آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, سه شنبه, ژوئن 30

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از دوشنبه 146,341 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 3,447 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

8:43 صبح: بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید بسته پارکینگ های عمومی پیش از جولای 4

پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته, بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید را دوباره نزدیک ساحل دسترسی پارکینگ در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

6:20 صبح: SEIDMAN: این بحث بیش نژادی مراجع

به عنوان کشور بحث مسائل مربوط به نژاد و قدرت و هویت بسیاری از نشریات را تغییر سبک خود را به سرمایه گذاری زمانی با اشاره به مسابقه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیروز و یک شب

شهر ساراسوتا باعث می شود ماسک های اجباری

شهر ساراسوتا در روز دوشنبه شد آخرین دولت های محلی در جنوب غربی فلوریدا به نیاز به پوشش صورت زمانی که مردم انجام کسب و کار در داخل خانه در فضاهای عمومی.

مقامات دولتی بالا بردن شک و تردید در مورد سرپرست سقوط

فلوریدا وزارت آموزش و پرورش تعیین کرده است که اتهامات علیه سابق ساراسوتا مدارس سرپرست تاد Bowden حکم نیست و تحقیقات بیشتر و در نادر حرکت سازمان حفاظت محیط زیست آشکارا سوال مشروعیت این تحقیقات که منجر به Bowden استعفای.

سرپرست امیدوار به مصاحبه این هفته

پنج نامزد رقابت به بعد سرپرست ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه خواهد بود در شهر این هفته است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

چه JCPenney ترک برادنتون معنی دسوتو میدان بازار …

اگر بازار در حال حاضر در زندگی حمایت بتواند در هر چه کوچک تکه از وجود آن می توانید چسبیده به آن را واقعا مهم نیست اگر یکی دیگر از مستاجر لنگر شروع انحلال فروش ؟

گاو دریایی مجلسی به دور ماسک رایگان برای کسب و کار

با شروع این هفته گاو دریایی شهرستان صاحبان کسب و کار می تواند امن رایگان ماسک صورت برای کارکنان خود را از گاو دریایی اتاق بازرگانی است.

DeSantis وتو بیش از 20 میلیون دلار در بودجه برای ساراسوتا و پروژه های گاو دریایی

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis وتو بیش از 20 میلیون دلار در بودجه دولت دوشنبه برای پروژه های در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان با هدف همه چیز را از افزایش کیفیت آب به گسترش آموزش عالی ارائه شده است.

بیشتر رستوران ها در ساراسوتا-گاو دریایی بسته شدن با توجه به COVID-19

در حالی که ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان رکورد جدید COVID-19 موارد محلی رستوران ها و کافه ها در تلاش برای زنده ماندن رکود اقتصادی از coronavirus با چندین رستوران بسته شدن موقت بیش از آخر هفته و حداقل یکی از سازندگان: به طور نامحدود.

DeSantis اسلش $1 میلیارد دلار در هزینه از بودجه دولت با توجه به کروناویروس

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis وتو 1 میلیارد دلار در هزینه های دوشنبه از $93.2 میلیارد بودجه دولت گردد توسط همکار خود را رهبران جمهوریخواه در فلوریدا مقننه قبل از coronavirus همه گیر شروع به خرد اقتصاد است.

بررسی سنج COVID-19 تاثیر در نورث پورت

بیش از نیمی از خانوارهای آمارگیری شده در ماه مه از طرف مهربانی جامعه گزارش شده است که آنها با تجربه متوسط و یا تأثیر عمده ای بر زندگی خود را از COVID-19.

هیئت منصفه indicts ساراسوتا-گاو دریایی در $6.3 میلیون مورد تقلب

خود اعلام کرد “سالیانه شاه” ساراسوتا متهم شده است با bilking سالمندان سرمایه گذاران از حداقل $6.3 میلیون نفر است.

FHP: دو مرگ در SUV-موتور سیکلت تصادف در ساراسوتا کانتی

سواران دو بر یک موتور سیکلت بودند کشته در یک تصادف شنبه شب در ساراسوتا کانتی فلوریدا گشت بزرگراه ،

5,266 جدید COVID-19 موارد گزارش شده در فلوریدا در روز دوشنبه

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 5,266 موارد جدید COVID-19 در وزارت امور خارجه روز دوشنبه کاهش میزان موارد جدید پس از بیش از 8,500 موارد گزارش شده از سه روز در یک ردیف.

جزایر کاپری بلوار پل بازگشایی در ونیز

کاپری جزایر پل بازگشایی به ترافیک بعد از ظهر جمعه در مدت کوتاهی پس از پیمانکاران با Zep ساخت و ساز, Inc. اعمال دو زرد مرکز خط striping و ویدئویی برای مسیرهای دوچرخه سواری.

برای شبکه های کسب و کار بین المللی, اعضای, معارفه پرداخت سود سهام بزرگ

چهارده BNI فصل شکوفایی در ساراسوتا کانتی به تنهایی بخشی از 35 سال همکاری پدیده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

چه مقصر مرگ و میر نوزادان?

کارت چیده قبل از تولد. اما یک نوزاد به سلامت نباید به یک قمار است. برای مادران و نوزادان ریسک بالاترین.

ساراسوتا-مطرح شده ‘پروژه جادوگر بلر’ مدیر به انتشار فیلم جدید, ‘Skyman’

دو دهه پس از شرکت کارگردانی “پروژه جادوگر بلر” یکی از بزرگترین مستقل فیلم در تمام دوران ساراسوتا مطرح فیلمساز دن Myrick عرضه خواهد شد یکی دیگر از faux-مستند فرمت فیلم با یک غیر متعارف کمپین بازاریابی.

ساراسوتا فویل مدیر یک سفیر برای ورزش

اگر شما صرف 20, 25 ساعت در هفته در ساراسوتا خلیج و خلیج فارس, در بالای یک شوی paddleboard (SUP) و شما حداقل یک و معمولا دو دوربین, شانس هستند شما در حال رفتن به گرفتن برخی از رئال شایسته از زندگی دریایی. اما چیزهای اریکا خط سوابق خوب و اندوه است.

شمال بندر خواص ممکن است بیشتر در معرض خطر سیل

در حالی که بندر شمالی است که سریعترین رشد شهر در ساراسوتا کانتی آن نیز در بیشترین خطر سیل با توجه به اطلاعات وارد شده توسط ملی غیر انتفاعی است که امید به دوباره تعریف چگونه ما فکر می کنم در مورد خطر سیل و تغییر آب و هوا.

اندرسون: هولمز ساحل و مردی که ممکن است جهان را نجات دهد

پس از فرد هاچینسون در اثر سرطان در سال 1964 یک مرکز تحقیقاتی ساخته شده بود که در حال حاضر در تعقیب یک coronavirus واکسن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>