چه بيضه ارزش در مینه سوتا?

یکی ممکن است می گویند “من می خواهم به من چپ مهره برای یک لحظه از صلح و آرام است.” یا بیشتر به صورت موضعی “من می خواهم به من چپ مهره قادر به بیرون رفتن و دیدن دوستان من دوباره بدون خطر گسترش بیماری است.”

آیا شما تا به حال برای یک ثانیه فکر آنچه شما در سمت چپ مهره واقعا می تواند استطاعت? چه ذاتی ارزش پولی از یک مهره به چپ یا راست ؟

با توجه به مطالعه پیشگامانه توسط ProPublica, پاسخ بستگی به جایی که شما زندگی می کنند.

در 2015, ProPublica وارد یک مطالعه دقیق از جبران خسارت کارگران قوانین—آنچه شما به عنوان اگر شما رنج می برند آسیب به بدن خود و از دست دادن آینده حقوق و دستمزد. این ارزش نه تنها ایالتی به ایالت متفاوت است اما از اندام به اندام. در آلاباما برای مثال از دست دادن یک پا را به ارزش $44,000 اما یک انگشت تنها بود به ارزش $9,460.

مینه سوتا اتفاق می افتد به یکی از چند متحده را به یک بخش خاص از بدن انسان به حساب آورد. ProPublica گزارش شده است که در کشور ما از دست دادن یک بیضه عنوان شما به $3,750. قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید که آیا بسیاری را در نظر بگیرید که از میانگین ملی برای از دست رفته بیضه است $27,678 و در ایلینوی یک توپ از دست رفته را اجرا خواهد کرد به طور متوسط $73,537.

وجود یک شوخی در جایی وجود دارد در مورد کم-balling.

البته که شد 2015. این روزها با توجه به بسیار بخشنده سخنگو با مینه سوتا وزارت کار و صنعت خود را در سمت چپ مهره است که احتمالا به ارزش نزدیک به $3,940 حدود 5 درصد افزایش به عنوان 2018.

که در آن خواهد بود $3,940 اگر هیچ تابع دیگر از بدن خود را که آیا ادراری یا تناسلی را تحت تاثیر قرار است. اگر شما نیز دچار از دست دادن هورمونی یا منی عملکرد آن می شود بیشتر شبیه $8,400. اگر از دست دادن عملکرد کامل آن می تواند به $18,900.

این نیست عدد دلخواه. این همه پایین می آید به راه مینه سوتا محاسبه جزئی دائم و مزایای از کار افتادگی—در یک “اختلال امتیاز برنامه.” آن را بر اساس درصد از بدن شما را تحت تاثیر این آسیب است. در مجموع اختلال در یک مهره پایین می آید به حدود 5 درصد از بدن خود را به عنوان یک کل.

از دست دادن ابرو و 2.5 درصد است. اسکار بیش از هشت سانتی متر است 4 درصد است. از دست دادن کامل بینایی هر دو چشم: 85 درصد است.

همه این را می گویند کسی است که فکر می کردم یک مدت زمان طولانی در مورد آنچه شما در سمت چپ مهره با ارزش است به منظور مطمئن شوید که شما نسبتا جبران آن است. در نظر بگیرید که قبل از اینکه شما را به تجارت آن را برای مثلا یک تکه از پیتزا. آن را به ارزش بیشتر از آن. فقط تصور کنید آنچه که شما می توانید آن را دریافت کنید در ایلینوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>