چه آن را دوست دارم برای دیدن یک نمایش در فیل مور باشگاه موسیقی در شمال حلقه ؟ ما خوشحالیم که شما خواسته.

“من عاشق این اتاق” قوم-کشور خواننده و ترانه سرا گفت: فروخته باشگاه. “این فقط احساس می کند درست است.”

این باشگاه در سوال بود فیلمور مینیاپولیس—و یا بیشتر به طور کامل و pedantically, The Fillmore ارائه شده توسط میل Plus Federal Credit Union. (سایت جدید معامله در برخی از سرد امتیاز جلوتر از شب باز برای پردازش از حمایت شرکت های بزرگ.) Nestled فقط فراتر از هدف درست در شمال حلقه 1,850-ظرفیت محل راه اندازی یک هفته پیش با سه شب-ایستاده از Carlile از جمله روز ولنتاین نشان می دهد و پس از سه شب از محلی باعث emos Motion City Soundtrack.

این فیل مور است که توسط زنده ملت است. این نام ممکن است به معنی چیزی برای شما, اما اگر شما به طور منظم concertgoer شما تقریبا قطعا حضور داشتند نشان می دهد آنها تا به حال یک دست در آوردن به شهر. ملی مروج کتاب کنسرت در سراسر شهرهای دوقلو در سایت به عنوان بزرگ به عنوان اکسل انرژی مرکز و هدف مرکز به عنوان صمیمی به عنوان Orpheum Theatre. Live Nation مدیریت تیم اول دانشگاه یا دانشکده در Dinkytown و عمل به عنوان یک همکاری با زراد خانه. (زنده ملت نیز صاحب Ticketmaster نام شما قطعا می دانم و تقریبا فقط به عنوان قطعا اعتماد ندارند.)

اما فیل مور علائم این شرکت اولین تلاش برای ایجاد یک آجر و ملات حضور در مرکز شهر, مینیاپولیس, پس از تلاش که رفت kaput در سال 2006. و محل بخشی از یک مجموعه پیشگام ایالات خواص است که متعلق به Pohlad خانواده که خود نیز تیم بیس بال است که نقش در کنار درب به Fillmore. وجود 160-اتاق عنصر توسط Westin hotel و Trax همبرگر و نوار. به وضوح این بار آنها قصد اقامت.

با توانایی در 300 بیشتر مشتریان پرداخت از طبقه باشگاه کمتر از یک مایل دور فیل مور به نظر می رسد قرار است به رقیب خیابان اول همیشه در حال گسترش باشگاه و رزرو امپراتوری. و برای بیش از یک سال در حال حاضر مردم در شهر شده اند گمانه زنی در مورد چقدر از تاثیر این فیلمور را در صحنه موسیقی محلی. هنوز حدس و گمان است که همه ما می توانید انجام دهید. اما در حال حاضر که ما شده ایم در داخل باشگاه خود ما حداقل می تواند شما اجازه می دانم آنچه شما را از دیدن و شنیدن اگر شما بروید و این که آیا آن را به ارزش یک سفر.

و پاسخ این است: آه ، آن را خوب است.

در شب افتتاحیه وجود دارد برخی از موانع جزئی در گرفتن مردم از طریق درب و گذشته امنیت هر چند هیچ چیز از عادی و هر کسی چیزی متوجه خواهد بود اگر دماهای شده بود بالای صفر است. هنگامی که شما در عبور شما از طریق گسترده لابی با نام باشگاه درخشان بر روی دیوار مقابل. دکور مشخص نیست اما آن را خنثی است. پذیرش کلی طبقه خود را بسیار محکم بسته بندی شده با بدن اما به سختی یک چالش برای هر کسی که با باشگاه شایسته-ناوبری غرایز. لوستر اویزان picturesquely از بالا.

طبقه دوم است که در آن فیل مور متمایز خود را. Tromp تا برخی از گسترده راه پله و شما پیدا کردن یک بالکن که پیچد اطراف طبقه دوم عالی vantage امتیاز. کسانی که ممتاز sightlines هستند به عنوان شما ممکن است حدس می زنم این سایت متعلق به کسانی است که پوسته را برای VIP بسته است. اما سطح بالا در دسترس است به رایج عامیانه بیش از حد. وجود دارد یک نقاشی دیواری از شاهزاده البته و مردمی بودند خوراکی عکس از آن است. و اگر این همه بیش از حد برای شما راحت ترین صندلی در خانه هستند در یک مینی مساحت سالن: شما نمی توانید از دیدن این صحنه از آنها وجود دارد اما یک مانیتور بنابراین شما نمی خواهد کاملا از دست.

آنچه بیشتر قابل توجه در مورد این فیل مور از مینیاپولیس چشم انداز است که آن را ساخته شده از زمین تا. در شهر ما از repurposed تازی ایستگاه و Armories یک محل برگزاری موسیقی ساخته شده به عنوان محل برگزاری موسیقی نادر است. بنابراین نزد خطوط بسیار عالی و صدا روشن است. این طراحی شده است برای ارائه یک کنسرت.

هنوز فیل مور است و نه منحصر به فرد زندگی می کنند ملت صاحب نه تکرار از محل در شهرستانها در سراسر کشور. که باعث می شود ما در باشگاه جدید موسیقی محل معادل یک زنجیره رستوران—یک مقایسه است که بسته به اینکه چگونه پر افاده شما ممکن است صدای بیشتر توهین به نسبت در نظر گرفته شده. آن را در بازار تست شده بله و احساس هر دو “جدید” و در عین حال به نحوی آشنا. و این که در آن نام فیلمور را به بازی می آید.

شجره “فیلمور” فراخوانی به سختی به معنی بسیار به کسی زیر 40 یا شاید 50. باشگاه تاسیس شده در سان فرانسیسکو و نیویورک توسط پیشگام ترویج بیل گراهام جایگاه ویژه ای در راک تاریخچه هر چند که قرض سنت کافی است به جدید فیلمور از پیش تعیین شده صورت ظاهر از یک هویت به خصوص اگر شما یک هارد showgoer.

و آن را هاردکور showgoer در فیل مور به نظر می رسد هدف قرار دادن. به جای حمله به اولین خیابان سر در برای رزرو این فیل مور به نظر می رسد در محل انواع اعمال خواهد شد که فروش به underserviced حومه مخاطبان به دنبال برای یک شب در شهر. این بدان معناست که مسن بلوز اعمال به صورت عمیق به جیب افراد متعلق به نسل (که همچنین ممکن است یک آخر هفته خارج از آن) و پاره پاره سنگ را نشان می دهد برای طرفداران.

بر خلاف اولین Ave, the Fillmore نیست به احتمال زیاد برای الهام بخشیدن به وفاداری به برند هر چند اگر آن را به میله های اطراف آن را تبدیل به یک بخشی از روان ما چشم انداز است. در پایان موفقیت آن پایین خواهد آمد به یک معادله ساده است: آن را رزرو اعمال شما می خواهید برای دیدن در یک قیمت شما مایل به پرداخت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im