چه coronavirus میانگین برای افراد با یک بلیط هواپیما?

آیا معنی که شما باید وحشت ؟ نه جهنم. فقط دنبال مشاوره خوب ما آموخته ام بیش از چند دهه از آنفولانزا فصل: شستن دست های خود را; اجتناب از دست زدن به مردم و اشیاء شما لازم نیست که در, و چهره خود را هنگامی که شما می توانید جلوگیری از آن; و اگر شروع به گرفتن بیمار آماده به ماندن در خانه برای چند هفته.

شما باید یک وحشت کمی که برنامه سفر خود را احتمالا در مورد به تغییر ؟ جهنم بله.

هفته گذشته بر اساس Eagan-هواپیمایی خورشید کشور اعلام کرد که کاهش و یا برش برخی از مسیرهای بیش از دو ماه گفتن دوقلو شهرستانها کسب و کار عدم اطمینان بیش از این ویروس تا به حال افسرده تقاضا است.

یک نماینده با خورشید کشور می گوید که نمایندگی فقط 2 درصد از هواپیمایی در فروش ظرفیت و مسافران باید گزینه ای برای دوباره کتاب و یا بازپرداخت.

دیگر شرکت های هواپیمایی در حال ساخت تغییرات عمده در نور از وقوع. سه شنبه تقریبا هر عمده هواپیمایی آمریکایی شد ارائه رایگان تغییرات و لغو تمام پروازهای برنامه ریزی شده در مارس و آوریل.

که به خصوص یک خبر خوب اگر شما برنامه ریزی در نظر گرفتن دلتا نسبتا جدید بدون توقف پرواز از مینیاپولیس به سئول که آورده شده است به توقف سنگ زنی.

روح توصیف سیاست خود را به عنوان “انعطاف پذیر است.” اگر شما رو به تغییر برنامه های خود را با توجه به coronavirus شما واجد شرایط برای یک بار رایگان اصلاح و یا دریافت رزرو اعتباری برای ارزش کامل رزرو است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا شش ماه. مهمانان نیز “خوش آمدید”—مسلما تشویق به سفر فوق العاده با دستمال مرطوب ضد باکتری یا ضد عفونی کننده دست.

با غرب, شما می توانید پیش بروید و درخواست هر آنچه که شما پرداخت می شود برای پرواز خود را به آینده سفر به یک سال از هم اکنون ارائه شده شما لغو شده در مدت 10 دقیقه از خروج برنامه ریزی شده.

در همین حال خطوط هوایی آمریکا در حال برنامه ریزی در کاهش آن پرواز اقیانوس آرام با ظرفیت 55 درصد است.

ردیابی این روزانه (و یا گاهی اوقات ساعتی) به روز رسانی از کایل پاتر Minnesotan و سردبیر از صرفه جو مسافر و حتی او را دچار مشکل داشتن.

“من انجام داده ام بسیاری از مصاحبه بر این در هفته گذشته و در هر زمان چیزی کاملا متفاوت است,” او می گوید.

تقاضای سفر فقط “سقوط کردن یک صخره” هری پاتر می گوید و قیمت ها کاهش یافته است با آنها. فقط در هفته گذشته, او در بر داشت یک رفت و برگشت از مینیاپولیس به هاوایی برای $360 و از مینیاپولیس به توکیو برای $330. که برای خوش پوچ در میان ما می کند باید برخی از درخواست تجدید نظر.

مدیران شرکت هواپیمایی در حال مقایسه فضای پس از 9/11 حملات تروریستی است. این نیست که مردم پول را ندارد و یا تمایل به سفر. این درست است که آنها بیش از حد می ترسم.

“من نمی توانم بگویم من واقعا خارش به کتاب و هر چیزی در حال حاضر” او اذعان می کند.

به جای او کمک فردی مسافران با استفاده از کوپن و چشم پوشی از خود شرکت های هواپیمایی و دریافت پول به همان اندازه به عنوان آنها می توانند. او همچنین با گفتن مردم به توجه به آنچه کارشناسان سلامت می گویند.

این soundest مشاوره می آید از کسی که با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا سازمان بهداشت جهانی و نه غربی یا دلتا.

در ضمن اگر شما باید چیزی برای انجام اما نشستن و خورش این جامع داشبورد توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی را ممکن است شما احساس می کنید یک کمی بهتر است. آن را فراهم می کند یک فضل اطلاعات در زمان واقعی در coronavirus. همانطور که از اواسط بعد از ظهر روز سه شنبه بیش از 116,500 موارد تاييد شده بود در سراسر جهان فقط کوتاه 4,100 مردم مرده بود و تقریبا 64,400 تا به حال به طور کامل بهبود یافتند.

همچنین: بر خلاف آنچه ما به طور معمول با آنفولانزا در کودکان و نوجوانان تشخیص داده شده اند بسیار خوب است. همانطور که از سهشنبه چین گزارش شده بود به معنای واقعی کلمه صفر موارد از کودکان در حال مرگ از COVID-19.

گفت: این ویروس این گونه است که یک مقدار بزرگتر در معرض خطر اگر شما اتفاق می افتد به یک فرد مسن تر و یا ضعف سيستم ايمنی. بنابراین نگاهی که به حساب خود را بشویید و صبر کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>