آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, جمعه ژوئن 12

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز جمعه است

به عنوان جمعه 70,971 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 2,877 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

1:37 بعد از ظهر: فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نشانه لایحه اجازه می دهد تا ورزشکاران کالج برای سود کردن نام و تصویر و شباهت

این لایحه را به اثر ژوئیه 2021. در آن زمان NCAA ممکن است یک سیاست ملی در محل است که هم راستا با فلوریدا لایحه و کشورهای دیگر اتخاذ کرده اند که مشابه قانون.

1:01 p. m.: ساراسوتا کلانتر دفتر ممنوعیت “خط نازک آبی رنگی’ آرم

ساراسوتا کانتی کلانتر سروان. Ryan Brown گفت: کارکنان خود را در یک ایمیل ارسال پنج شنبه که آنها را “منحصر به فرد در زمان حال” است و آنها باید “همیشه حفظ حرفه ای خود را.”

11:03 a. m.: ساراسوتا تاریخ مملو از پژواک از بی عدالتی نژادی

به عنوان امریکا و خیلی از بقیه جهان چهره عواقب ناشی از قرن ها از نژادپرستی و خشونت پلیس ساراسوتا شده است در میان تعداد بی شماری از جوامع برگزاری تظاهرات به دنبال شکاف بین نژادها.

ساراسوتا به هر دلیل به زانو.

8:45 صبح: اخراج دانشمند Rebekah جونز می سازد coronavirus داشبورد به رقیب فلوریدا

اخراج دانشمند Rebekah جونز’ سایت نشان می دهد بیش از هزاران نفر با کروناویروس و صدها هزار نفر کمتر شده اند تست شده از سایت های اجرا شده توسط فلوریدا در بخش بهداشت و درمان.

6:00 صبح: تاثیر فاضلاب نشت کاهش می یابد گاو دریایی خدمات عمومی

مقدار فاضلاب خام به بیرون درز به ساراسوتا خلیج تجدید نظر شده بود را به 350,000 گالن با توجه به فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست.

6:00 صبح: گاو دریایی عضو هیئت مدیره مدرسه خسته از بحث در مورد نژاد خواستار اقدام

این گاو دریایی شهرستان مدیره مدرسه را فقط سیاه و عضو تحت فشار قرار دادند در برابر یک تعداد انگشت شماری از ولسوالی های پیشنهادی با هدف پرداختن به تنش های نژادی در این هفته.

6:00 صبح: رژیم صهیونیستی است. DeSantis می دهد فلوریدا مدارس کنترل بر نحوه بازگشایی در پاییز

در یک کنفرانس مطبوعاتی در جنوب فلوریدا DeSantis اعلام کرد که 143-صفحه طرح با تاکید بر اینکه بازگشایی مدارس در پاییز کمک خواهد کرد, از دانش آموزان, شکاف که باز یا گسترده تر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

6:00 صبح: مهمان تحریریه: Manasota نژادهای مختلف, باشگاه کتاب, یادگیری به عنوان خوانده شده یکی دیگر

“پس از سازماندهی در 2018, MIBC در حال حاضر چهار باشگاه کتاب در ساراسوتا و برادنتون منطقه است. هر سر مخلوط شده است. ما نزدیک به 60 نفر از اعضای در حال لذت بردن از پاداش “نژادی آشتی.” شده است تجربه زندگی در حال تغییر به دوباره یادگیری تاریخچه و دوستان را از رنگ های مختلف است.”

6:00 صبح: روز جمعه نامه ها: رهبری, مدرسه, منطقه, defunding پلیس بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

داستان بالا از روز شنبه, ژوئن 11

پیدایش دندان به فروشگاه در Nokomis: غیر انتفاعی ارائه کم هزینه خدمات دندانپزشکی برای بیش از دو دهه است که تحت فشار به عنوان صاحبخانه تجدید حیات نخل میدان پلازا.

ساراسوتا مبارزه با جرم و جنایت و شوهر بازنشستگی: ساراسوتا اداره پلیس کاپیتان لری Jaress و ساراسوتا کانتی کلانتر کاپیتان دیوید اسکات در حال بازنشستگی پس از یک ترکیب 54 سال در اجرای قانون است.

با همه گیر پاک کردن مالیات, مجموعه, فلوریدا, چهره های روی حیله و تزویر عمل تعادل: فقط در یک ماده از چند هفته آن را به دولت, دولت در تلاش برای تعادل این کتاب در آنچه در آن می تواند و نمی تواند انجام دهد – به عنوان مالیات بر مجموعه nosedive به سطح بی سابقه است.

COVID-19 تست ارائه خواهد شد در Gocio ابتدایی در ساراسوتا: فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا باز خواهد شد تا یک درایو از طریق COVID-19 تست سایت از ساعت 8 صبح تا ظهر روز 18 ژوئن در Gocio مدرسه ابتدایی 3450 Gocio جاده ساراسوتا.

سافتبال: منطقه 16 جوایز برندگان: انتخاب به FACA ارشد همه ستاره بازی شد اوری Goelz اما آنتونی از Lakewood در مرتع پرورش احشام و هالی Peluso از ریورویو بالا است.

رستوران News: مریم گلی در مرکز شهر ساراسوتا اعلام تاریخ بازگشایی: Sage رستوران و نوار پشت بام به زودی به استقبال مهمانان را تاریخی مرکز شهر ساراسوتا محل.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

ساراسوتا ون Wezel اعلام تغییرات به 2020-21 برادوی سری

این شهر متعلق به ون Wezel هنرهای نمایشی سالن اعلام کرده است تغییرات به آن 2020-21 برادوی سری. در حالی که یاد تئاتر مشرف ساراسوتا خلیج برنامه ای برای باز کردن در اواخر اکتبر سال 2020 شرایط اجازه برادوی تولیدات در ون Wezel آغاز خواهد شد و تا ژانویه 2021.

یک خط دسترسی ترمیم در کیسی کلیدی: جزئی فضایی دسترسی ترمیم شد بعد از ظهر چهارشنبه برای افرادی که زندگی می کنند در 39 خواص در شمال 700 بلوک از شمال کیسی کلید جاده ها است.

برادسکی: Sheena موریس کشته شدن خودش با وجود جدید در جریان بررسی: در یک بحث در چهار شنبه, 12th مدار دادستان اد برادسکی گفت: شینا موریس خودش را کشته و بازداشت در بحث 2009 مورد خواهد بود “ناخالص سقط جنین از عدالت است.”

Nik Wallenda drive-in شیرین کاری نشان می دهد برای اولین امروز در ساراسوتا: صورتحساب به عنوان “اولین درایو در شیرین کاری نشان می دهد” Nik Wallenda را در “کله خر رالی” اولین پنج شنبه در ناتان Benderson پارک در ساراسوتا.

SEIDMAN: نوع دیگری از هنر برای خلیج جلو: به عنوان بحث بر سر سرنوشت “تسلیم بی قید و شرط” با شدت گرفتن یک قطعه از هنر با تمرکز بر تنوع در حال برنامه ریزی برای نزدیکی محلی.

دیدگاه ما: لطفا در مورد مداقه قرار ما مزایای سیستم: تقریبا در هر کشور در اتحادیه گرفتار شد تعادل در آبشار از اخراج مرتبط COVID-19 shutdown و نیاز به هماهنگی ساکنان خود را’ تعداد مدعیان بیکاری با کمک های فدرال تحت مراقبت عمل می کنند. اما فلوریدا خارج از غرفه را در این سناریو به عنوان فلوریدا تمایل به انجام این کار.

مهمان سرمقاله: “تسلیم” مجسمه نیست عشق و شادی و یا صلح; آن حمله: “در حالی که او توصیف این حادثه به عنوان آنچه که در حال حاضر به عنوان ‘تجاوز جنسی’ او کاهش رسانه ها را دعوت به reenact بوسه معروف برای دوربین —تمایلی به بازی همراه با exulting اسطوره ها از آنچه که به تصویر کشیده شده در تصویر نمادین.”

پنج شنبه نامه: پلیس, رای گیری, مجسمه مطلب: خوانندگان صحبت کردن در مورد اخبار اخیر.

COVID تست سایت برای باز کردن در انگلوود مجموعه ورزشی: درایو-از طریق سایت که باز خواهد شد ژوئن 17, همچنین می تواند توسط عابرین پیاده و دوچرخه سواران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>