آنچه که ما آموخته است که از جان بولتون کتاب در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون می نویسد: در آینده خاطرات که او رئیس سابق ساخته شده تصمیم گیری در سیاست به منظور کمک به خود را در چشم انداز سیاسی.

“از اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” را برای عموم منتشر شده در ژوئن 23, اما, اخبار رسانه های به دست آمده از نسخه پیش از انتشار آن و گزیده ای منتشر شد دوشنبه در وال استریت ژورنال آشکار است که بولتون به تصویر می کشد تهمت سیاست خارجی استراتژی به عنوان “هرج و مرج” و نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن مصرف شد با انتخابات مجدد.

“تمام چیزی که من سر صدمه دیده” بولتون می گوید از مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به تجارت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال جلوگیری از کتاب منتشر شده در این هفته با وزارت دادگستری طرح دعوی در دادگاه فدرال. مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین رد این کتاب به عنوان “بسیار نامناسب” و گفت: این امر می تواند یک “جنایتکار مشکل” اگر منتشر شده است.

دموکرات ها و دیگر منتقدان بولتون اشاره کرد که او حاضر به شهادت در طول استیضاح پرس و جو به رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین و تنها توافق کردند که به شهادت در سنا محاکمه هنگامی که او می دانست که آن بعید است جمهوری خواهان او را به جلو.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته وال استریت ژورنال در مصاحبه جمعه شب که بولتون “یک دروغگو است, در حالی که با اضافه کردن “همه در کاخ سفید متنفر جان بولتون” در پاسخ به این گزارش در این کتاب است.

در اینجا کلید ادعا می کند از بولتون کتاب همانطور که در گزارش چهارشنبه:

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کمک خارجی برای کمک به انتخاب مجدد او

همانطور که گفته شد توسط دموکرات ها در طول استیضاح, Bolton می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از موقعیت خود به عنوان رئیس جمهور تا سال 2020 دوباره انتخابات شانس. اما بولتون می گوید: در چاپ گزیده ای که این تلاش ها فراتر رفت و فقط در اوکراین. این کتاب است که انتظار می رود به جزئیات دیگر فشار مبارزات در دولت, با توجه به پیش نمایش کتاب منتشر شده در هفته گذشته توسط Simon & Schuster.

“من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم گیری در کاخ سفید تصدی که نبود رانده مجدد محاسبات” بولتون می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته رئیس جمهور چین شی جینپینگ به افزایش خرید خود را از آمریکا-رشد محصولات کشاورزی به دلیل کمک به کشاورزان به نفع او در انتخابات ریاست جمهوری با توجه به انتشار گزیده ای. درخواست آمد در طول مذاکرات تجاری در سال 2018 G-20 نشست در آرژانتین و دوباره در ماه ژوئن 2019 در این اجلاس در ژاپن است.

“در بورس (برای سازش بر نرخ تعرفه) تهمت خواسته صرفا برای برخی از افزایش در مزرعه چینی-خرید محصول به کمک حیاتی مزرعه-دولت رای” بولتون می نویسد: از آرژانتین جلسه در گزیده ای. “اگر که می تواند مورد توافق همه ایالات متحده تعرفه ها کاهش خواهد یافت. آن نفس گیر است.”

و در ژاپن مغلوب ساختن پیشی جستن “تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده” بولتون می نویسد.

اوکراین به کمک های مربوط به تحقیقات لذا باید به دنبال بیشتر

به گفته نیویورک تایمز بولتون همچنین می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت مرتبط, کمک های نظامی پول تعیین شده توسط کنگره برای اوکراین به تحقیقات او می خواست به دموکرات شمار در مرکز استیضاح بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به نگاه به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن او 2020 رقیب و آمریکا به دنبال اثبات کند که او را با تهدید قطع کمک پول است. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها رد شد عوض شد و او در نهایت تبرئه توسط حزب جمهوری خواه اکثریت سنا.

با توجه به بار بولتون می نویسد که در اوت. 20 تهمت “گفت که او در حمایت از ارسال آنها را به هر چیزی تا زمانی که همه روسیه-بررسی مواد مربوط به (هیلاری) کلینتون و بایدن تبدیل شده بود بیش از.”

و بولتون با انتقاد دموکرات ها برای به دنبال ندارد به دیگر گناهان او می گوید تهمت متعهد به جای تمرکز تقریبا به طور انحصاری در اوکراین است.

“تا به حال دموکراتیک استیضاح طرفداران نشده است بنابراین با وسواس خود را به اوکراین حمله رعد اسا در سال 2019 به حال آنها هم گرفته شده برای پرس و جو بیشتر به طور سیستماتیک مورد تهمت رفتار خود را در سراسر کل سیاست خارجی استیضاح نتیجه به خوبی ممکن است متفاوت” بولتون می نویسد: در گزیده ای منتشر شده توسط وال استریت ژورنال.

برترین مشاوران مسخره تهمت پشت سر خود را

بولتون توصیف تهمت مقامات دولت به عنوان بدنام کردن رئیس خود پشت خود را به عقب در زمان. برخی از جمله بولتون و Pompeo در نظر گرفته استعفا از نا امیدی با مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن پست گزارش داد از بولتون کتاب.

“چه می شود اگر ما یک بحران واقعی مانند 9/11 با راه او تصمیم گیری کند?” رئیس سابق کارکنان John Kelly گفت: بولتون در کتاب می نویسد.

با توجه به بار’ گزارش بولتون توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 دیدار با کیم جونگ سازمان ملل متحد که در طی آن او می گوید وزیر امور خارجه مایک Pompeo گذشت یک توجه داشته باشید به بولتون در مورد تهمت که عنوان خوانده شده, “او بسیار کامل از s–t.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شده از اردوگاه های اقامت اجباری در چین

بولتون می نویسد که تهمت صحبت با چین رهبر در مورد برنامه های “اساسا ساختمان اردوگاه های کار اجباری” برای برگزاری اویغوری مسلمانان مذهبی و اقلیت های قومی و گروهی که بوده استراتژیک بازداشت شده توسط دولت چین در اردوگاه های اقامت اجباری و زندانها.

کاخ سفید چهارشنبه اعلام کرد که تهمت امضا لایحه که خود را در چین برای سرکوب Uighurs به عنوان قطعه بولتون کتاب آمد از جمله یادآوری است که تهمت تایید شده از اویغوری اردوگاه از یک سال پیش.

بولتون می نویسد که در طول ژاپن G-20 در اجلاس “با تنها مترجم حال حاضر یازدهم توضیح داده شده بود به تهمت چرا او اساسا ساختمان اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ.”

“با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا چیزی که حق انجام” بولتون گفت.

قانون تهمت امضا “دارد پاسخگو عاملان نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر از جمله استفاده منظم از تلقین اردوگاه های کار اجباری و نظارت سرزده برای از بین بردن هویت قومی و باورهای مذهبی از Uyghurs و دیگر اقلیت ها در چین” رئيس جمهور گفت: در یک بیانیۀ کاخ سفید.

با توجه به وال استریت ژورنال تهمت را رد دادن یازدهم تصویب اویغوری اردوگاه در چین است.

کمک: Ledyard King; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>