چه مقصر مرگ و میر نوزادان?

کارت چیده قبل از تولد. اما یک نوزاد به سلامت نباید به یک قمار است.

برای مادران و نوزادان ریسک بالاترین.

به تازگی منتشر شده “دولت از نوزادان سالنامه سال 2020” اسناد موفقیت و رفاه آمریکا نوزادان و کودکان نو پا سنین 0-3 بر اساس سه ردیف: خانواده های قوی مثبت تجارب یادگیری و سلامت.

اعداد نشان داد در سلامت لایه هستند به خصوص وخیم.

در سراسر کشور مادری مرگ و میر در میان زنان است که بیش از سه برابر بیشتر از زنان سفید — یک رای که نشده کاهش بیش از چند دهه است.

به طور متوسط در شش 1,000 ما بچه ها نمی بینم اول تولد است. این تعداد دو برابر بالا برای نوزادان از آن است که برای نوزادان است.

در فلوریدا اعداد همان داستان: سفید, نرخ مرگ و میر نوزادان در حال 4.8 در هر 1000 تولد زنده در مقایسه با 10.8 برای نوزادان است.

در تعقیب کشف که چرا محققان بررسی کرده اند مظنونین – فقر کد پستی دسترسی به مراقبت های بهداشتی و پایین دست آوردهای آموزشی – تنها برای پیدا کردن که بین یک زن و یک زن و در غیر این صورت برابر با ویژگی های سیاه و سفید زن و بچه خود را بسیار بیشتر احتمال دارد به تجربه نتایج بدتر.

به دلیل نژاد پرستی.

هنگامی که بیش از نیمی از 12 میلیون نوزادان و کودکان نوپا در آمریکا نیست, سفید, کسانی که نابرابری خواهد تلفات در همه.

“این است که آینده کشور ما است. اگر ما همچنان به اجازه نژادپرستی ساختاری برای تعیین نتایج برای ما و فرزندان ما راه خودمان را برای یک ملت با چالش های بزرگ, گفت:” دکتر میرا جونز-تیلور رئیس سیاست افسر صفر به سه سازمان غیر انتفاعی است که منتشر شده مطالعه است.

“این واقعا در مورد نژاد هنگامی که شما نگاه کنید در بالا-درآمد زنان که هنوز در بیشتر احتمال دارد به مرگ در هنگام زایمان و کودکان خود هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ در سال اول زندگی,” او اضافه شده است.

نرخ مرگ و میر نوزادان به طور گسترده ای متفاوت از دولت به دولت.

بالاترین نرخ مرگ و میر نوزادان در میان سیاه و نوزادان است که در ماساچوست در 0.76% و بالاترین است که بیش از دو برابر در ویسکانسین 1.5%.

برای سفید نوزادان, پایین ترین نرخ در منطقه کلمبیا و نیوجرسی در 0.29%.

بالاترین نرخ مرگ و میر نوزادان برای سفید نوزادان در آرکانزاس در 0.72%.

در هر ایالت به جز کنتاکی, ماساچوست, مینه سوتا, و, واشنگتن, نرخ مرگ و میر برای نوزادان است حداقل دو بار که برای نوزادان است.

حتی قبل از اینکه مادری زنان است که سیاه و سفید می تواند تجربه استرس های روزانه نژادپرستی تأثیر سلامت روانی و جسمانی با ترکیب اثرات در طول زمان به طوری که شواهد نشان می دهد زنان مادام العمر قرار گرفتن در معرض تبعیض ممکن است یک عامل خطر مستقل برای مرگ و میر نوزادان.

هنگامی که یک مادر باردار به دنبال توجه پزشکی نیست این تکان دهنده است که پزشکان و پزشکی پرسنل دفتر درمان متفاوت است.

“سیاه درمان متفاوت توسط متخصص زنان خود را. آنها را جدی گرفته و در حال رد کرد زمانی که آنها می گویند آنها به خوبی احساس نمی شود. آنها معتقد بودند که منجر به نتایج ضعیف” جونز-Taylor گفت.

بررسی ضمنی و تعصب در مراقبت های بهداشتی حرفه ای به این نتیجه رسیدند که آموزش پزشکی نیست حذف آنها از نژاد پرستی و تعصبات خود را به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار تشخیص و مراقبت است.

صفر تا سه مطالعه ذکر شده توصیه به این کشنده شکاف مانند گسترش آموزش برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در تجربه نژادپرستی در مراقبت های پزشکی ضمنی و تعصب و فرهنگی صالح مراقبت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>