از پرسش اصلی بحث است. آن را در معرض کلینتون به عنوان معمار اصلی جنگ در لیبی یک جنگ او بر این باور خواهد صیقل دادن اعتبار خود به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری.

روزنامه نگاران می تواند استدلال می کنند که این اطلاعات مانند جنگ سیاهههای مربوط, باید پنهان ماند اما آنها نمی توانند پس از تماس خود با روزنامه نگاران.

دموکرات و جمهوری خواه رهبران ایران در جنگهای صلیبی و حکم به استرداد آسانژ. حزب دموکرات که اقدام به سرزنش روسیه خود را برای انتخابات دست به تهمت و اتهام که پودستا ایمیل شد به دست آمده توسط دولت روسیه هکرها. اما James Comey سابق FBI مدیر اتحاد اذعان کرد که ایمیل شد احتمالا تحویل به ویکی لیکس توسط یک واسطه و آسانژ گفته است که ایمیل نمی شد ارائه شده توسط دولت “بازیگران.”

ویکی لیکس انجام داده است بیش از هر سازمان خبری به افشای سوء استفاده از قدرت و جنایات امپراتوری آمریکا. در علاوه بر این به گزارش جنگ و پودستا ایمیل آن ساخته شده هک ابزار مورد استفاده توسط سازمان سیا و آژانس امنیت ملی و دخالت خارجی در انتخابات از جمله انتخابات است. آن را فاش داخلی توطئه علیه حزب کارگر بریتانیا رهبر جرمی Corbyn توسط کار اعضای پارلمان. این مداخله برای نجات ادوارد اسنودن که ساخته شده عمده فروشی نظارت از آمریکا توسط ما سازمان های اطلاعاتی از استرداد به ایالات متحده آمریکا با کمک به او فرار از هنگ کنگ به مسکو است. (نشت اسنودن همچنین نشان داد که آسانژ در آمریکا “تعقیب و هدف قرار دادن لیست.”)

این تحقیق توسط دادگاه اسپانیا نتیجه شکایت کیفری ظ توسط Assange که متهم مورالس و UC جهانی از نقض حریم خصوصی خود و مشتری-وکیل محرمانه بودن حقوق. به بنیانگذار ویکی لیکس همچنین می گوید این شرکت به جرم اختلاس ، رشوه و پول شویی.

مورالس با توجه به El País “اظهار داشت هر دو صورت شفاهی و کتبی به تعدادی از کارکنان خود را که با وجود داشتن استخدام شده توسط دولت و سپس-رئیس جمهور اکوادور, رافائل کوریا, او نیز مشغول به کار برای آمریکایی ها,’ چه کسی به او گفته فرستاده اسناد و فیلم ها و فایلهای دیداری از جلسات که استرالیا فعال برگزار شد در سفارت.”

“با وجود این واقعیت است که شرکت اسپانیایی — که مقر آن در جنوب شهر خرز د لا Frontera — استخدام شد Senain های اکوادور سرویس های اطلاعاتی مورالس به نام کارکنان خود را چندین بار خود را به نگه داشتن ارتباط با آمریکا و سرویسهای اطلاعاتی مخفی” مقاله گزارش شده است.

“صاحب UC Global S. L. دستور جلسه بین رئیس اکوادور راز خدمات Rommy Vallejo و آسانژ به جاسوسی در یک زمان زمانی که آنها برنامه ریزی خروج آسانژ از سفارت اکوادور با استفاده از یک گذرنامه دیپلماتیک به منظور او را به یک کشور دیگر” با توجه به El País. “این ابتکار بود که در نهایت رد آسانژ بر این اساس است که او در نظر گرفته آن را به یک شکست” که خواهد سوخت تئوری های توطئه به گفته منابع نزدیک به این شرکت مشورت با این روزنامه است. مورالس به نام خود و کارکنان خود را به نگه داشتن ارتباط با آمریکا و سرویسهای اطلاعاتی یک راز است.”

این Vallejo-آسانژ جلسه که شامل آسانژ وکلا صورت گرفت Dec. 21, 2017. شرکت امنیتی ساخته شده صوتی و تصویری ضبط از طریق میکروفن و دوربین های نصب شده در سفارت. سازمان سیا بلافاصله ساخته شده آگاه از این طرح شاید از طریق یک “خارجی جریان نقطه دسترسی” نصب شده در سفارت با توجه به El País. روز بعد ایالات متحده با صدور حکم بازداشت بین المللی برای تحقیق.

میکروفن گذاشته شد در آتش و یک دستشویی زنان که در آن آسانژ وکلا خواهد ایوان خود را با مشتری خود را در تلاش برای جلوگیری از ثبت. ویندوز در سفارت داده شد و درمان است که ارائه کیفیت بهتر صدا برای لیزر میکروفون که سیا با استفاده از مکان های خارجی, مقاله گزارش شده است.

زمانی که مورنو از انتخاب به ریاست جمهوری در اکوادور جایگزین رافائل کوریا که تا به حال داده آسانژ پناهندگی در سفارت شدید کمپین راه اندازی شد به زور ناشر از سفارت. آن را شامل روزانه آزار و اذیت, قطع دسترسی به اینترنت و ختم تقریبا تمام بازدیدکننده داشته است.

UC جهانی فراهم می کند که امنیت شخصی برای کازینو نجیب زاده Sheldon Adelson و برای حفاظت از خود شرکت Las Vegas Sands ظاهرا استفاده Adelson یک دوست از رئیس جمهور تهمت و یکی از بزرگترین کمک کنندگان به حزب جمهوریخواه به لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سپس-مدیر کل مایک Pompeo به آسانژ یک اولویت هدف است.

La Repubblica مانند El País, به دست آمده های مهم و فایل های ضبط شده و اطلاعات دیگر ناشی از UC جهانی نظارت در سفارت. آنها عبارتند از: عکس ها از آسانژ در سفارت و ضبط شده از مکالمات او با پزشکان و روزنامه نگاران و سیاستمداران مشهور و اعضای تیم حقوقی خود را.

“فیلم و ضبط صدا قابل دسترسی توسط Repubblica فاش کردن شدید نقض حریم خصوصی است که جولیان Assange, ویکی لیکس روزنامه نگاران و وکلا و پزشکان و خبرنگاران قرار گرفتند و به داخل سفارت و نمایندگی تکان دهنده یک مطالعه موردی از عدم امکان حفاظت از روزنامه نگاری منابع و مواد در یک محیط خصمانه” این روزنامه ایتالیایی نوشت. “این عملیات جاسوسی تکان دهنده است به خصوص اگر ما در نظر است که آسانژ محافظت شده توسط پناهندگی و اگر ما در نظر است که اطلاعات جمع آوری شده استفاده می شود ایالات متحده برای حمایت از استرداد او قرار داده و او را در زندان برای جنایت که او در حال حاضر متهم و برای او که خطرات 175 سال در زندان: انتشار سری دولت ایالات متحده اسناد آشکار جنایات جنگی و شکنجه از افغانستان به عراق به گوانتانامو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im