آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, دوشنبه, ژوئن 22

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز دوشنبه است

یکشنبه, 97,291 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 3,161 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان (به روز شده در ژوئن 18).

داستان بالا

7:00 p. m.: نیاز به استفاده از یک کامپیوتر ؟ ساراسوتا-گاو دریایی کتابخانه های عمومی هستند به کمک

با توجه به رنه دی Pilato مدیر ساراسوتا کانتی کتابخانه ها و منابع تاریخی در حدود 17 درصد از ساراسوتا کانتی فاقد اینترنت با سرعت بالا دسترسی داشته باشید.

6:31 a. m.: ساراسوتا-گاو دریایی سازندگان خانه نگاه کنید به دست آوردن مجدد زمین پس از همه گیر

مجوز برای خانه های جدید کاهش یافت و نزدیک به 11 درصد در ماه آوریل در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه اما برخی از سازندگان می گویند کسب و کار به بهبود است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

6:30 صبح: سرشماری بیش از فقط یک نفر به تفکیک

داده های سرشماری تعیین تعداد نمایندگان هر ایالت را در مجلس نمایندگان ایالات متحده و اثرات تخصیص بودجه فدرال برای آموزش و پرورش, اجتماعی, خدمات, بهداشت و درمان و زیرساخت های حیاتی پروژه ها.

6:00 صبح: اندرسون: قانون محلی رهبری فاقد تنوع

هر رئیس پلیس و کلانتر سفید است. هر رتبه اجرای قانون رسمی است بیش از حد. از هولمز ساحل بندر شمالی سطح بالای تنوع است که تقریبا وجود ندارد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

داستان بالا بیش از آخر هفته

شهرستان ساراسوتا نامزدها آمار مجازی بحث مرحله: نامزدهای رقابت برای شهرستان ساراسوتا کمیسیون مناطق 2 و 3 ضربه شروع آنچه که انتظار می رود به یک انتخابات رقابتی فصل است.

اجباری ماسک? برخی در ساراسوتا نمی خواهد ذهن آن: بازدید کنندگان در سراسر سنت Armands دایره وزن در تمپا و سنت پترزبورگ اخیر صورت پوشش مورد نیاز است.

یکی دیگر از رکورد روز برای coronavirus موارد در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان: فلوریدا, وزارت بهداشت, گزارش روز شنبه که 140 جدید کروناویروس موارد تایید شده در گاو دریایی و 50 در ساراسوتا در روز شنبه هر دو سوابق روزانه.

خاموش روز پدر: ونیز ارتش veteran کاهش قرار گرفتن در معرض خود را در میان رکورد coronavirus عفونت نرخ.

زک اندرسون: Top 10 مسابقه در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان: حزب جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده Vern بوچانان دفاع از خود در کنگره صندلی علیه دولت دموکراتیک تشکر. مارگارت خوب و با وجود کشت و مسابقه برای, دولت, شهر و شهرستان کرسی است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

SEIDMAN: کودکان با چالش های سمت چپ توسط آموزش دیجیتال: در حالی که انتقال به مدرسه آنلاین دشوار است برای بسیاری از معلمان ، والدین و دانش آموزان آن شده است تقریبا غیر ممکن است برای خانواده های کودکان معلول است.

Instagram تاثیر گذار کارولین Calloway آرامش می یابد در ساراسوتا: کارولین Calloway, نوه از ساراسوتا املاک و مستغلات مغول اوون برنز ساخته شده است بزرگ رسانه های اجتماعی زیر

غم و اندوه و امید در ساراسوتا Juneteenth رویداد: جشن سالانه در ساراسوتا شد خوش بین اما آمیخته با غم و اندوه در زمان تنش های نژادی و از دست دادن جامعه است.

COVID-19 میسازد لخت مشکلات شکاف دیجیتال: هرالد تریبون و خود را شریک پترسون بنیاد ساراسوتا خواهد شد به بررسی این مسائل در یک تلاش جدید دوبله “دیجیتال دسترسی برای همه است.” این داستان را از آدرس مردم چگونه نهفته پیدا کردن مکان های که باید ameliorated مشکل و به اشتراک گذاری چگونه آنها آن را انجام داد و به سهامداران با یکدیگر به ببینید که چه می تواند انجام شود در منطقه ما — این حرفه انجام شده از طریق مشارکت آرمان روزنامه نگاری تلاش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>