گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از دوشنبه 491,884 مردم در فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 7,157 مرگ و میر ناشی از ساکنان فلوریدا. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

پس از ساراسوتا معاون جان زن کلانتر مذاکرات جایگزین

ساراسوتا کانتی کلانتر تام شوالیه گفت: معاونان او خسته از همه اشکال از د-تنش قبل از تیراندازی و کشته شدن یک زن 63 ساله ساراسوتا زن که تا به حال سابقه بیماری روانی است که شامل قبلی اقدام به خودکشی.

ونیز حرکت می کند و نزدیک به ماسک فرمان

ونیز شورای شهر به تصویب خواندن اولین دوشنبه بعد از ظهر از فرمان نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک اجتماعی فاصله نمی توان مشاهده کرد. اما آن را تنها پس از فرمان اضطراری که اثر گرفته اند بلافاصله شکست خورده برای عدم رای.

جنوب غربی فلوریدا افزایش وام دهی بانک ها

جنوب غربی فلوریدا جامعه در بانک ها رشد پرتفوی وام خود را در طول سه ماهه دوم اما همچنین آمادگی برای آینده وام مشکلات از coronavirus بیماری همه گیر.

مثبت coronavirus ادامه روند در فلوریدا به عنوان DeSantis اعلام سریعتر نتایج آزمون

فلوریدا را تشویق coronavirus روند ادامه دوشنبه با تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان فرو بردن کمی و میر و زیر هفته گذشته سوابق و تست مثبت رای باقی مانده در تک رقمی.

کشور جشنواره موسیقی در CoolToday پارک در ساراسوتا کانتی به تعویق افتاد

یک کشور جشنواره موسیقی است که برنامه ریزی برای ساخت اولین آن در این سال در CoolToday پارک می پیوندد لیست طولانی از رویدادهای محلی لغو و یا تعویق در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بدترین جدید فلوریدا COVID-19 موارد از ماه ژوئن در روز دوشنبه

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 4,752 موارد جدید COVID-19 در وزارت امور خارجه روز دوشنبه به پایین ترین واحد در روز افزایش از ماه ژوئن. تعداد کل coronavirus موارد در دولت رز به 491,884 پس از همه گیر آغاز شد.

OneBlood میزبان خون درایو شنبه در ونیز

OneBlood برگزار خواهد شد درایو خون از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر چهار شنبه در خارج از شهر ونیز سالن 401 W. ونیز Ave. ونیز.

COVID-19 آزمون اداره در لورل و نورث پورت

فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا است برنامه ریزی قرار ملاقات فقط COVID-19 آزمون از ساعت 8 صبح تا ظهر چهار شنبه در لورل و از ساعت 8 صبح تا ظهر پنج شنبه در شمال بندر.

جمع آوری کمک شروع به جایگزینی موتور سیکلت های از دست رفته در گاراژ آتش

نیکول Joslyn و کتی Ahlf هر دو خود را از دست داده موتور سیکلت پس از آتش سوزی نابود مستقل گاراژ خانه آنها را به اشتراک در ونیز.

Cowork کندو را فراهم می کند منابع برای کسب و کار رشد

زمانی که COVID-19 اجتماعی فاصله مجبور کسب و کار را تعطیل مارس در بیل Gunnin و شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی نیاز به پیدا کردن یک راه برای اعضای آن به ادامه دسترسی رهبری سمینارهای ارائه شده توسط جوآن Cumiskey و VisionQuest رهبری, LLC.

صاحبخانه ارائه برخی از کمک به اجاره آپارتمان

آپارتمان اجاره کشویی پایین – هر چند نه زیاد – در چندین جنوب غربی فلوریدا شهرستانها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

است سوخت خورشیدی آینده صنعت حمل و نقل هوایی?

ساراسوتا معروف ترین آزمون آزمایشی است که در یک ماموریت برای کاهش و شاید از بین بردن سوخت های فسیلی از مسافرت هوایی.

سه جانباز دادستان در حال اجرا برای دولت وکیل

دادستان اد برادسکی با چالش رو به رو از دو دادستان سابق که می گویند دولت اوباما تبدیل شده است راضی می آید به جرایم خشونت آمیز.

Black lives matter نظرات roil ساراسوتا خانه دولت نژاد

نژادی عدالت تظاهرات زیر جورج فلوید مرگ مشکلاتی روبرو شده اند در ساراسوتا اما پاره ای از “Black lives matter” همچنان طنین انداز در سیاست های محلی منجر به مبادله گرم بین دو کدام یک از کاندیداهای اصلی برای ساراسوتا دولت خانه صندلی.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید پروژه با هدف بهبود شهر اتصال

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید است گام گذاشتن در یک رای دهندگان تایید شده پروژه به موقعیت این شهر را در آغوش فن آوری های جدیدتر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

ساراسوتا-گاو دریایی فارغ التحصیلی دبیرستان گالری عکس

بیشر دبیرستان

نخل باد بزنی دبیرستان

گاو دریایی دبیرستان

در مرتع پرورش احشام لیکوود دبیرستان

برادن رودخانه دبیرستان

بوکر دبیرستان

ساراسوتا دبیرستان

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de