گام بعدی برای, NBA, تیم های بازیکنان در طول coronavirus وقفه?

دو بازیکنان NBA در یوتا جاز – رودی Gobert و داناون Mitchell – آزمایش مثبت برای coronavirus و لیگ برتر روز چهارشنبه به حالت تعلیق عملیات.

در نظرات پس از اعلام NBA کمیسر آدم نقره و گفت: این خاموش خواهد گذشته حداقل 30 روز.

NBA تا یک ماه باقی مانده در آن فصل به طور منظم قبل از پلی آف در حال برنامه ریزی برای شروع مارس 18.

چه بعدی ؟ NBA انجام یکی دیگر از کنفرانس تماس با نقره صاحبان و مدیران لیگ بعد از ظهر پنجشنبه به بحث در مورد گزینه های بیشتر و حالات.

برخی از سوالات NBA مقابله با:

چه موسیقی جاز و تیم های جاز بازی کرده اند به تازگی انجام شده است ؟

جاز قرنطینه می شوند و بوستون سلتیکز دیترویت پیستونز و تورنتو رپتورز – چه کسانی بازی کرده اند جاز در گذشته نه روز – نیز در قرنطینه و یا خود انزوا. نیویورک نیکز منتشر نشده یک بیانیه و نه پاسخ زمانی که ایالات متحده آمریکا امروز ورزش پرسید که چه اقدامات احتیاطی تیم تا به حال گرفته شده برای بازیکنان و کادر.

رپتورز توصیه شده است به خود منزوی برای 14 روز و اعضای این تیم در سفر شده تست شده برای ویروس. سلتیکز گفت: آنها خود قرنطینه از طریق آخر هفته و آزمون و پیستون را به خود قرنطینه تا اطلاع ثانوی.

چه چیزی می تواند به دیگر بازیکنان و تیم ها را در طول وقفه?

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: لیگ گفت: تیم های آنها هنوز هم می تواند نگه دارید به تمرین و درمان بازیکنان برای صدمات است. اواخر پنجشنبه Mavericks با صدور بیانیه و گفت: آنها خاموش کردن تمام فعالیت های تیم. و در نظر او شنبه شب نقره ای گفت: تیم نمی تواند عمل کند.

تیم در حال انتظار برای دریافت راهنمایی بیشتر از لیگ در مورد که در آن بازیکنان باید بروید (برخی از زندگی در شهرهای خارج از بازار) و چگونه به ماندن در شکل.

دنور ناگتس تصمیم به تعطیل تسهیلات خود را به صورت سه بعدی-چهار روز و در حال پرسیدن هر کس به خود شده است. شیکاگو بولز نیز متوقف بسکتبال عملیات را فعالیت “را برای چند روز آینده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه به فاصله اجتماعی.”

برخی از تیم ها نیز برنامه ریزی شده برای دیدار با بازیکنان برای به روز رسانی و تیم های دیگر گفت: کارکنان آنها می توانید از خانه کار می کنند.

زمانی که فصل شروع مجدد?

سوال بزرگ و مقامات بالا از جمله نقره و صاحبان در حال تلاش برای کشف که از. به عنوان لیگ انجام داده است و از آغاز این شیوع آن در مشاوره با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کارشناسان بیماری های عفونی. لیگ را با استفاده از راهنمایی های خود را برای تعیین زمانی که و اگر فصل رزومه. بسیاری بستگی دارد میزان شیوع.

ممکن است لیگ نمی رزومه این فصل ؟

مطمئن شوید که آن را ممکن است اما هدف این است که برای پایان فصل و تاج قهرمان, حتی اگر این بدان معناست که به صورت مختصر و/یا تمدید شود. لیگ بازی های برگزار شده است کوتاه فصل قبل در تحریم سال – 66 بازی در 2011-12 و 50 بازی در 1998-99. اما کسانی که مسائل کار. این است که بسیار فوق العاده و بی سابقه ای وضعیت.

NBA است نه عامل با لوکس همان زمان به عنوان NFL یا حتی لیگ اصلی بیس بال است که لغو مانده از بهار آموزش و تاخیر در روز افتتاحیه, اما, آن را برخی از زمان قبل از آن می شود به یک نقطه که در آن به لغو این فصل است.

لیگ همیشه می تواند حرکت به عقب شروع برگشتی که فشار پشت وقایع کلیدی دیگر مانند پیش نویس شروع به از رایگان آژانس و لاس وگاس Summer League. و به منظور تسریع در پلی آف لیگ می تواند بازگشت به بهترین سری 5 در دور اول.

NBA می خواهم برای جلوگیری از بدترین سناریو.

و وجود دارد توکیو بازی های المپیک و بسکتبال ایالات متحده آمریکا فهرستی را در نظر بگیرید اگر تابستان بازی ها را. اما این یک مسئله ثانویه است. بازی های المپیک هستند جولای 24-Aug. 9 و ایالات متحده آمریکا بسکتبال معمولا نام آن 12-مرد فهرستی فقط قبل از برنامه ریزی مینی کمپ در لاس وگاس در اوایل ماه جولای.

برخی از بازیکنان مانند Pau Gasol ابراز نگرانی در مورد بازی در سال 2016 المپیک ریو به دلیل Zika ویروس. آن را امکان پذیر بازیکنان بیشتر خواهد بود در مورد بازی اگر coronavirus شیوع نمی کند.

چه عواقب مالی?

لیگ و تیم می تواند از دست دادن صدها میلیون دلار در بالای “کمتر از 400 میلیون دلار,” نقره گفت: لیگ است که انتظار می رود به از دست دادن بیش از چین خرید اینترنتی. وجود دارد می تواند تاثیر قابل توجهی در بسکتبال مربوط به درآمد که مجموعه درپوش حقوق برای 2020-21 فصل است. این امر می تواند حتی بیشتر قابل توجه اگر NBA را از دست تلویزیون درآمد از هیچ بازی حذفی.

“خیلی از ارزش NBA پخش برای مثال در حال بازگشت لود شده در پلی آف. بنابراین ما کاملا نمی دانند که در عین حال که در آن است که خواهد آمد” نقره گفت: در All-Star Weekend یک ماه پیش.

پیش بینی درپوش حقوق برای فصل آینده در زمان جزئی شیب نسبت به پیش بینی قبلی اما از دست دادن قابل توجهی از درآمد حاصل از بازی ها و تلویزیون می تواند با قرار دادن یک بزرگتر دندانه به آن مقدار است.

با استفاده از ابتدایی ریاضی بر اساس میانگین قیمت بلیط های بازی NBA تولید $1.29 میلیون در فروش بلیط. با 259 بازی باقی مانده که حدود 330 میلیون دلار در بلیط درآمد.

می تواند بازیکنان از دست دادن پول ؟

پاسخ کوتاه: بله. ESPN بابی علائم با اشاره به مقاله ای در مدت قرارداد بخش از NBA/NBPA توافق دسته جمعی آمده است: “هر بازیکنی که در فهرست یک تیم است که قادر به بازی یک یا چند بازی در طول Force Majeure دوره باید کاهش می یابد 1/92.6 th بازیکن را برای جبران فصل(s) پوشش نیروی Majeure دوره است.”

شیوع ذکر شده به عنوان یک “نیروی majeure رویداد است.”

همه طرف های درگیر می خواهید برای جلوگیری از که.

دنبال NBA خبرنگار جف Zillgitt در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>