آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, جمعه ژوئن 19

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز جمعه است

به عنوان جمعه 89,748 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 3,104 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان (به روز شده در ژوئن 18).

داستان بالا

12:57 بعد از ظهر: ونیز به نظر شورای جدید تاثیر هزینه های

تاثیر هزینه های دولت به طور کلی و مواد زائد جامد خواهد بود به اضافه هزینه ساخت یک خانه جدید در ونیز باید ونیز شورای شهر تصویب فرمان جدید صبح روز سه شنبه.

11 صبح: یکی دیگر از رکورد جدید: 3,822 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا روز جمعه

این پنجمین بار در هفته گذشته است که فلوریدا تنظیم یک رکورد جدید برای جدید کروناویروس موارد در یک روز.

6:00 صبح: ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه فروم ویژگی های رز و گراهام

هیئت مدیره مدرسه امیدوار کارن رز و دیوید گراهام صحبت یکشنبه در مورد اینکه چرا آنها بهترین انتخاب برای پر کردن یک جای خالی در ساراسوتا در هیئت مدیره در پاییز.

6:00 صبح: مهمان تحریریه: ما قبل از اینجا بوده ام. در حال حاضر می تواند ما را در تاریخ و زمان آخرین ؟

“در این تاریخی Juneteenth روز بزرگداشت لغو برده داری در تگزاس در سال 1865 من فکر نیاز برای انعکاس که منی رویداد و همچنین به عنوان آنچه که امروز اتفاق می افتد.”

6:00 صبح: بهترین HT Preps جوایز نشان می دهد: سال شناگر

در آن سال از شناگر. اما Weyant و الکساندر گوسف هر دو ریورویو بالا, اسیر برتر جوایز در آنلاین بهترین HT Preps جوایز نشان می دهد پنج شنبه شب.

6:00 صبح: روز جمعه نامه ها: پلیس, مؤتلفه, مجسمه, بد بو, جلبک دریایی, بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

بهترین HT PREPS جوایز نشان می دهد

با توجه به COVID-19 سالانه ما نشان جوایز و تجلیل از بهترین ساراسوتا-گاو دریایی ورزشکاران شد آنلاین شب گذشته. پت Mahomes بیل Belichick, Stephen Curry, Wayne Gretzky و مایکل فلپس در میان 16 مجریان. در اینجا که در آن شما می توانید تماشا نشان می دهد!

داستان بالا از روز شنبه

ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه اکثریت مبارز در مورد DJ

ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه باقی مانده تقسیم در مورد نحوه اقدام در آموزش و پرورش ویژه موردی است که موجب یک دولت بررسی است. DJ از دست داده و بیش از شش سال تحصیل در زمانی که مسئولان مدرسه به اشتباه قرار داده شده در یک برنامه برای دانش آموزان با شناختی شدید معلولیت.

اندرسون: Black Lives Matter حتی در مرگ

آدامز و راجرز گورستان در برادنتون — دو عمدتا سیاه گورستان در همان قطعه از زمین هستند تا از غفلت آنها شبیه چیزی است که در یک خزنده کارتون به معنای ترساندن بچه های کوچک است.

گوسفند آبی خواب نیمروز و کلید منتشر شد به ساراسوتا خلیج

ریزه سی ورلد های فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون ساراسوتا اداره پلیس و ساراسوتا کانتی کلانتر, همه بازی نقش را در پاکسازی یک مسیر برای گوسفند آبی’ دوباره به وحشی در Ken Thompson پارک قایق شیب دار.

کافه L’Europe کارکنان رستوران تست مثبت برای COVID-19 در ساراسوتا

کافه L’Europe یکی از طولانی ترین در حال اجرا و معروف ترین رستوران در ساراسوتا است به طور موقت بسته و پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

رستوران نیوز: برای اولین بار سازمان دیده بان معرفی کوکتل مشروبات الکلی در ساراسوتا برادنتون و ونیز

خونین Marys mimosas و دیگر مشروبات الکلی در حال حاضر در حال خدمت در سازمان دیده بان رستوران در ساراسوتا-گاو دریایی برای اولین بار پس از اولین آن محل باز در اینجا نزدیک به 35 سال پیش است.

ساراسوتا و گاو دریایی pantries غذایی نمی تواند همگام با افزایش نیاز

دیرین گرسنگی برنامه در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان چهره شیب کاهش در کمک های مالی و درخواست برای کمک به نگه داشتن آن 25 غذایی pantries نگردند لازم تامین مواد غذایی برای کمک به بدون استحقاق جوامع ضربه سخت COVID-19 همه گیر و بحران بیکاری.

فلوریدا, مجموعه تک روز ثبت 3,207 جدید COVID-19 مورد در روز پنج شنبه

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 3,207 موارد جدید COVID-19 در دولت در پنج شنبه, ضرب و شتم قبلی بالاترین تک روز افزایش 2,783 مجموعه سهشنبه به عنوان دولت عفونت در ادامه به سنبله.

10:30 a. m.: 10 بهترین اسکله رستوران ها و ماورا میله های برای ناهار خوری در ساراسوتا

برای ایجاد این لیست ما را برداشت مورد علاقه اسکله رستوران ها و ماورا میله ارائه فضای باز ناهار خوری در ساراسوتا و همچنین در خواب نیمروز میعادگاه قشنگ ساحلی و ساراسوتا کانتی طرف قایق داخل کشتی بازرگانی کلید.و بین ماه های ژوئن 12-13 ما گفتند که همه 10 که آنها نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک صورت در حالی که به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

جدید Anna Maria pier مجموعه برای ‘نرم’ باز

بازسازی اسکله — در اصل نابود شده توسط طوفان ایرما در سال 2017 — در نهایت تبدیل شدن به روز جمعه اما وجود خواهد داشت بسیاری از شرایط ضروری ساخته است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رستوران و نوار اخبار در ساراسوتا برادنتون-ونیز: ژوئن 18-24

این هفته رستوران و بار, اخبار شامل محبوب خواب نیمروز کلیدی فروشگاه doughnut باز کردن یک دوم محل مستقر در اوهایو پیتزا زنجیره ای از آمدن به این منطقه و Ringling موزه رستوران گرفتن قبل.

12 رستوران برای روز پدر ناهار خوری و بایگانی اطلاعات معاملات در ساراسوتا برادنتون-ونیز

از محلی متعلق به رستوران ها برای زنجیره ای ملی در اینجا به ده مکان در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان ارائه نوشیدنی های رایگان ناهار خوری معاملات و بیشتر برای پدر در روز پدر. (که پنج شنبه است. فراموش نکنید!)

نظر ما: به عنوان COVID-19 مورد افزایش در اینجا چیزی است که ما می دانیم

بنابراین ما در فلوریدا خواهد شد coronavirus گرفتن با ارتش ما. اما در اینجا برخی از چیزهایی که ما نمی دانیم: پوشیدن ماسک کمک می کند, نمایی. حفظ فاصله ایمن از هر کسی خارج از دایره فوری بسیار مهم است. محدود کردن زمان خود را در محیط های خارج از خانه خود را هوشمند است.

پنج شنبه نامه: بی عدالتی ناامن سفر redistricting بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>