آنچه شما نیاز به دانستن در مورد تشکیل پرونده برای بیکاری

به همین دلیل بسیار مهم است به ماندن در خانه تا آنجا که شما می توانید و شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است که شما نمی توانید.

همه که ایمنی یک حرکت نزولی. همانطور که بیشتر مردم انتخاب برای ماندن در خانه کمتر هستند صرف پول خود را. هفته گذشته واشنگتن پست گزارش داد صدها نفر از اخراج در سراسر کشور در حال حاضر به عنوان خرده فروشی, مسافرت و رویدادها petered را متوقف کند.

در ضمن مردمی در مینه سوتا در حال تلاش بیش از حد. روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور داد تمام میله, رستوران ها و “مکان های عمومی و تفریحی”—خود را در تئاتر موزه ها و ورزشگاه و فلان چیز—به طور موقت. این محدودیت به اثر را در 5 بعد از ظهر امروز خواهد شد و تا آخرین مارس 27. رستوران ها هنوز هم می تواند کار اگر آنها چوب به takeout, اما این تنها جزئی امداد به کارکنان است که شما از دست رفته ساعت یا تمام حقوق.

“کلید کم وحشت” یکی-از-کار Redditor نوشت. “به عنوان چیز ایستاده من به اندازه کافی برای اجاره در ماه آینده, و هیچ چیز دیگری.”

Don’t panic, u/OutrageousCamp3. ایالت مینه سوتا است که در اینجا برای کمک به. یعنی با بیمه بیکاری.

بیمه بیکاری به طور موقت می پردازد کارگران حدود نیمی از یک هفته پرداخت هر هفته. (تا $740 و تا 26 هفته.) آن را برای پرداخت مالیات های فدرال و ایالتی در کارفرمایان. شما هم می توانید با دریافت پول از طریق کارت بانکی و یا راه اندازی پرداخت مستقیم. کارگران معمولا واجد شرایط نیست تا زمانی که آنها بوده ام از کار برای یک هفته اما یک مرتبه دوم Walz امضا شده در روز دوشنبه را دور می کند که با تاخیر و اجازه می دهد تا مردم پاک برای منافع بلافاصله.

معمولا طول می کشد حدود 15 دقیقه به درخواست آنلاین است که شما می توانید انجام دهید در اینجا. اگر شما می خواهید به درخواست از طریق تلفن تماس یکی از این بسته به وضعیت شما:

  • در مترو منطقه ؟ تماس 651-296-3644
  • در بیشتر مینه سوتا? تماس 1-877-898-9090
  • شنوایی و استفاده از TTY? تماس 1-866-814-1252

شما نیز ممکن است واجد شرایط اگر شما ساعت رو به شدت کاهش و یا شما در خانه و مراقبت از یک بیمار قرنطینه یا عضو خانواده. دولت در بخش اشتغال و توسعه اقتصادی نبود بلافاصله نظر در دسترس, بنابراین ما نمی توانیم بگوییم که دقیقا چه بسیاری از مردمی که در حال حاضر اعمال می شود و چگونه بسیاری از آنها می رود.

اما مقامات دولتی قرار داده اند برآورد خود را در صدها هزار نفر. مینیاپولیس شهردار یعقوب فری که اعلام شبیه وضعیت اضطراری که تعطیل این شهر رستوران ها و کافی شاپ ها و حتی کتابخانه ها گفت: استار تریبیون وجود دارد حدود 30,000 بار و رستوران کارگران در این شهرستان به تنهایی.

چند نکته:

اگر شما اضطراری کارگر در خط مقدم از این بیماری همه گیر اول از همه با تشکر از شما. اما در مرحله دوم شما به عنوان مهد کودک برای بچه های خود را در سن 12 و طریق خود را از منطقه مدرسه. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا شما واجد شرایط در اینجا.

اگر کودک شما به مهد کودک بسته است و کار نیست و شما هر زمان به مراقبت از بچه های خود را (سالم یا در غیر این صورت شما ممکن است واجد شرایط برای بیمه بیکاری ،

اگر شما هیچ چاره ای جز به کار و شما مریض در کار شما رو یک راست به کارگران comp. همچنین شما می توانید یک حق برای درخواست اقامت—مانند راه دور و یا مرخصی استعلاجی—اگر شما یک ناتوانی است که بر خود خطر ابتلا به کوروناویروس. اگر شما هر گونه گزارش سلامت یا نگرانی های ایمنی در محل کار خود را به کارفرما مجاز نمی باشد به مجازات شما برای آن است.

و اگر شما قرارداد ویروس و مینه سوتا وزارت بهداشت می خواهد شما را به ماندن در خانه خود را کارفرما نمی تواند آتش شما را برای کار از دست رفته زمانی که 21 روز. این امر همچنین اگر شما نیاز به مراقبت از کسی که آلوده شده است.

یکی از سناریوهای دولت نمی تواند به شما کمک کند اگر شما هنوز بیمار است اما باید در خانه بمانند زیرا شما در معرض این ویروس در برخی از نقطه. چک کردن گزینه های خود را در مینه سوتا وزارت کار و صنعت کارگر حمایت صفحه.

توجه داشته باشید برای ارسال-coronavirus آینده:

این آرامش را به می دانم که وجود دارد شبکه های ایمنی موجود در این رویداد همه چیز به شدت اشتباه است. امید هنوز وجود دارد در میان کارشناسان بهداشت و درمان است که این نسبتا سریع و گسترده پاسخ را کاهش تاثیر این بیماری همه گیر. اما در جای دیگر این بیماری همه گیر پاسخ نیز پرتاب به استارک امداد تعداد مطلق از قوانین خم تغییر و یا پرتاب از پنجره به بیرون در مجموع از آنجا که از virus.

در خارج پرداخت مرخصی استعلاجی بود که در اصل در ارائه ناگهان در دسترس است. در کشورهای مختلف در سراسر کشور مردم دیگر گرفتن پرتاب زندان برای جرایم جزئی. مینیاپولیس که معمولا خاموش کردن آب به حدود 150 خواص هر ماه با توجه به عدم پرداخت با توجه به استار تریبیون, به تازگی اعلام کرد این امر قرار داده و عمل در وقفه بنابراین مردم می توانند در حفظ و شستن دست های خود را.

بهره وام است که بخشیده است. مشفق هستند که به حالت تعلیق درآمد. کنترل اینترنت است که به طور معجزه آسایی سازمان ملل متحد متوقف شده. که begs سوال—چه شد توقف آنها را از انجام آن در وهله اول?

“بیش از همه امریکا coronavirus آشکار است و یا حداقل یاد ما چقدر از معاصر آمریکا زندگی مزخرف با ساختارهای قدرت در ساخت مجازات و ترس به عنوان مخالف به نفع ما” Dan Kois اخیرا نوشت: برای تخته سنگ.

“چرا باید هر بیمار کارگر از ترس از دست دادن خود را پرداخت و یا کار خود را در هر زمان ؟” او می پرسد. “تا به حال فعالان و مشتریان شده است به معنای این باور است که قدرت می شود که هرگز نمی تواند تغییر این سیاست آن خواهد بود بیش از حد گران قیمت و یا بیش از حد unwieldly و یا به سادگی ناراحت راه کارهایی انجام می شود.”

اما گربه گرفتن اجازه از کیسه. هنگامی که مردم متوجه می شود یک سیاست است “مزخرف” آن را بسیار سخت تر به آنها را به تحمل آن است.

در ضمن شستن دست های خود را ایمن ماندن و بررسی کنید که چه کمک شما واجد شرایط برای دریافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>