چه ‘قرنطینه, mojito,’? با عرض پوزش از شما خواسته است.

در یک ویدئو ارسال شده توسط Kayli برج به سادگی زیر نویس “این قرنطینه است که خود را bartending نامزد بیکار است و” آنتونی کول (DBA Chaz) با آرامش راهنماهای بینندگان از طریق فرایند ساخت یک “mojito.”

کمتر از 30 ثانیه در آن روشن معلم ما به مراتب بیش از حد آرام برای چه چیزی در فروشگاه.

مطمئن نعناع می تواند سخت است و چه کسی در میان ما نیست نظر تنوع تاج دامنه +سفید? اما حماسه nonchalance که با Chaz دستور بینندگان به “استفاده از حدود نیمی از آنچه ما به طور معمول استفاده به قلم مو دندان های ما” در این ناامیدی کوکتل به بهترین پایبند با “سم دستورالعمل های کنترل”?

خواننده: آن است که وحشتناک کمال است.

و این تنها بخش کوچکی از این کتاب مکاشفات یوحنا با طعم یخ. ما حتی-keeled متصدی بار طول می کشد استفاده کامل از زندگی در شمال مینه سوتا با ترکیب طبیعت و توانگری (دفعات بازدید: برف) با امروز لازم ابتکار (در شکل تعجب بسیاری از مواد تشکیل دهنده ما نمی خواهد خراب کردن حداقل یکی از آنها سالم است!) و تنها مقدار مناسبی از سختی های موجود gleeهمه در کمتر از سه دقیقه است.

به افتخار “Chaz,” برج و کول ما نشان می دهد شما در بالا بردن شیشه ای (حاوی چیزی جز خود را قرنطینه mojito) و تصور کنید که همه واقعی mojitos هنوز به آمده است.

مربوط به: اگر شما شیفته ایده ایجاد در واقع خوش طعم مسائل را از آشپزخانه خود را در حالی که در تمام #stayhome حالت آشپز دیوید Fhima از Fhima است تا به انتشار صفحه اصلی پخت و پز instructionals از طریق خود Insta از رستوران ناهار خوری اتاق خاموش شد.

آخرین: یاد بگیرید چگونه به پیتزا! Fhima اولین گام ؟ “ریختن یک لیوان شراب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>