آنچه شما نیاز به دانستن در ساراسوتا-گاو دریایی, چهار شنبه, ژوئن 17

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر دولت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار از سراسر منطقه و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

از سه شنبه 80,109 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 2,993 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

داستان بالا

ساعت 9:00 صبح: ساراسوتا ون Wezel به پرتاب مجازی happy hour کنسرت جمعه

این رویداد ویژگی های موسیقی از Yesterdayze و کوکتل دستور العمل های اشتها آور از پل Mattison.

8:00 صبح: در بالای نوار مهمان نوازی گروه در ساراسوتا در بازگشایی, پاسخ به همه گیر

این گروه دارای خواب نیمروز کلید رستوران ها/میله مانند کلبه خانه در تابستان و ساحل باشگاه نیز دیوانه وزارت معارف و rebranded جو.

6:00 صبح: شنبه نامه: رهبری لغو تبعیض نژادی مشخص رای دهندگان, راهنمای بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

داستان بالا از روز سه شنبه, ژوئن 16

ساراسوتا در اعتراض به کلید در بازداشت های اخیر از ساراسوتا veteran

نمرات از معترضان پیوست Black Lives Matter تجمع بعد از ظهر سه شنبه در حمایت از یک جانباز که بازداشت در ماه گذشته را برانگیخته اتهامات عنوان شده علیه خشونت پلیس. اما ثبت رسمی آن حادثه به شدت در تضاد با اتهامات.

ساراسوتا مدارس به بررسی پدر و مادر در بازگشایی

ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه را بررسی پدر و مادر برای دریافت بازخورد در مورد چگونگی احساس آنها در مورد فرزندان خود را بازگشت به مدرسه در پاییز پس از 2019-20 سال تحصیلی بود و ناگهان انتقال به آموزش از راه دور به دلیل COVID-19.

سرخوردگی مانت جلوتر از مجازی جلسه برنامه ریزی

مخالفان به توسعه ارائه شده در شمال ساراسوتا کانتی در حال گرفتن شماره با یک تصمیم به حرکت به جلو با یک آپارتمان مورد بحث پروژه اصرار شهرستان رهبران برای به تعویق انداختن جلسه تا عموم می توانید ملاقات در فرد به استدلال می کنند شایستگی آن.

ساراسوتا زن و شوهر وحشت زده با پلیس در ‘سخنان’ حادثه

ساختگی 911 تماس مجموعه ای در حرکت یک زنجیره ای از رویداد است که به اوج خود رسید و با سوات حمله در شرق ساراسوتا و وحشت زده زن و شوهر جوان بودن دستور داد خارج از خانه خود جستجو و دستبند در زور اسلحه.

جدید تک روز رکورد به عنوان فلوریدا تاپ 80,000 COVID-19 موارد

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 2,783 موارد جدید COVID-19 در دولت در روز سه شنبه بزرگترین واحد در روز افزایش دهد و پس از همه گیر شروع با شکوه رکورد قبلی در روز شنبه.

مدیر عامل شرکت به ترک روستا در این جزیره در ماه جولای

جوئل اندرسون مدیر روستا در این جزیره گام خواهد شد پس از پنج سال در راس جامعه بازنشستگی.

ونیز شهر هال به بازگشایی ژوئن 22

به دلیل تجمعات هنوز هم محدود به 50 نفر مگر اینکه وجود ظرفیت برای 6 پا اجتماعی فاصله ونیز شورای شهر و هیئت مشورتی جلسات هنوز هم مجازی.

Coronavirus موارد افزایش در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان

گاو دریایی شهرستان ثبت 190 موارد جدید در هفته گذشته بزرگترین هفتگی مجموع پس از وقوع آغاز شد. ساراسوتا کانتی تا به حال 80 موارد جدید در هفته گذشته بیشتر برای هفت روز کشش از اوایل ممکن است.

SEIDMAN: ناخواسته قربانیان COVID-19

خاموش از عزیزان سلامت روانی از بزرگان در پرستاری امکانات است که به سرعت رو به وخامت است.

مهمان تحریریه: عمل به صورت محلی به تقاضای مراقبت های بهداشتی سهام در ساراسوتا

“در اینجا در ساراسوتا از آن زمان به ارائه بهتر و بهبود مراقبت های بهداشتی برای همه — نه فقط برای دارا اما برای آسیب پذیر در جامعه ما نیز هست.”

روز سه شنبه نامه ها: پرچم, تظاهرات, خشونت پلیس بیشتر

خوانندگان صحبت کردن در مورد آخرین اخبار حوادث.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>