آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, پنج شنبه, جولای 9

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

به عنوان روز پنج 232,718 مردم در فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 4,009 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

11:10 صبح: 8,935 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا در روز پنج شنبه

نرخ مثبت آزمون در سراسر کشور ضربه 19.5% برای آزمون جدید گزارش شده در طول هفت روز گذشته. در گاو دریایی شهرستان هفت روز تست مثبت نرخ 14.8%, 14% در ساراسوتا کانتی.

11:00 a. m.: Chick-fil-A می ساراسوتا محل

دانشگاه شهر مرکز فست فود رستوران چهارم محل در ساراسوتا.

7:04 صبح: اخبار رستوران در ساراسوتا برادنتون-ونیز: جولای 9-15

این هفته رستوران اخبار خلاصه اخبار برای ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان شامل بسته شدن موقت با توجه به COVID-19 و همچنین به عنوان یک رستوران در مرکز شهر ساراسوتا در حال حاضر ارائه takeout برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

7:00 p. m.: رستوران خبر: Columbia, Cha Cha نارگیل در ساراسوتا در پاسخ به همه گیر

به عنوان فلوریدا, قدیمی ترین رستوران باز, اصلی خود Ybor شهرستان محل در سال 1905 کلمبیا زندگی می کردند از طریق دهه از حوادث جهان از جمله 1918 آنفولانزای همه گیر. در حال حاضر کلمبیا رستوران و سایر موسسات از جمله کسانی که در ساراسوتا در برخورد با جریان COVID-19 بیماری همه گیر.

6:20 صبح: SEIDMAN: آزمون لغو تاثیر دانشجويان بورس شانس

برخی از سالمندان دبیرستان’ شانس برای به دست آوردن فلوریدا روشن آتی بورسیه شده اند تحت تاثیر لغو شنبه تاریخ آزمون به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

6:00 صبح: هنر عمومی پنل مخالف نگهداری “تسلیم بی قید و شرط’ در bayfront

25-پا بلند مجسمه های ملوان بوسیدن یک زن است که ستاره از هزاران توریست فوری پس از آن قرار داده شد در پارک bayfront در زمان ضرب و شتم جمعه در تالار شهر.

6:00 صبح: از دیدگاه ما: شور منطق در ساراسوتا کانتی اتاق

هیچ کس نمی تواند ادعا می کنند که ما زمان county کمیسیون علاقمند به حمایت از اقتصاد محلی. آن است که احتمالا موضوع مورد علاقه خود را — به جز زمانی که آن می رسد پوشیدن ماسک.

6:00 صبح: شنبه نامه: ورزش, نژاد پرستی, جهانی, بهداشت, مراقبت های بهداشتی بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد ماسک, ورزش, نژاد پرستی و بیشتر.

5:00 a. m.: Coronavirus موارد ادامه موج در فلوریدا به عنوان مطالعه با هشدار نسبت به گسترش سکوت

در برابر پس زمینه از افزایش موارد والت دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات در حال تنظیم برای بازگشایی این آخر هفته پس از چهار ماه بسته شدن ناشی از این بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

دیروز داستان بالا

ساراسوتا کانتی رهبران تکرار موضع برابر الزامی ماسک

زیگلر بود که در میان چند مقامات منتخب به دو کردن که چرا آنها مردد به موسسه فرمان که نیاز شهرستان 434,000 ساکنان به پوشیدن ماسک ،

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید خانه را به فروش می رساند برای ثبت 13 میلیون دلار به علاوه $1

فروش یک خلیج مکزیک و مستغلات در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید به نظر می رسد مانند یک رکورد گذارنده برای ساراسوتا-گاو دریایی منطقه – توسط $1.

ساراسوتا کانتی مرد فایل های کت و شلوار بیش از اتهام سوء استفاده توسط کشیش

A 33-year-old Nokomis مرد واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر یک بازنشسته کشیش کاتولیک زندگی می کند که در اورموند بیچ بیچ متهم کشیش از تعرض جنسی او دو دهه پیش زمانی که او یک نوجوان برگزار شد در یک نوجوان بازداشتگاه.

قاضی را انکار می کند و تلاش برای توقف لایروبی از تصویب

نجات ما خواب نیمروز ماسه 2 ثبت یک درخواست برای یک ضابط موقت و دستور مقدماتی منظور از دادگاه روز قبل از لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده برنامه ریزی شده شروع به ساحل renourishment پروژه.

اسلات پر شمالی بندر COVID-19 آزمون

تمام ملاقات های پر شده اند برای درایو از طریق COVID-19 تست سایت میزبانی فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا هر دو شنبه و پنج شنبه صبح در هران نهر وسط مدرسه در شمال بندر.

نامزد فروم برش های کوتاه در نورث پورت

یک Facebook Live شهرستان کمیسیون نامزد فروم به میزبانی بندر شمالی منطقه اتاق بازرگانی به پایان رسید اوایل به دلیل مسائل صدا.

9,989 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا روز چهارشنبه

این ایالت رای مثبت تست شد و بیش از 19 درصد برای 24 ساعت گذشته. ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان پايينتر مثبت نرخ اما هر دوی آنها بیش از 11 درصد است.

10 بهترین اسکله رستوران برای ناهار خوری در اطراف جزیره ماریا آنا

ما مورد علاقه ما اسکله رستوران ها ارائه فضای باز ناهار خوری در جزیره ماریا آنا و گاو دریایی شهرستان طرف همسایه قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و گفتند که همه 10 که آنها نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک صورت در حالی که به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

ساراسوتا معلمان وزن خطرات ناشی از بازگشت به کلاس درس

معلمان در نظر بگیرید که آیا خطر ابتلا به COVID-19 ارزش ادامه در حرفه ای بسیاری از عشق.

فقط 13 وستون هرمان چهره 4 نبرد با سرطان

15 سالانه کیر, حیاتی جشن به تعویق افتاد و در ماه مه با توجه به COVID-19 هنوز هم برای سپتامبر. 4 در ریتز-کارلتون ساراسوتا. حیاتی مطرح شده است و نزدیک به 30 میلیون دلار تا به امروز برای کودکان سرطانی صندوق برای V بنیاد با نام سابق ایالتی کارولینای شمالی بسکتبال مربی جیم Valvano.

نظر: ما داستان منشاء می توانید مسئولیت رسیدگی به بازنویسی

“سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و آنچه که به اعتقاد من یک جدید تمایل در کشور ما به درک آنچه بسیج و حفظ این جنبش می تواند از شکل گیری به عنوان یکی از درخشان ترین فراموش اور نشده است.”

چهارشنبه نامه ها: روسیه, نعمت, مکان عمومی,, آموزش, تقلب حل و فصل بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد تهمت بازگشایی مدارس, Buchanan, و بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>