آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, دوشنبه, ژوئن 29

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز دوشنبه است

یکشنبه, 141,075 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 3,419 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

9:54 صبح: برای شبکه های کسب و کار بین المللی, اعضای, معارفه پرداخت سود سهام بزرگ

چهارده BNI فصل شکوفایی در ساراسوتا کانتی به تنهایی بخشی از 35 سال همکاری پدیده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

6:30 صبح: چه مقصر مرگ و میر نوزادان?

کارت چیده قبل از تولد. اما یک نوزاد به سلامت نباید به یک قمار است. برای مادران و نوزادان ریسک بالاترین.

6:30 صبح: ساراسوتا-مطرح شده ‘پروژه جادوگر بلر’ مدیر به انتشار فیلم جدید, ‘Skyman’

دو دهه پس از شرکت کارگردانی “پروژه جادوگر بلر” یکی از بزرگترین مستقل فیلم در تمام دوران ساراسوتا مطرح فیلمساز دن Myrick عرضه خواهد شد یکی دیگر از faux-مستند فرمت فیلم با یک غیر متعارف کمپین بازاریابی.

6:00 صبح: ساراسوتا فویل مدیر یک سفیر برای ورزش

اگر شما صرف 20, 25 ساعت در هفته در ساراسوتا خلیج و خلیج فارس, در بالای یک شوی paddleboard (SUP) و شما حداقل یک و معمولا دو دوربین, شانس هستند شما در حال رفتن به گرفتن برخی از رئال شایسته از زندگی دریایی. اما چیزهای اریکا خط سوابق خوب و اندوه است.

5:30 a. m.: شمال بندر خواص ممکن است بیشتر در معرض خطر سیل

در حالی که بندر شمالی است که سریعترین رشد شهر در ساراسوتا کانتی آن نیز در بیشترین خطر سیل با توجه به اطلاعات وارد شده توسط ملی غیر انتفاعی است که امید به دوباره تعریف چگونه ما فکر می کنم در مورد خطر سیل و تغییر آب و هوا.

5:00 a. m.: اندرسون: هولمز ساحل و مردی که ممکن است جهان را نجات دهد

پس از فرد هاچینسون در اثر سرطان در سال 1964 یک مرکز تحقیقاتی ساخته شده بود که در حال حاضر در تعقیب یک coronavirus واکسن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

دیروز و یک شب

هولمز ساحل, کسب و کار شروع اجرای فرمان ماسک

به عنوان شهر هولمز ساحل اضطراری ماسک فرمان می رود به اثر روز یکشنبه بسیاری از کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با چگونه که مسئولیت رسیدگی به آن است.

برنامه ریزی آزادی شنا می افتد قربانی به COVID-19

برای اولین بار از یک گروه از دوستان برای اولین بار شنا کرد و از پورت شارلت به پونتا Gorda, وجود خواهد داشت هیچ آزادی شنا در سراسر صلح رودخانه به جشن ژوئیه 4.

ماسک حکم در صورت مقاومت ایران در سراسر فلوریدا

با پوشیدن ماسک برای محدود کردن گسترش coronavirus تبدیل به آخرین دکمه مسئله در فرهنگ جنگ و بحث است تا حرارت در فلوریدا به عنوان دولت تجربیات یک سنبله در coronavirus موارد است.

7 داستان از زندگی از دست رفته به COVID-19 در ساراسوتا و گاو دریایی

هرالد تریبون مونتاژ برخی از داستان زندگی کسانی که درگذشت در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان جمع آوری شده از مصاحبه ها و اعلامیه ها و معاینات پزشکی ،

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

ونیز هماهنگی استقبال از کشیش Franckel Fils Aime

پس از دوران کودکی خود را در هائیتی Franckel Fils Aime احساس تقلا از روحانیت او را خواستار. در آن باقی می ماند با او از طریق دانشگاه و حوزه. او هرگز منحرف و در روز شنبه Fils Aime مقرر شد توسط اسقف نشین از ونیز.

دادگاه تجدید نظر معکوس ساراسوتا مرد اعتقاد کلانتر اینترنت نیش

ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر اینترنت نیش عملیات با هدف حمایت از کودکان شکارچیان آنلاین cajoled مردان در بزرگسالان دوستیابی سایت های غیر قانونی مرتکب اعمال جنسی با کودکان, با توجه به قضات دادگاه های استیناف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>