آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, سه شنبه, ژوئن 23

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از دوشنبه 100,217 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 3,173 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

9:26 صبح: جی لنو به بازگشت به ساراسوتا ون Wezel

سابق “نمایش امشب” میزبان Jay Leno را ون Wezel هنرهای نمایشی سالن برای آن 2020-21 فصل است.

8:45 صبح: به دنبال کار می کند ؟ اداره آمار استخدام دوباره

اداره آمار است که به دنبال موقت کارگران پاره وقت. ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان ساکنان می توانید کسب درآمد به طور متوسط از $18 ساعت با بازپرداخت برای کار مربوط به مسافت پیموده شده و هزینه های. موقعیت شامل هفتگی حقوق ساعت های انعطاف پذیر و آموزش پرداخت.

6:29 صبح: SEIDMAN: آنچه در واکنش به اتهامات نژادپرستی در Asolo به ما می گوید در مورد خودمان

ما احساس می کنیم که “حق” در نظرات ما چرا که آنها به شکل آنچه ما زندگی می کردند و چه کسانی و چه بوده ایم تحت تاثیر, باعث ما را به اتخاذ دنیای نمایش است که ما مطابقت احساسات خود. پس از آن ما احساس می کنیم توجیه, در بیان کسانی که نظرات آنها به دلیل, بعد از همه آنها “true” — حداقل برای ما.

6:00 صبح: SMH پزشکان می گویند ماسک می تواند توقف زمان COVID-19 موج

یک “فروتن” راه حل برای کاهش زمان موج coronavirus می تواند به عنوان ساده به عنوان قرار دادن پارچه در مجامع عمومی با توجه به کارشناسان بیماری های عفونی در ساراسوتا بیمارستان یادبود.

6:00 صبح: سه شنبه نامه: ویروس اقدامات هیئت مدیره مدرسه درخواست مهاجران بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

6:00 صبح: برای سواحل خلیج فلوریدا لیگ آن زمان به ‘بازی توپ’

با MLB در ساعت به آن می شود نجومی از زمین و حرفه ای و تازه کار, لیگ های سراسر کشور باقی مانده در یک الگوی برگزاری سواحل خلیج فلوریدا لیگ منطقه در تابستان کالج لیگ بیس بال شروع فصل دوم خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

داستان بالا از روز دوشنبه 22 ژوئن

برخی از ساراسوتا-گاو دریایی رستوران نزدیک به طور موقت در میان COVID-19

به عنوان جدید COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در فلوریدا و ساراسوتا-گاو دریایی بیشتر رستوران های محلی را انتخاب کرده اند به بستن درهای خود را برای هم بودن.

ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه برای انتخاب سرپرست نهایی

در روز سه شنبه ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه را انتخاب سرپرست نهایی که اعضای هیئت مدیره را برای فرد مصاحبه.

نورث پورت سنجی شهروندان در آینده بودجه

نورث پورت ساکنان و صاحبان املاک که می خواهند به وزن در پیشنهادی $170.48 میلیون بودجه به تصویب رسید و هنوز هم می تواند انجام این کار از طریق 30 ژوئن با پر کردن یک نظرسنجی آنلاین در سایت.

ونیز ‘خرید محلی و برنده مسابقه اسپرز صرف

تا کنون ونیز منطقه اتاق بازرگانی جمع آوری شده حدود 60 ، 000 دلار در سال رسید, به عنوان بخشی از خود را “خرید محلی و برنده” مسابقه.

ساراسوتا-برادنتون فرودگاه می افزاید: پروازهای جدید

به عنوان گردشگری شروع به چکه بازگشت به ساراسوتا-گاو دریایی محلی فرودگاه اضافه شده است برخی از مسیرهای جدید است که منعکس کننده که در آن بازدید کنندگان می آیند.

تصویری: ساراسوتا مرد گفته ‘پمپاژ-پانچ’ عقاب آمریکایی دالاس Goedert

ساراسوتا مرد متهم شده است با ساده حمله در یک حادثه اوایل صبح روز شنبه در داکوتای جنوبی که در آن اعتقاد بر این است قربانی شد NFL بازیکن دالاس Goedert.

ساراسوتا ممکن است در نظر اجباری, ماسک, سفارش

احساس خطر با بالا رفتن سرسام آور coronavirus موارد در فلوریدا, شهرستان ساراسوتا ممکن است در نظر گر چه هنر یک فرمان است که نیاز مردم به پوشیدن ماسک ، ساراسوتا کانتی است همچنین وزن این امکان از یک جهت مشابه است.

فلوریدا coronavirus موارد جرقه بحث جدید بهداشت مقرر

فلوریدا به سرعت در حال افزایش coronavirus caseload ارائه یک وضعیت اضطراری است که سیاستگذاران باید به مقابله با گفت: دانشگاه فلوریدای جنوبی بهداشت عمومی متخصص دکتر ماریسا Levine.

فلوریدا تاپ 100,000 COVID-19 موارد

این نقطه عطف به دنبال یک هفته از تعداد رکورد coronavirus موارد در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

نیاز به استفاده از یک کامپیوتر ؟ ساراسوتا-گاو دریایی کتابخانه های عمومی هستند به کمک

با توجه به رنه دی Pilato مدیر ساراسوتا کانتی کتابخانه ها و منابع تاریخی در حدود 17 درصد از ساراسوتا کانتی فاقد اینترنت با سرعت بالا دسترسی داشته باشید.

ساراسوتا-گاو دریایی سازندگان خانه نگاه کنید به دست آوردن مجدد زمین پس از همه گیر

مجوز برای خانه های جدید کاهش یافت و نزدیک به 11 درصد در ماه آوریل در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه اما برخی از سازندگان می گویند کسب و کار به بهبود است.

سرشماری بیش از فقط یک نفر به تفکیک

داده های سرشماری تعیین تعداد نمایندگان هر ایالت را در مجلس نمایندگان ایالات متحده و اثرات تخصیص بودجه فدرال برای آموزش و پرورش, اجتماعی, خدمات, بهداشت و درمان و زیرساخت های حیاتی پروژه ها.

اندرسون: قانون محلی رهبری فاقد تنوع

هر رئیس پلیس و کلانتر سفید است. هر رتبه اجرای قانون رسمی است بیش از حد. از هولمز ساحل بندر شمالی سطح بالای تنوع است که تقریبا وجود ندارد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>