چه خبره این همه چیز شستشو در فلوریدا سواحل ؟

آنها می آیند از غرب آفریقا و کارشناسان نگران هستند چرا که آنها در حال غرق شدن لاک پشت و فوق العاده صخره های مرجانی است. اما آنها در حفظ و نشان دادن تا در پالم بیچ شهرستان سواحل است.

موقت مفتولهای برای ابتلا به دریای زندگی کردن در غرب آفریقا در حال فرود در سواحل فلوریدا مانند گردی ماهیگیران غرق شدن لاک پشت ها و هجوم مرجان سر در یک زمان-محور سفر در سراسر گرمسیری اقیانوس اطلس.

به نام “جدا ماهی گرد دستگاه” یا مد گاهی قایق مانند سازه می توانید به شمال استوایی زمان و سفر به آنجا به عنوان کارائیب و خلیج مکزیک و فلوریدا. یکی پیدا شد در پالم بیچ در این ماه.

اغلب ساخته شده از رد — نفت کوزه یا چوب بامبو مشت با هم — پرده های توری اویزان در زیر آنها را با رسیدن به آن می تواند بیش از 300 فوت عمق. آنها جذب ماهی است که جمع آوری برای پناهگاه و یا برای تغذیه در هر چه رشد می کند در صورت مصنوعی ایجاد شده در اکوسیستم.

ضربت از پالم بیچ شهرستان خط ساحلی باعث می شود آن را به یک نقطه داغ برای FADs اگر آنها در جریان های خلیج فارس گفت: فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش حفاظت کمیسیون زیست شناس توماس Pitchford.

“حضور این چیزهایی که در اطراف کارائیب است شروع به توجه بیشتر گفت:” دیوید Kerstetter استادیار با Nova Southeastern University بخش دریایی و علوم محیط زیست. “چیزهایی مانند لاک پشت های دریایی می تواند گرفتار شدن در آنها و دیگر نگرانی هنگامی که آنها شکستن رایگان است که تمام توری و دیگر مواد شکسته به صخره های مرجانی است.”

جدید ALS تحقیقات رسالت جلبک های سبز-آبی سم ارائه می دهد امید است که اسید آمینه کمک می کند

سر مد شده است یک موضوع برای سال ها به عنوان استفاده از آنها رشد می کند و با تکنولوژی ردیابی است. پیچیده تر از دستگاه خورشیدی چراغ و سیستم های سونار پس از ماهیگیران می توانید ببینید که آیا ماهی ها در زیر آنها را قبل از ساخت یک سفر به جایی که دستگاه شناور است.

ماهی در زیر دستگاه جمع آوری شده توسط یک کیف پول “سن” — یک دیوار بزرگ از توری که گرداگرد کل منطقه یا مدرسه از ماهی با یک خط است که می تواند از شبکه در پایین.

فلوریدا مقامات سرکوب قاچاقچیان

بزرگسالان تن billfish و dolphinfish در حال هدف گرفتن برای FADS اما نوجوانان, ماهی, کوسه ها و گونه های دیگر نیز می توانید در گرفتن.

خیریه پیو اعتماد تخمین زده است که 81,000 به 121,000 FADS اعزام شدند در سال 2013.

“مالکیت قانونی است که اغلب نامشخص در بخشی به دلیل عروق ماهی در هر مد زودگذر آنها پیدا کردن که آیا آنها مستقر آن مواجه می شوند و یا آن را توسط شانس” پیو گزارش اشاره می کند. “به عنوان یک نتیجه, ماهیگیران اغلب درمان FADs به عنوان یکبار مصرف, به طوری که آنها را بشویید تا در سواحل و صخره های مرجانی و کمک به پلاستیک آلودگی است.”

دایان Buhler, بنیانگذار دوستان از ساحل پالم گفت: ساحل پاک کننده را در بر داشت قطعه از این دستگاه برای سال اما نمی دانم آنچه را که آنها تا 2019 زمانی که بزرگ و دست نخورده پلاستیکی مد زودگذر بود.

“اگر آنها را تخریب و یا اگر آنها در حال حاضر ترک خورده به یک زن و شوهر از صخره های آن را فقط به نظر می رسد مانند یک توده ای از زباله گفت:” Kerstetter.

اخیر دستگاه ساخته شده از بامبو کشف شده در شمال پالم بیچ در فوریه. 22 و ارسال شده به رسانه های اجتماعی توسط WPTV کانال 5 هواشناس جیمز Wieland.

Kerstetter و دانشجوی کارشناسی ارشد ارین Kimak در حال جمع آوری اطلاعات در مورد که در آن از دست FADS در حال فرود به عنوان بخشی از کارائیب FAD پیگیری پروژه.

از طریق گزارش strandings و جستجوی آنلاین 191 FADs گزارش شده در شمال غربی اقیانوس اطلس با نقاط دورافتاده در آزور و برزیل و ایرلند و اسکاتلند. اولین گزارش قدمت آن به سال 1999.

ده FADS گزارش شده در ساحل پالم از سال 2013. در سطح ایالت 63 دستگاه گزارش شده برای اولین بار در جنسن بیچ در سال 1999.

Kerstetter گفت که او امیدوار است که برای شناسایی شیلات در حال از دست دادن اکثر دستگاه های.

“اگر ما می تواند شکل که استقرار آنها ما می توانید سعی کنید به آنها را برای جلوگیری از قرار دادن آنقدر زباله و پلاستیک در اقیانوس,” او گفت:. “این یک مشکل پیچیده است.”

مشاهده این پست در Instagram

برخی از چیزهای جالب و شستشو پس از بزرگ تورم در این آخر هفته!!! من یکی از اولین در ساحل نخل شمالی پایان روز شنبه. آن را به نام هوس (ماهی گرد دستگاه). من تماس FWC تام Pitchford و او گفت: “آنها در حال مستقر کردن غرب آفریقا با تن ماهی تجاری کیف پول سن ناوگان. آنها قانونی است اما بسیار بحث برانگیز است.” آنها یک صفحه خورشیدی سیستم gps و حتی برخی از سونار است که می تواند رله پشت چگونه بسیاری از ماهی ها در زیر آن پس تن به ناوگان می تواند حق را به محل و گرفتن ماهی بیشتر در شبکه خود را. بسیاری از آنها شسته شده در فلوریدا در طول سال. دوم عکس های شسته شده اطراف حوب ساند پناه. این یک موج صفحه نمک زدایی شناور. در واقع آن را می سازد آب شیرین از آب نمک طراحی شده توسط موج عمل است. آن را به یک شرکت کانادایی است که به نام Oneka که تست آن را برای پیرس قبل از آن را شکست و شسته شده در ساحل. از آن خواهد شد به بازار عرضه شده و تفریحی در جزایر که در آن آب شیرین محدود است. آنها در حال بازیابی آن امروز یا فردا. #فلوریدا #ساحل #washedup #allwashedup #سواحل #اقیانوس #شن #مد #زدایی #oneka #ماهی #ماهیگیری #ماهی #tunafleet #flbeach #دریا #دستگاه #خورشیدی #امواج #wavepower #atlanticocean #اطلس

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط James Wieland (@surfnweatherman) در فوریه 24, 2020 در 9:10 صبح PST

[email protected]

@Kmillerweather

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>