آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, پنج شنبه, ژوئن 18

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

به عنوان روز پنج 85,926 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 3,061 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

بهترین HT PREPS جوایز نشان می دهد است امشب!

با توجه به COVID-19 سالانه ما نشان جوایز و تجلیل از بهترین ساراسوتا-گاو دریایی ورزشکاران خواهد بود آنلاین, اکران امشب در 6 p. m. پت Mahomes بیل Belichick, Stephen Curry, Wayne Gretzky و مایکل فلپس را در میان 16 مجریان. در اینجا که در آن شما می توانید تماشا نشان می دهد!

داستان بالا

11:00 a. m.: فلوریدا, مجموعه تک روز ثبت 3,207 جدید COVID-19 مورد در روز پنج شنبه

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 3,207 موارد جدید COVID-19 در دولت در پنج شنبه, ضرب و شتم قبلی بالاترین تک روز افزایش 2,783 مجموعه سهشنبه به عنوان دولت عفونت در ادامه به سنبله.

10:30 a. m.: 10 بهترین اسکله رستوران ها و ماورا میله های برای ناهار خوری در ساراسوتا

برای ایجاد این لیست ما را برداشت مورد علاقه اسکله رستوران ها و ماورا میله ارائه فضای باز ناهار خوری در ساراسوتا و همچنین در خواب نیمروز میعادگاه قشنگ ساحلی و ساراسوتا کانتی طرف قایق داخل کشتی بازرگانی کلید.و بین ماه های ژوئن 12-13 ما گفتند که همه 10 که آنها نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک صورت در حالی که به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

10:30 a. m.: جدید Anna Maria pier مجموعه برای ‘نرم’ باز

بازسازی اسکله — در اصل نابود شده توسط طوفان ایرما در سال 2017 — در نهایت تبدیل شدن به روز جمعه اما وجود خواهد داشت بسیاری از شرایط ضروری ساخته است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

6:48 صبح: رستوران و بار, اخبار در ساراسوتا برادنتون-ونیز: ژوئن 18-24

این هفته رستوران و بار, اخبار شامل محبوب خواب نیمروز کلیدی فروشگاه doughnut باز کردن یک دوم محل مستقر در اوهایو پیتزا زنجیره ای از آمدن به این منطقه و Ringling موزه رستوران گرفتن قبل.

6:30 صبح: 12 رستوران برای روز پدر ناهار خوری و بایگانی اطلاعات معاملات در ساراسوتا برادنتون-ونیز

از محلی متعلق به رستوران ها برای زنجیره ای ملی در اینجا به ده مکان در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان ارائه نوشیدنی های رایگان ناهار خوری معاملات و بیشتر برای پدر در روز پدر. (که پنج شنبه است. فراموش نکنید!)

6:00 صبح: به نظر ما: به عنوان COVID-19 مورد افزایش در اینجا چیزی است که ما می دانیم

بنابراین ما در فلوریدا خواهد شد coronavirus گرفتن با ارتش ما. اما در اینجا برخی از چیزهایی که ما نمی دانیم: پوشیدن ماسک کمک می کند, نمایی. حفظ فاصله ایمن از هر کسی خارج از دایره فوری بسیار مهم است. محدود کردن زمان خود را در محیط های خارج از خانه خود را هوشمند است.

6:00 صبح: شنبه نامه: بی عدالتی ناامن سفر redistricting بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

5:00 صبح: بهترین HT Preps ملی می رود

با توجه به COVID-19 سالانه جوایز ضیافت تجلیل ساراسوتا-گاو دریایی دبیرستان ورزشکاران خواهد بود یکی از 59 چنین اتفاقاتی پخش در سراسر کشور.

داستان بالا از روز شنبه ژوئن 17

ساراسوتا کانتی ارزش ملک بیش از پیش از رکود اقتصادی بالا

ساراسوتا کانتی “دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن” در چه محلی خواهد شد که به صرف سال آینده — و یک شاخص قابل اعتماد از ساخت و ساز شروع می شود و ارزش بازار نشان می دهد در مجموع ارزیابی ملک برای شهرستان است که بیش از آن قبل از رکود اقتصادی ،

ساراسوتا کلانتر کمپین اهداف اصلاحات

ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر اجرا 12-نقطه مبارزات انتخاباتی به عنوان بخشی از تلاش برای پیوستن به ملی گفتگو در مورد پلیس اصلاحات.

ونیز و شمع افروزی به علامت نگرانی از خشونت

سنت مارک, کلیسای اسقفی است که میزبانی یک شمع افروزی و جمع آوری در غرب Blaylock پارک در حافظه از “جورج فلوید و قربانیان خشونت در کشور ما است.”

ساراسوتا ونیز در میان برترین شهرهای ساحل

ساراسوتا و ونیز شد شنود گذاشته برای آخرین “بهترین شهرهای ساحل به زندگی در” بررسی توسط امور مالی شخصی وب سایت WalletHub.

MTV کاهش الکس Kompothecras از ‘خواب نیمروز کلیدی’ نشان می دهد بیش نژادپرستانه رسانه های اجتماعی پست

الکس Kompothecras که بزرگ شد با پدر و مادر خود را در خواب نیمروز کلیدی که در آن بسیاری از نمایش صورت گرفته در مجتمع عمارت اخراج شد جمعه در همان زمان به عنوان فصل سه برتر پخش شد.

فلوریدا سنبله در COVID-19 موارد همچنان با 2,610 موارد در روز چهارشنبه

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 2,610 موارد جدید COVID-19 در دولت روز چهارشنبه به عنوان دولت عفونت همچنان به رشد سریع تر از هر زمان دیگر در طول بیماری همه گیر.

USF اعلام کرد 20 میلیون دلار در کمک شهریه برای دانشجویان

دانشگاه فلوریدای جنوبی است فرمان 20 میلیون دلار در بورس ها و چشم پوشی به دانش آموزان است که ممکن است دچار مشکلات مالی با توجه به COVID-19.

SEIDMAN: هنرستان دانش آموزان شارژ Asolo با نژادپرستی

به شدت دقت نامه خطاب به رهبران تئاتر از پنج زمان سیاه و دانش آموزان هنرستان مستند طولانی غفلت از نمایشنامه نویسان و نویسندگان و مدیران دانشکده, آموزش و برنامه های درسی.

ساراسوتا ون Wezel به پرتاب مجازی happy hour کنسرت جمعه

این رویداد ویژگی های موسیقی از Yesterdayze و کوکتل دستور العمل های اشتها آور از پل Mattison.

در بالای نوار مهمان نوازی گروه در ساراسوتا در بازگشایی, پاسخ به همه گیر

این گروه دارای خواب نیمروز کلید رستوران ها/میله مانند کلبه خانه در تابستان و ساحل باشگاه نیز دیوانه وزارت معارف و rebranded جو.

چهارشنبه نامه ها:, رهبری, لغو تبعیض نژادی مشخص رای دهندگان, راهنمای بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>