آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, سه شنبه, جولای 7

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از دوشنبه 206,447 مردم در فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 3,778 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

9:45 صبح: چرا نمی ساراسوتا کانتی کمیسیون دستور ماسک?

دیگر دولت در حال انجام آن است. مقامات بهداشت به شدت آن را توصیه. چرا نمی ساراسوتا کانتی نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک صورت?

9:23 صبح: گاو دریایی حرکت می کند فارغ التحصیلی در خارج از منزل با توجه به COVID-19

گاو دریایی را سالمندان فارغ التحصیل خواهد شد در حوادث بعد از این ماه بیشتر برگزار LECOM زمینه در برادنتون.

7:30 صبح: رستوران: خبر جنوب مواد غذایی نقطه Cottonmouth باز کردن در برادنتون

آشپز دیو Shiplett صاحب Birdrock تاکو زیستن برای باز دوم رستوران در روستا از هنر است.

6:20 صبح: SEIDMAN: خواهد مؤتلفه مجسمه را حذف و تبدیل شدن به یک بهانه یا یک گام به سوی درمان?

محلی در واکنش به حذف ناگهانی در ماه گذشته از یک ساراسوتا بنای تاریخی و نشانگر به مؤتلفه وزیر امور خارجه یهودا P. بنیامین آینه تقسیم این کشور بیش از ملی ما تاریخ نژادی.

6:15 A. M.: SunCoast خون مراکز به فوریت نیاز به سوپر پلاسما برای درمان COVID

اگر شما از بهبود COVID-19 بدن خود را یک ابرقدرت: پلاسما ، و SunCoast مراکز انتقال خون به شدت به شما نیاز دارد به کمک شما اگر شما بهبود از coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

6:00 صبح: هولمز ساحل در نظر گرفتن مجوزها برای بازگرداندن برخی از پارکینگ

فرمان خواهد بازگرداندن حدود 600 فضاهای پارکینگ برای ساکنان با مجوز و اجازه می دهد برای پارکینگ های عمومی پس از 5 p. m.

6:00 صبح: به نظر ما: در حال حاضر زمان برای جاده ها به هیچ جا

و — روزی ما امیدواریم که — پس از COVID-19 همه گیر ترین فلوریدا به چالش کشیدن نیاز برآورده نشده باقی می ماند همان: قابل دسترسی نیروی کار مسکن.

6:00 صبح: روز سه شنبه نامه ها: جدید لیبرال ها اعتراض فرماندار بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد فلوریدا را در دولت های دولت های محلی ارزش ماسک و بیشتر.

5:30 صبح: شهرستان میدارد تنوع برای ساراسوتا پلیس تخته مشاوره

شهرستان ساراسوتا رهبران انتخاب دو نوتون ساکنان به صندلی شهروند کمیته ساراسوتا ایجاد شده برای نظارت بر پلیس.

5:00 a. m.: Ex-Ram Kalisa به دنبال یک کالج, شات

سابق فلوریدا بسکتبال بازیکن داده نشده است تا در تلاش خود را برای زمین یک بورس تحصیلی کالج.

5:00 a. m.: ساراسوتا و گاو دریایی کسب و کار صدها میلیون ها نفر در coronavirus کمک

در میان برجسته نهادهای محلی دریافت پول می ریزه های دریایی آزمایشگاه Tervis لیوان و ساراسوتا فورد است که متعلق به کنگره ایالات متحده Vern Buchanan..

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

دیروز داستان بالا

COVID-19 بیمار تعداد بازدید بالا در ساراسوتا بیمارستان یادبود

ساراسوتا یادبود بیمارستان COVID-19 بیمار تعداد افزایش به 78 روز دوشنبه بالا جدید. 16 وجود دارد COVID-19 بيماران بستری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان واحد است که بیشترین تعداد در ICU پس از وقوع آغاز شد.

نورث پورت کمیسیون شیفت تمرکز بر greenway خرید

این شهرستان از شمال بندر خواهد شد و در حال حاضر اولویت بندی توسعه نیافته بسته به عنوان آن را همچنان به خرید زمین در امتداد Myakkahatchee کریک به عنوان بخشی از آن Myakkahatchee نهر Greenway طرح جامع.

DeSantis سرزنش گسترش, تست, جوان فلوریدا برای افزایش COVID-19 موارد

درصد از آزمون است که در آن کسی گزارش مثبت برای این ویروس برای اولین بار بود 14.97 – ادامه یک روند مثبت است که دهانه حداقل دو هفته. سطح حدود پنج برابر آنچه از آن بود که دولت وارد آن آخرین مرحله از بازگشایی در ژوئن 5 – یک شاخص واضح و روشن است که coronavirus گسترش است عمیقا در فلوریدا.

گزارش از جلبک های سبز-آبی ‘بیش از حد به زودی’ به لینک قایق داخل کشتی بازرگانی فاضلاب نشت

گزارش شمع-یو پی اس از جلبک های سبز-آبی به نام Lyngbia گزارش شده است آنجا شمال پریکو جزیره در گاو دریایی شهرستان و تا آنجا جنوبی به عنوان رابرتز خلیج سلیمان در نزدیکی ونیز, اما آنها هنوز رتبهدهی نشده است که مربوط به حدود 26 میلیون گالن فاضلاب ریخته به ساراسوتا خلیج.

Lucky Brand بسته شدن در ساراسوتا زیر تشکیل پرونده ورشکستگی

خوش شانس, نام تجاری, شرکت مستقر در کالیفرنیا شناخته شده برای آن فهرست با الهام از شلوار جین و لباس ورشکستگی کرده است و خواهد دید از آن سود ساراسوتا فروشگاه در بازار در دانشگاه مرکز شهر.

گاو دریایی شهرستان برای میزبانی مراقبت عمل جلسات مجازی

گاو دریایی شهرستان مقامات میزبان دو جلسات مجازی این هفته برای کسب و کار کوچک صاحبان سازمان های غیر انتفاعی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که علاقه مند به استفاده از گاو دریایی مراقبت در عمل بودجه.

COVID-19 تاریخ آزمون مجموعه در نورث پورت

فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا است برنامه ریزی های اضافی تست خرما در هران نهر دبیرستان.

ساراسوتا کلانتر شوالیه خودرو burglarized در خانه اش

ساراسوتا کانتی کلانتر تام شوالیه وزارت-خودرو صادر شد burglarized خارج از خانه خود در ونیز مدتی یکشنبه شب یا اوایل صبح روز دوشنبه با توجه به خود را سخنگوی مگان running at the front.

رستوران خبر: Clasico در ساراسوتا معرفی ایتالیایی chophouse مفهوم

در حال حاضر شناخته شده به عنوان Clasico, ایتالیایی, Chophouse رستوران باز برای شام و یک ساعت یک مبارک در ماه گذشته و با بازگشایی برای ناهار هفته گذشته با برنامه های به زودی معرفی صبحانه به عنوان به خوبی.

اختلاف موجود در ساراسوتا کانتی را COVID-19 تلفات

معاینات پزشکی می گوید: وجود اختلاف بین COVID-19 مرگ و میر ثبت شده توسط وزارت امور خارجه و یکی از وارد شده به صورت محلی.

سواحل خلیج فارس انتخاب هیئت مدیره جدید رئیس

هیئت مدیره از سواحل خلیج فارس جامعه پایه و اساس انتخاب میله Hershberger به عنوان صندلی و دیوید سبز به عنوان معاون صندلی برای یک سال مدت به عنوان افسران.

ماسک سادگی گسترش می یابد در ونیز

شهر ونیز در حال گسترش است به مکان های که در آن رایگان پارچه ماسک صورت می تواند شامل چندین شهر, خواص و جزیره ونیز و همچنین به عنوان ونیز منطقه اتاق بازرگانی و ونیز MainStreet شروع چهارشنبه.

6,336 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا در روز دوشنبه

دوشنبه شاهد کمترین تعداد از گزارش نتایج آزمون برای هفته گذشته در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان. 17 درصد از ساراسوتا در آزمون بازگشت مثبت در حالی که گاو دریایی تا به حال تست مثبت نرخ چهار شنبه 13% درصد است.

ساراسوتا کانتی اعلام $457,687 در برای کمک به بی خانمان ها

ساراسوتا کانتی را به $457,687 در فدرال مراقبت در عمل پول به سرعت دوباره خانه بی خانمان ساکنان در بالاترین خطر ابتلا COVID-19 علائم.

تجربه و یا تنوع برای ساراسوتا پلیس مشورتی هیئت مدیره ؟

انتخاب خواهد شد و کلام در شکل دادن به شهروند-چراغ پلیس مشورتی هیئت مدیره برای سال آمده است.

که در آن من نیاز به پوشیدن ماسک در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان?

با ماسک سفارشات صادر چپ و راست برای مبارزه با گسترش COVID-19 دانستن قوانین از یکی از شهرستان خود در ساراسوتا کانتی دیگر در گاو دریایی می تواند گیج کننده.

ساراسوتا می بیند افزایش متقاضیان برای شهروند-چراغ پلیس شکایت هیئت مدیره

ساراسوتا رهبران در حال آماده کردن خود برای انتخاب رئیس به رهبری مشورتی هیئت مدیره به اتهام چگونه ساراسوتا اداره پلیس شکایات علیه افسران

نورث پورت gunsmith به دنبال تاکید بر ساخت

لی و شریل برتون تصمیم به باز کردن برتون تفنگ آثار در وسط COVID-19 بیماری همه گیر. تا کنون آنها به توسعه رو به رشد زیر است.

نورث پورت مجلسی برای میزبانی شهرستان کمیسیون نامزد فروم

نامزدها برای دو سه راه مسابقات در شهرستان نورث پورت کمیسیون مناطق 1 و 2 ظاهر می شود در یک Facebook Live فروم پیش از اوت. 18 اولیه.

مهمان تحریریه: ساراسوتا کانتی بعدی رهبر مدرسه باید بازگرداندن اعتماد

در جولای 14 ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه را یکی از مهم ترین تصمیمات موثر بر همه ما برای انتخاب بعدی ما سرپرست مدارس. چهار سال پیش ما بود و در همان چهارراه و در حال حاضر ما این فرصت را دارند که به حق آن را دریافت!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>