آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, سه شنبه, جولای 14

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از دوشنبه 282,435 مردم در فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 4,277 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

6:20 صبح: SEIDMAN: آیا همه گیر را افزایش دوچرخه سواران معنی تضاد بیشتر و یا حسن نیت ارائه میدهد?

آیا با الهام از تناسب اندام, محیط زیست و یا ویروس اجتناب جدید بسیاری از دوچرخه سواران بی تجربه unconfident یا نادان از قوانین از جاده ها است. جفت شدن آنها با رانندگان که ممکن است سالمندان نا آشنا با راه و پریشان با تلفن های همراه و یا بیش از حد تهاجمی می تواند یک ترکیب کشنده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

دیروز داستان بالا

مدرسه تخته برای نهایی کردن برنامه های بازگشایی

معلمان و دانش آموزان را به یک تصویر واضح تر از آنچه در مدارس در ساراسوتا و گاو دریایی ممکن است در ماه اوت با دو تخته مدرسه برنامه ریزی شده برای دیدار با روز سه شنبه به تصویب بازگشایی برنامه.

گوشه خیابان معترضان فریاد خواستار برابری در ساراسوتا

از “ایستادن برای اولین بار خود را اصلاح حقوق” تظاهرات مسالمت آمیز در نظر گرفته شده بود به منظور بالا بردن آگاهی برای برابری نژادی و به تماس مردم برای پیوستن به مبارزه برای بهبود جامعه است.

نورث پورت به درخواست شهرستان برای پارک توافق فرمت

در مواجهه با چشم انداز هزینه های بیش از 1.3 میلیون نفر در سال است که این شهر در نهایت فرض نگهداری از تمام پارک در محدوده شهر — در حال حاضر هدفمند برای 1 جولای 2021 — شهرستان نورث پورت کمیسیون طرح به درخواست همتایان خود در ساراسوتا کانتی برای حداقل سه ماه دیگر تمدید و همچنین زوم جلسه به بحث در مورد توافق.

COVID-19 کمک برنامه های کاربردی باز روز سه شنبه برای گاو دریایی شهرستان کسب و کارهای کوچک

شروع جولای 14, کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19 در گاو دریایی شهرستان اعمال می شود برای به $5,000 برای کمک به ادامه عملیات را با خیال راحت.

ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه را در افکار سرپرست نامزدها

ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه را انتخاب منطقه بعدی سرپرست در روز سه شنبه.

ساراسوتا daredevils Bello و Annaliese ضربه (ناک) در امریکا استعدادهای درخشان’ بازگشت

یک پدر-و-مادر daredevil اواز یا موسیقی دو نفری که در ساراسوتا و انجام در سطح بین المللی از جمله در “america’s Got Talent” آیا بازگشت به NBC رقابت نشان می دهد در روز سه شنبه.

منتقد و موسیقی روزهای دوشنبه رهبر ادوارد کوچه می میرد 85

ادوارد کوچه نوازنده و رهبر ارکستر که شد به طور فعال درگیر در ساراسوتا هنرهای صحنه به عنوان یک منتقد موسیقی, عضو هیئت مدیره و مجری محبوب موسیقی روزهای دوشنبه برنامه برای ساراسوتا موسسه برای یادگیری مادام العمر, درگذشت, شنبه در 85.

درخواست برای برگزاری افتتاحیه آخر هفته جشن و کنسرت در CoolToday پارک

به عنوان لیگ اصلی بیس بال آماده به پا زدن کردن یک نسخه اصلاح شده از آن سال 2020 فصل با توجه به COVID-19 آتلانتا بریوز برنامه ریزی برای جشن در ساراسوتا کانتی آموزش بهار ورزشگاه.

پس از فوق العاده coronavirus رکورد فلوریدا روز بعد نیز تلخ

فلوریدا افزود: یکی دیگر از 12,624 coronavirus موارد دوشنبه با دولت رتبه دوم را 24 ساعته تلفات آینده تنها یک روز پس از یک رکورد فوق العاده 15,300 موارد گزارش شده است.

ریزه منتشر ماموت سرخ با ردیاب ماهواره ای

آزمایشگاه دریایی خرده زیست شناسان امیدوارند ماهواره ای برچسب ها فراهم خواهد شد جزئیات بیشتر در مورد در مورد آنچه نر لاک پشت های دریایی در اقیانوس است.

رکورد COVID-19 بستری در بیمارستان یادبود ساراسوتا

ساراسوتا بیمارستان یادبود دوباره شکسته یک رکورد برای COVID-19 بيمار.

ساراسوتا-برادنتون مسافر افزایش ترافیک در ماه ژوئن

ژوئن بود ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی شلوغ ترین ماه پس از COVID-19 آغاز شده اما ترافیک مسافری بود و هنوز هم 64 درصد نسبت به ماه مشابه در سال 2019.

در اینجا که در آن پول برای شهرستان ساراسوتا انتخابات است که از

یک هرالد تریبون تجزیه و تحلیل مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد که چگونه به خوبی به شهرستان ساراسوتا کمیسیون نامزدهای آشنائی اهداکنندگان در طول بهداشت جهانی بحران.

12,624 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا در روز دوشنبه

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد: 12,624 موارد جدید COVID-19 در وزارت امور خارجه روز دوشنبه با کاهش یک روز پس از ثبت 15,300.

فینالیست نام ساراسوتا مجلسی برلین کسب و کار کوچک جوایز

بیشتر ساراسوتا اتاق بازرگانی دارای نام نهایی را برای سال 2020 فرانک G. برلین Sr. کسب و کار کوچک جوایز.

درایو از طریق COVID-19 تست های ارائه شده در ونیز

فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا است برنامه ریزی قرار ملاقات فقط COVID-19 آزمون از ساعت 8 صبح تا ظهر چهارشنبه و پنج شنبه در ونیز مرکز جامعه.

اندرسون: هیچ coronavirus درمان تنها اتهام فدرال

درمان معجزه بود, تولید شده در یک حیاط خلوت ریختن به اندازه کافی قوی برای کشتن به اندازه کافی مشکوک به سوال.

AltMed ویروس-ضد رشد بازار

دو هفته پیش یک مایل یا بیشتر خاموش ایالتی 75 در لیکوود انزال AltMed افتتاح شد درهای خود را 23rd, فلوریدا داروخانه 11th خود را در این سال است. مهاجم گسترش آینه دولت رو به رشد شاهدانه پزشکی بیمار پایگاه داده.

همه گیر افزایش telehealth به استفاده گسترده

چند ماه پیش هنگامی که اخبار شکستن در مورد گسترش کروناویروس در آمریکا, Dr. Stephen نیکلاس به رسمیت شناخته شده را انتخاب کنید. او نشسته اند با همکاران و طرحی را برای شروع ارائه telehealth به برخی از بیماران. مزایای استفاده از “مجازی بازدید از” مثل دیدن پزشک آنلاین از طریق زوم و یا FaceTime, بسیاری از, شروع با راحتی از بودن قادر به ماندن در خانه.

کلید پایین برای جشن 100-year-old ساراسوتا veteran

امروز رالف فرانکلین را نادر (این روزها) گردش به دور از محل اقامت خود در Glenridge در پالمر در مرتع پرورش احشام به جشن تولد 100 خود. او یکی از تفنگداران دریایی در موج اول Bougainville تهاجم در جنگ جهانی دوم است.

بانک مرکزی امریکا بسته جنوب غربی فلوریدا شاخه های بیش ویروس نگرانی

بزرگترین بانک در جنوب غربی فلوریدا به طور موقت بسته 32 از آن دفاتر محلی در هفته گذشته با توجه به coronavirus نگرانی.

نورث پورت به بحث در مورد شهرستان, مدیر سالانه نقد و بررسی

برای دومین سال متوالی شهرستان نورث پورت مدیر پیتر لیر مدرج را به عنوان “بسیار موثر” و یا بهتر است در ارزیابی سالانه از چهار نفر از پنج شهرستان در کمیسیون همه آنها را مورد بحث شغل خود را از عملکرد خود را به طور منظم جلسه صبح روز سه شنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>