آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, سه شنبه, ژوئن 16

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از دوشنبه 77,326 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 2,938 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

6:20 صبح: SEIDMAN: ناخواسته قربانیان COVID-19

خاموش از عزیزان سلامت روانی از بزرگان در پرستاری امکانات است که به سرعت رو به وخامت است.

6:00 صبح: مهمان تحریریه: عمل به صورت محلی به تقاضای مراقبت های بهداشتی سهام در ساراسوتا

“در اینجا در ساراسوتا از آن زمان به ارائه بهتر و بهبود مراقبت های بهداشتی برای همه — نه فقط برای دارا اما برای آسیب پذیر در جامعه ما نیز هست.”

6:00 صبح: روز سه شنبه نامه ها: پرچم, تظاهرات, خشونت پلیس بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

داستان بالا از روز شنبه, ژوئن 15

خواهد ساراسوتا افسران پلیس در نهایت بدن دوربین ؟

برای بیش از پنج سال ساراسوتا رهبران ابراز محتاط پشتیبانی از دوربین های بدن برای پلیس. که غیر بخواهيد وضعیت به نظر می رسد به پایان رسیده روز دوشنبه به مقامات منتخب در نظر گرفته شده اند firmest موضع در عین حال مجهز به ساراسوتا اداره پلیس با دستگاه های.

Coronavirus موارد در فلوریدا ادامه تیز دو هفته افزایش

فلوریدا است که در میان 22 متحده که در آن روزانه coronavirus caseloads در حال افزایش است.

بندر شمالی پیش بینی شده در بودجه به تکیه بر افزایش ارزش ملک

بودجه ساخته شده است در قدرت پیش بینی 10.32 درصد افزایش در اموال مشمول مالیات ارزش و تماس خواهد بود برای حفظ 3.8735 millage رای دادن.

پنج ساعت در ساراسوتا جایگزین بردی محله نوار

زمانی که ساراسوتا ساکنان شروع به بازگشت به میله اوایل این ماه پیروی از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ فاز 2 اجرایی سفارش آنها متوجه چیزی متفاوت در شلوغ Southside ایجاد کرد محله. پنج ساعت باشگاه موسیقی زنده از محل برگزاری و نوشیدن مقصد قدمت آن به سال 1955 تا به حال بازگشایی به عنوان بردی محله نوار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه به بحث بازگشایی مجدد سرپرست جستجو

ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه اتحاد سنگین تابستان به انجام لیست. استخدام سرپرست جدید و بدانند چگونه به بازگشایی مدارس برای اولین بار از ماه مارس هستند در بالای این لیست و در روز سه شنبه هیئت مدیره دیدار خواهد کرد به بحث در مورد هر دو مسائل در علاوه بر این به بررسی منطقه سهام سیاست های زیر عمده آزار و اذیت جنسی رسوایی سال گذشته است.

ونیز بودجه ویژگی های انعطاف پذیری برای پتانسیل همه گیر اثرات

ونیز شورای شهر شروع می شود برای اولین بار از سه کارگاه در 2020-21 بودجه که شامل شهرستان مصرف بیش از آمبولانس از ساراسوتا کانتی.

Coronavirus موارد در ساراسوتا و گاو دریایی در ادامه به افزایش با وجود افت در تست

ساراسوتا اضافه شده 93 جدید موارد از ژوئن 8-14 در مقایسه با 45 هفته گذشته در حالی که آزمایش کاهش یافته است 20.7%. گاو دریایی اضافه شده 195 موارد جدید از ماه ژوئن 8-14 در مقایسه با 154 هفته گذشته در حالی که تست کاهش 14%

اندرسون: رستاخیز عیسی مسیح توسط یک واشر فشار

از دست رفته تصویر از عیسی مسیح که برای اولین بار به نظر می رسد در کنار پالما صلا کلیسای پروتستان در برادنتون 20 سال پیش شده است وجود دارد در تمام طول.

دوي تریک در ساراسوتا بازده اجتماعی دور نشان می دهد

“آنها می گویند که خنده بهترین دارو است” گفت: ربکا هاپکینز دوي مدیر عامل و بنیانگذار دوي تریک. “اما ما همچنین می دانیم اهمیت حفاظت از هر کسی که وارد آن فضا است.”

آمازون ونیز برنامه های در حال حرکت همراه با وجود همه گیر

توسعه پروژه است که در حال حرکت در 110,825 فوت مربع در آخرین مایل مرکز توزیع با وجود وضعیت فعلی جهان و اقتصاد است.

روز دوشنبه نامه: نجات ارتش نظم و قانون سوء رفتار با سالمندان بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

بندر شمالی به ثبت نام اسلات پارکینگ برای 4 جولای آتش بازی نشان می دهد

هیچ پیاده روی به ساقی پارک حواصیل نهر وسط مدرسه و یا شمال بندر دبیرستان اجازه خواهد داشت. عبور مورد نیاز خواهد بود برای ورود و دستشویی قابل حمل با شستن دست ها در ایستگاه های در دسترس خواهد بود در هر سه پارکینگ.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>