When you wish upon a شهر: چگونه آینده به عقب نگاه کرد و در سال 2000

ما می دانیم که ما می دانیم: در پایان سال–قرن هزاره–همیشه چارچوبه یک بیت از fantasizing. من شروع به ورزش! من تغییر نفت هر 3000 مایل! خدا من را بازگشت من به کتاب های کتابخانه ، و با تمام معنی دوم ما این آرزو را برای بهبود. اما باید به زندگی فراتر از افسانه abs تمیز موتور و وجدان روشن. اگر چه ما توهمات و امید نگران بودند نه با شخصی بهسازی اما با مردم خوب است ؟

چشمک زدن چشم خود را. انجام سحر و جادو خود را. اگر شما می تواند تغییر یک چیز در مورد شهرهای دوقلو به منظور ایجاد زندگی بهتر در اینجا چه خواهد بود ؟ ما دعوت ده ها تن از معماران محلی وکلا و هنرمندان, رستوران, معلمان, وزیران, سازمان, صاحبان کسب و کار حتی دریاچه هریت ساکن جن به صرف برخی از زمان با تصور یک واحد افزایش است که بهبود در برخی از کوچک یا گسترده و اندازه گیری زادگاه خود را. فراموش نکنید که همه دلایل آن را نمی تواند به حقیقت می پیوندند ما گفت:–این پول و سیاست و قوانین گرانش. همه ما خواسته بود که پاسخ های خاص باشد. به عنوان مثال صرفا نصب بیشتر پارک خواهد بود بیش از حد مبهم اما پیشنهاد که لیکوود قبرستان باز می شود به صورت زنده, تفریح و سرگرمی–که بیشتر شبیه به آن. به طور مشابه گفت: شما می خواهم آن را آسان تر به اطراف شهر را حل نمی کند چقدر در حالی که احیای اتوبوسی وصله کردن چاههای نصب metrowide نور راه آهن به دو برابر اتوبوس ناوگان فروزان جدید مسیرهای دوچرخه و شلاق برای رانندگان تنبل–خوب شما ایده را دریافت کنید.

آنها mused. آنها مضطرب. آنها وزن در فکر بهتر به نام پشت. در حالی که ما می خواهم پیش بینی brainstorms که بتن (سازگار با محیط زیست جایگزین برای کسانی که مزاحم راه راه آستین که خود را نگه دارید حمل کردن فنجان قهوه از سوزش انگشتان دست خود را به خوبی خواهد بود برای مثال) به سختی و هر کسی از ما پرسید می تواند مقاومت در برابر خواب بزرگ Fix–که اغلب مجبور به انجام با عدالت اجتماعی است. اما پس از آن باید به عنوان جای تعجب ندارد با توجه به ما شهروندان را خوش قیافه و میل شدید برای مردمی مبارز (حرکت نزولی است که ممکن است چند نقاط کور وقتی که می آید به کمتر رفیع مسائل مانند فنجان قهوه).

در پایان شرکت کنندگان’ جمعی خیال به افزایش به یک چشم انداز از شهرهای دوقلو است که ما امیدواریم–و چرا که نه ؟ –حتی خسته ترین در میان ما افتخار خواهد بود به خانه تماس بگیرید.

جین WEIGUM

جامعه فعال

خلاص شدن از شر درهم و برهمی! من خیلی دوست دارم برای دیدن این بیلبوردها رفته بنابراین ما می توانید ببینید که خط افق زیبا در خیابان. وجود دارد حدود 630 تابلوهای تبلیغاتی در خیابان ها و حدود 400 در مینیاپولیس در حال حاضر. اطراف شده است اما آنهایی که در اوایل بسیار کوچک بودند. فکر می کنم از برمه اصلاح علائم شما می توانید جزئیات از ماشین خود را در 25 مایل در ساعت. آنها روشن نیست; آنها بیشتر شبیه به چمن نشانه. در حال حاضر زمانی که شما شلاق در 80 تابلوهای تبلیغاتی بسیار عظیم شما می توانید به عنوان خوانده شده چاپ خوب! بسیاری از آنها در حال حاضر روشن است که واقعی downer اگر شما اتفاق می افتد به زندگی در یک آپارتمان در نزدیکی یکی. به علاوه ملی تحقیقات نشان می دهد که وجود دارد بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی در داخل شهرستان محلات و این که به احتمال زیاد برای تبلیغ الکل و قمار. که فقط اشتباه است.

این فقط یک چیز ساده-اما هی ما باید قادر به دیدن رودخانه و کنگره بدون این تابلوهای تبلیغاتی در همه جا. رانندگی خیابان دانشگاه باید جالب تر از به دنبال از طریق صفحات زرد.

ریچارد سیل

رئیس متصدی مرکز هنر واکر

ادامه dumbing-پایین شهر افق و می سی سی پی را خط ساحلی است و یکی از چیزهایی که من خیلی دوست دارم برای دیدن تغییر دهید. عدم وجود معماری چشم انداز و نوآوری است که به تدریج تبدیل ما عمودی شهر را به یک خوشه از بالغين بالا افزایش می یابد با اجاره-اطلاعات بنر خود را به عنوان تنها ویژگی های متمایز. به طور مشابه, کوکی-برش مسکن است که در حال گسترش در امتداد سواحل شرقی رودخانه افسانه ای جدی است سوء تفاهم از رودخانه که قدرت به عنوان یک مقصد.

من امیدوارم که در هزاره جدید که مردم با پول برای ساخت و کسانی که موضوع مجوز خود را متوقف خواهد شد و فکر می کنم بیشتر در مورد چه چیزی باعث می شود یک شهر بزرگ و کمتر در مورد آنچه در آن هزینه در هر فوت مربع.

ارمیا CREEDON

سردبیر ارشد Utne خواننده

منظور من بی احترامی به هیچ روی از صمیم قلب ترک, اما من می خواهم برای دیدن زرق و برق دار, قطعه ای از زمین است که در لیکوود گورستان جاروب مرده و با توجه به برگشت به زندگی است. من می خواهم به جای تماشای کودکان و نوجوانان بوت یک Hacky گونی و ساخت زیر درختان بید توسط برکه از کمان سر من قبل از همه غم انگیز سنگ در ردیف هر یک از اچ با چند بی سر و صدا ناامید کلمات زمزمه به من مانند تبلیغات در پرسنل. (من آنها را پیدا عجیب مشابه و به همان اندازه افسرده.)

درست وقتی که می آید به حفاظت از فضای سبز از رشد شهری مرده کرایه بهتر از زندگی است. شما ممکن است به یاد داشته باشید فضای باز که در آن شمال نیمی از واکر باغ مجسمه در حال حاضر sprawls مانند یک قبرستان هواپیما در صحرا. این اکلاهما ما می دانیم که انجام این کار بسیار مشابه به نزدیکی بیس بال الماس اگر با توجه به فرصت است. من دیده ام نمایش نفیس لطف و زیبایی در هر دو موزه و تئاتر اما هیچ کدام متعالی تر از یک دختر بچه در حال اجرا و یا یک سگ جهش برای یک Frisbee. خواهد شهر خلاق زندگی واقعا خدمت کرده است با در نظر گرفتن یک مرحله از بسیاری از هنرمندان انجام و دادن آن به چند است ؟ من شک و تردید است.

در همین حال ساکنان لیکوود زمین خود را نگه دارید شاید به این دلیل هیچ کس جرات نداره به درخواست آنها را به ترک. اما اگر از آنها خواسته شد–مودبانه و با احترام سزاوار آنها برای صرفه جویی که خیلی جای از زمین خوردن ، به تازگی آزاد پارک می تواند با توجه به زندگی و لذت آن, در میان آنها, هنر و ورزش که باید اتاق را به وجود جانبی توسط سمت به عنوان آنها باید هر حال اشکال از بازی-منبع واقعی از خلاقیت است. آن خواهد بود جالب آزمایش اجتماعی, من فکر می کنم به پرستش بازی در حالی که به جای استخوان.

ژن SAMPSON

صاحب بزرگ, پدر, قدیمی, کنتاکی, نوار-B-Que

من را St. Paul بیشتر پر جنب و جوش در Lowertown منطقه است. قرار دادن یک ورزشگاه بیس بال وجود دارد و شاید هر چند که رای دادند در مقابل در حال حاضر. من تا به حال یک کسب و کار در سنت پل از سال 1979–من جایی است که در Lowertown در چهارم خیابان در اتحادیه انبار. پس از 5:00 p. m., آنها فقط جمع کردن پیاده رو در اطراف اینجا و تماس آن واریز شده است. من امیدوار بودم که شهردار کلمن قادر خواهد بود به نوبه خود در اطراف. مردم نیاز به دیدن من بیشتر; don’t let me get بنابراین تنها در شب. بنابراین من می گویم بیایید برخی از شب زنده داری در اینجا مردم در Lowertown و جلوگیری از این همه خاموش کردن در تاریکی است. که فقط خسته کننده است.

علامت STUTRUD

موسس و رئيس جمهور از اجلاس دم کردن شرکت

من می خواهم به تمام از معماری قابل توجه ساختمان که با خاک یکسان شدند و نوسازی شهری’ از 1960s. من نیز با این که پیر برقی سیستم.

کیم BARTMANN

شرکت مالک برایانت-دریاچه کاسه و ناشر آژیر رسانه

از دست دادن سگ من پارک به یک احمق, حمله دایناسور طرح بزرگراه 55 خودکار منتقل شده است من از نا امید شدن در چگونه ما برنامه ریزی برای آینده در اطراف در اینجا برای اینکه کاملا خجالت. شهر از دریاچه ها? شهر نیویورک بیشتر در خارج از دسته سه تایی مناطق و ‘بیابان’ از ما. مردم شنیده نمی شود. به مینیاپولیس مکانی بهتر از من می خنثیسازی قتل عام ساخته شده توسط کسانی که قلع گوش سیاستمداران و دارای حق اعمال اره در اوک گروو و تشویق شهروندان و خود به خوبی رفتار سگ دوستان به جمع عمدا و اغلب در سواحل می سی سی پی توانا.

علامت ANFINSON

متمم اول قانون اساسی وکیل

این کروموزوم Y است. من می خواهم ژنتیکی re-مهندس مردان برای خلاص شدن از کروموزوم Y است. من نمی گویم آنها را ندارد سهم خود را, اما من بیشتر منعکس و بررسی مشکلات جدی ما آن را نگه می دارد به آینده را برای مردان و کروموزوم Y است. پایین لیست بروید: جرم برای شروع. آن را فقط به رفتن کردم. و این مانند آن است که با مهندسی ژنتیک مواد غذایی است. مردان نیست یک محصول کشاورزی متاسفانه–در غیر این صورت آنها می شود بیشتر اهلی در حال حاضر.

بال جوان HUIE

عکاس

من فکر نمی کنم من می خواهم به تغییر هر چیزی. به نظر من وجود دارد حداقل چهار راه برای واکنش نشان دادن به چیزی است که شما پیدا کردن نامطبوعی: شما می توانید سعی کنید برای تغییر چیزی است که شما را اذیت شما می توانید خودتان را تغییر دهید; شما دور می تواند اجرا شود; یا شما می توانید آن را قبول کند. من فکر می کنم که پذیرش واقعیت است که لازم است قبل از هر نوع تغییر امکان پذیر است.

با این که من فکر می کنم این امر می تواند بزرگ اگر من حق راه هر وقت من سوار است و هر زمان که کسی به من html کد خاموش با آنها رانندگی ماشین خود را خواهد بود بلافاصله توقیف.

باربارا FLANAGAN

استار تریبیون نویس

من می خواهم به عقب اتوبوسی سیستم–اما مدرن! در سال 1916 از آن می تواند شما را در همه جا از Stillwater به هیستینگز به میننتنکا. من آن را ببینید و سپس بدیهی است اما من سوار اتوبوسی در آن پایان. من آغاز شده در این مقاله در سال 1947 و مورد استفاده برای رفت و آمد از اینجا دریاچه Calhoun. چه یک راه سریع برای رفتن–آنها محصور البته برای آب و هوا و وجود دارد همیشه یک بخشی برای افراد سیگاری است.

جفری کان

مدیر مرکز اخلاق زیستی در دانشگاه مینه سوتا

انتخاب واقعی در خطوط هوایی و مسیر پرواز که پرواز نمی کند حق بر باد از جنوب مینیاپولیس.

استیو MINN

دولت تجارت کمیسر سابق و عضو شورای شهر مینیاپولیس

من پاسخ عملی است که من می خواهم جامع نور-سیستم راه آهن رفتن شمال به جنوب و شرق به غرب به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. من غریب پاسخ این است که من می خواهم برای پیدا کردن برخی از راه برای نورم کلمن به شهردار کل مترو. آن را می تواند به خوبی تحت رهبری او–او را به خارج از جعبه متفکر عالی بازاریاب از ایده های خود را و او را از ترس در حال رد کرد. او فقط نگه می دارد پرتاب ایده های خوب در خارج وجود دارد.

کاترین LANPHER

میزبان Midmorning در KNOW-FM (91.1)

همه حمل و نقل و حمل و نقل ادارات در شهرستان و دولت خواهد بود نیاز به یک عابر پیاده مدافع در کارکنان به طوری که راه رفتن و دوچرخه سواری نیاز خواهد بود به عنوان مهم به عنوان اتومبیل ها و اتوبوس ها. پس از آن من خواهد افزایش تعداد دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی و مسیرهای پیاده روی. من می خواهم که یک شماره را انتخاب کنید از پیاده رو و مسیرهای گرم می شود به طوری که در زمستان شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد شکستن گردن خود را.

اریک TRETBAR

فیلمساز

من می خواهم از بین بردن تمام پارکینگ متر است. با 2 میلیارد دلار دولت مازاد که نیاز به 25 درصد متر است ؟ من می خواهم خرید مجدد تمام تراموای 1930s گانگستر فروخته شده به تورنتو-که تمام راه را هنوز هم در عمل. راه آهن نور است فقط کسل کننده نیمه اندازه گیری. بیایید رفتن به تمام راه را. قرار دادن خود را سه ماهه در اتوبوسی به جای.

جسی ونتورا

فرماندار

کامل و همه جانبه سیستم حمل و نقل. ما نیاز به یک سیستم راه آهن که متصل به شهرهای دوقلو و حومه آن با جوامع St. Cloud به شمال و هیستینگز به جنوب. فکر می کنم در مورد چگونه بد ترافیک در حال حاضر است و زن و شوهر که با ما آب و هوای زمستان و ادامه داد: رشد ما در منطقه شهری. من موج من و گرز و همچنین رفع آن خسته کننده تنگناها. همچنین من گوشت گاو تا ما سیستم اتوبوس که شامل busways به کلید حومه.

پل داگلاس

هواشناس WCCO-TV (Channel 4)

اجباری شلاق برای افرادی که رانندگی کمتر از 40 مایل در ساعت در خط سمت چپ. دیگر از آن را لمس نمی کند یک چیز–بقیه از آن سر در گم است در نزدیکی کامل.

پل ویر

جامعه فعال

من می خواهم محو حس مشترک برای یک روز. ما ساخته شده یک حس مشترک است که ما رها از مسئولیت به فکر می کنم برای خودمان. اغلب آن را پوشش می دهد آنچه ما را در غیر این صورت فورا تشخیص به عنوان غیر منطقی خرافاتی تعصب و یا نادان.

از سوی دیگر ما مجهز به زنده ماندن برای مدت طولانی در جهان بدون حس مشترک. که بسیار خاص است. بنابراین من می خواهم آن را طرد از 24 ساعت به این امید که تجربه زندگی بدون آن را شیب ما به تکیه بیشتر بر روی بومی ما شوخ طبعی و هوش و خوب را از این بوده است مورد تا کنون.

مریم MORIARTY

Hennepin County دستیار مدافع عمومی

نژادپرستی مخرب ترین تاثیر در جامعه ما امروز. من دیدن این اثر نژادپرستی روزانه به عنوان یک مدافع اما تاثیر آن این است که هرگز کاملا به شخصا دردناک به عنوان زمانی که من دیدن پدر بزرگ من در روز شکرگزاری. خود را نژادپرستانه جوک و داستان های فراوان هستند به عنوان ترکیه و پای. او به وجد در خشم من gleefully اعلام کرد که او می تواند ‘rile من” با تاسف که کنگره باید از تصویب این قانون ارسال سیاهان بازگشت به آفریقا است.

متاسفانه نگرش پدر بزرگ من است که به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از اعضای جامعه ما است. پتانسیل منصفه در دادگاه کیفری به من گفت که آنها نمی تواند عادلانه منصفه به خاطر آنها ناراحت کننده در اطراف بودند. یک همکار به من گفت که پسر خود را برداشت دختر سینه در دبیرستان, ارائه, او را ناتوان از انصاف به یک آفریقایی-آمریکایی مشتری شارژ در یک نامربوط رویداد ده سال بعد.

این احساسات که آیا نتیجه عدم تعامل با مردم از دیگر نژادها و فرهنگ ها و یا اینکه مربوط به یک رویداد منفرد مشترک هستند. ما نیاز به قبول این واقعیت است که نژاد پرستی شکوفا در اینجا به عنوان آن را در سراسر کشور است. بر خلاف پدر بزرگ من اکثر Minnesotans خود را حفظ باورهای نژادپرستانه به خود را دارند.

پس با گرز سحر و جادو من را انتخاب کنید به طور موقت تغییر رنگ پدربزرگ من پوست است که هر Minnesotan مانند او. آنها را حفظ کنید تمام چیزهایی که آنها را به یک فرد منحصر به فرد است, اما زمانی که آنها را در آینه نگاه کنید آنها را ببینید یک فرد از رنگ. چه خواهد شد پدر بزرگ من فکر می کنم که زنانی که دیدن او کلاچ کیف پول خود را و عبور به سمت دیگر خیابان ؟ چه خواهد شد او را زمانی که پلیس او را متوقف به طور معمول بدون هیچ دلیل قانونی? چه خواهد شد او می گویند به آن دسته از افسران پلیس که در گذشته بودند به طوری دوستانه زمانی که آنها رویکرد خود را با اسلحه کشیده و او تماس گرفت ؟ آیا او عصبانی می شود و یا صدمه دیده است هنگامی که او خواست برای اولین بار به صورت اشکال مختلف از شناسایی زمانی که تجاری یک بررسی کنید ؟ چگونه او احساس که او می بیند آخرین KKK تجمع خبر ؟ آیا او می ترسم که او فقط ممکن است قربانی بعدی نژادی خشونت کشیده شده توسط یک زنجیره ای در پشت یک کامیون تا زمانی که او مرده است ؟

اگر پدر بزرگ من و دیگران مانند او خواهد آموخت که به طور کامل درک تخریب نژادپرستی به عنوان یک نتیجه از این تجربه من چیزی که به راستی خدا را شکر بعد شکرگزاری.

کرک هیل

مدیر اجرایی مینه سوتا, مستاجران, اتحادیه

خندق مستاجر غربالگری. مردم هستند که از این شهر بیرون رانده و به خیابان ها به دلیل پروفیل که می گویند چه چیزی باعث مستاجر خوب نیست و آنها عبارتند از. پروفایل اغلب گمراه کننده عمدتا به دلیل آنچه می رود به آنها روشن نیست.

مشکل اصلی این است که این حکم ادامه توقیف غیر قانونی–نماد در یک فایل است که می گوید یک مالک ثبت شده است اخراج عمل معمولا به دلیل عدم پرداخت هزینه. و است که می تواند در مورد هر چیزی–مستاجر نکردن اجاره به دلیل چیزی است که نیاز به ثابت و یا یک هم اتاقی فرار کردن یا مستاجر بوده است قربانی سوء استفاده های داخلی و یا زندگی کسی را به هم ریخت. بیشتر آسیب پذیر پس زمینه از شخص بیشتر این نوع غربالگری به آنها لطمه می زند و شکار آنها را.

آنچه در آن می کند این است که به درون واژگون سازی توانایی برای مستاجران به چوب برای حقوق ابتدایی خود را–و آن را با این نسخهها کار با ترس. مستاجر هستند (به حق) می ترسم که اگر آنها ثبت یک شکایت قانونی آنها را به سادگی اخراج شود و آن را در رکورد خود را. که باعث می شود آن را سخت و یا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک آپارتمان و اغلب درایوهای مردم به سر می برند شرایط. آن را ایجاد آنچه که من اسمش “X-Files’ وضعیت برای مستاجران: وجود این شوم همه جا تهدید آنها کاملا نمی تواند پین کردن.

مریم GALLINI

هماهنگ کننده سیمپسون مسکن سرپناه روز

من می خواهم به اندازه کافی ایجاد وقار مسکن مقرون به صرفه برای همه به خصوص با توجه به این که حداقل 500 مردمی خواهد بود, در حال خواب خارج در مینیاپولیس امشب. به آن نیاز دارد برای پوشش کل زنجیره از به اندازه کافی احترام پناهگاه فضاهای بعدی به مرحله انواع مسکن با حمایت برخی و سپس به آپارتمان های مقرون به صرفه در سراسر منطقه مترو.

اما با توجه به آن کمی بیشتر من می دانم که واقعا به ریشه های فقر آن احتمالا باعث می شود احساس بیشتر به سعی کنید به علت دگرگون تر نوع تغییر–بنابراین هر کس می تواند درک در برخی از راه واقعی ما عمیق ارتباط است. شاید آن را آسان تر برای من برای دیدن بود داشتن ثروت به کار با بچه ها در پناهگاه برای سال های بسیاری از, اما ما همه مربوط در هر سطح. بیولوژیک مربوط به, اگر شما برگردید به انفجار بزرگ و اجتماعی مرتبط با اگر شما به یاد داشته باشید که حتی بچه ها در خواب زیر یک پل امشب کسی برادر کسی را با کسی پدر. ما می دانیم که ما جمعی از نقاط قوت آمده از ارزش نهادن به هر کس و درمان آنها را با احترام و زمانی که ما لازم نیست که زمانی که ما تنظیم کردن یک چرخه از عزت نفس پایین و خشم. که در آن نقطه همه استاندارد زندگی رنج می برد.

بنابراین من احساس می کنم زمانی که ما به دست آوردن بینش از ارتباط ما با مردم در اطراف ما پس از آن ما پیدا کردن راه هایی برای حرکت رو به جلو و ساختن مردمی و همچنین از بین بردن سازه های که به خاطر نژادپرستی و فقر در محل. و در آن لحظه فقط تصور کنید که نوع شور و نشاط و سلامت همه ما را به دست آورید.

باب ROSCOE

معمار عضو مینیاپولیس حفظ میراث کمیسیون

من می خواهم برای دیدن یک حرکت جدید است که می تواند مجدد مردم با مفهوم سنتی از آنچه در خانه می تواند–برای سرپناه برای بیان شخصی و اعتماد به نفس. با استفاده از خانههای سنتی به عنوان یک نمونه اولیه جدید جنبش خواهد بود برخی از نوع خصوصی-عمومی ابتکار عمل برای ساخت خانه از پایه اندازه (1500 متر مربع) است که می تواند semicompleted هنوز قادر به به راحتی دست یافتنی در پایان به سادگی با تکنیک های آموخته شده اگر مالک جدید تا آرزوها و طراحی شده برای گسترش فضا در آینده مورد نیاز است.

دیوار بیرونی سطوح به خصوص درمان چوب خواهد بود توسعه یافته برای تعمیر و نگهداری ساده توسط مالکان یا سرنشینان نیز ساخته شده در قطعات است که می توان به راحتی جایگزین. اندازه زیادی خواهد بود نسبتا. طراحی معماری خواهد ایجاد این خانه ها با حس سنتی همراه با ویژگی های به روز شده.

هدف این جنبش خواهد بود به ارائه خانه های که واقعا مقرون به صرفه هستند و به مردم این حس که خیلی از پناهگاه خود را می توان به شکل و تعمیر با دست خود یک ارزش است که می تواند به عنوان ذاتی خود به عنوان یک روحانی باورها و ارزش های فرهنگی.

البته این روشی است که اکثر مردم زندگی می کردند تا چند دهه پیش, اما به نوعی یک نابکار ائتلاف بازار تحریف و سیاست های عمومی ناشی از صنعت مسکن را با ما به دور از این نوع خانه که به ما حس استقلال است که ما جمهوری است. و البته بسیاری از قطعات از این مسکن جدید جنبش در محل هستند و امروز–تکنولوژی قادر به تولید انبوه عملکرد محصولات مبتنی بر یک نیاز برای مقرون به صرفه مسکن, درخواست تجدید نظر از طراحی سنتی. همچنین جدید شهرسازی و محلی جنبش–شهرهای دوقلو ییلاقی باشگاه–در حال ارائه الگوهای فیزیکی برای خانه های از این قبیل.

تا آنجا که بسیاری از ما شکایت در مورد صنعت خودرو ما می توانید گزینه های بیشتر از وسایل نقلیه امروز از ما می توانید از مکان های که در آن ما زندگی می کنند. ما می توانید انتخاب کنید از بسیاری از انواع ماشین جمع و جور اما با توجه به خانه های ساخته شده امروز بسیاری از ما مجبور به زندگی در Suv ها.

نلی سنگ جانسون

جنبش کارگری veteran

این بسیار ساده است برای من. این امر می تواند برای فرصت های برابر برای مردم رنگ در آموزش و پرورش و اشتغال است. وجود چنین اختلاف در اینجا بین سفید و سیاه مردم در این. به نظر می رسد مانند وجود دارد بیشتر آموزش ها و نگرانی های داده شده به هر یک از دیگر توسط حیوانات از آنچه که ما انجام دهد. من همیشه دوباره به کار–هر کس رو به برخی از راه به کار و پول را به مراقبت از خود و خانواده خود را, و که می آید به داشتن آموزش و پرورش. ما نه فقط به انجام بهترین ما می تواند برای افرادی که از رنگ در این راستا و این شرم آور است.

من 94 سال در حال حاضر. من در یک مزرعه در اینجا در مینه سوتا است. پدر من در هیئت مدیره مدرسه در زمانی که ما زندگی می کردند تا در Pine County, و او تا به حال به انجام با تاسیس کشاورز-حزب کارگر-کاملا رادیکال! من دندان من بر که و بر روی ایده هایی که کار می کنند و کار می دهد یک فرد کرامت است و همه باید به معنای زندگی. بنابراین ما باید به ارائه یک آموزش و پرورش خوب از خیلی زود-در سیاست و در همه نوع از اقتصاد در اصول و در هر نوع نظم و انضباط است که به ما می آموزد که چگونه قدرت کار می کند. وقتی که می آید به اقلیت نژادی و به زنان این است که در آن ضعف است که امروز حتی در اتحادیه های کارگری. بین من و تو من احتمالا بیشتر computerless فرد در اطراف, اما من هنوز هم می تواند با قرار دادن دو و دو با هم: من سه یا چهار نسل در زیر من به خصوص مردم رنگ که واقعا نیاز به برخی از توجه به خود را تحصیل و به خود گرفتن یک نمایشگاه در واقعی شغل مناسب.

دانیل BERGIN

ارشد تولید نمی بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره در KTCA تلویزیون (کانال 2)

من می خواهم به مردم یادآوری کند که تغییر فقط در مورد ساختمان بالاتر از آسمان خراش ها و بیشتر در بزرگراه. همچنین در مورد پیدا کردن راه هایی به استناد گذشته ما و ارزش آن را ابتدا با درک درستی که از این محل در اصل و همیشه متعلق به–بومیان آمریکایی است. این دولت همواره متنوع بوده و همکاری رفتن تمام راه برگشت به voyageurs.

به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی Minnesotan من نگاه به جورج Bonga-که شناخته شده است به عنوان دولت و سیاه مقیم و که نیمی از Ojibwe; او همچنین مترجم بنابراین او کمک کرد تا در ارتباط بین بومی و اروپایی جوامع است. این مدل را دنبال می کنم. شما می دانید مینه سوتا خوب نیست چیزی به snicker در; آن هم در مورد نوع همکاری شده است که بخشی از گذشته ما همراه با همه ظلم و ستم و تنش و درگیری.

استیو CRAMER

مدیر اجرایی مینیاپولیس توسعه جامعه Agency

یک تغییر مثبت خواهد بود ایجاد آموزش و اشتغال در برنامه های شهرهای دوقلو کارفرمایان مدل در ابوت شمال غربی بیمارستان ‘می کنم’ ابتکار. با شرایط استخدام به عنوان آنها وجود دارد فرصت بی سابقه ای برای شرکت ها برای دیدار با رو به رشد خود را در نیروی کار نیاز دارد با بهره برداری داخلی شهرستان محلات برای ساکنان که در نوبه خود در نهایت این شانس را به شناور با افزایش اقتصادی جزر و مد!

کیت CAVETT

رئیس جمهور دست در دست

با یک شریک من فقط در تکمیل یک پروژه تحقیقاتی در مورد باندهای در سراسر کشور. پس از حرفه ای من سر من می گفت: امید من این است که دوقلو نقل خواهد شروع به صرف پول بیشتر در باند مداخله و نه فقط در سرکوب کردند. و مردم را تبدیل به فعال تر در پرداختن به این در خود محله.

در سراسر کشور تنها مکان های که در آن وجود دارد موفقیت است که در آن ساکنان را گرفته منجر شود–چیزهایی مانند بلوک باشگاه–افرادی که حمایت از هر یک از دیگر–و آشنایی کودکان و نوجوانان در محله شما. زمانی که جامعه تصمیم می گیرد که خشونت نیست خوب و سپس در مورد آن جدی است و مایل به قرار دادن زمان به آن را دیده ایم که در آن کار می کند. بسته شدن درب خاموش خودتان و برش خود را–که به همین دلیل ما باید یک باند مشکل است.

دانا ELLRINGER

رهبر پارک خیابان بلوک باشگاه در محله فیلیپس

استرداد تمام باند و فروشندگان مواد مخدر به شیکاگو و دیترویت! ما می تواند در شکل بسیار خوبی در اطراف در اینجا اگر که اتفاق افتاده است. تاریخ و زمان آخرین شب من پرچم را به خرید crack هشت بار فقط رانندگی ماشین من خانه. قضات در حفظ و اجازه دادن به نمایندگی بروید. ما باید مردم راه رفتن در اطراف در اینجا است که باید در زندان برای بقیه زندگی خود را. گاهی اوقات من می خواهم به چیزی بیش از عشق فقط به درایو ماشین من پایین پیاده رو و پاک کردن ’em کردن.

به همین دلیل است که بسیاری از ما شده اند به تفنگ آموزش و آماده سازی است. ما دوست دارم به درایو-bys. بدترین وحشتناک جنایات مانند قتل انجام می شوند توسط افرادی خارج از دولت است. آنها خوب پول خرید و فروش مواد مخدر در اینجا بیشتر از آنها در شیکاگو می گویند و آنها به اینجا می آیند تفکر ما قرار بود همه ساده و بی تکلف و زیبا. اما در حال حاضر همه ما بدست تند و زننده. هنگامی که آنها رفته و سپس مردم خوب خواهد حرکت به عقب و به درون شهر و خواص را تمیز کنید و ما می توانیم خوب اجاره و مالکان کار با هم به تمیز کردن تمام زباله!

نیل CUTHBERT

برنامه هنرهای افسر McKnight بنیاد

که هر کس می توانست بیشتر زمان-كار 20 – تا 30 ساعت در هفته همان پرداخت کامل پوشش درمانی به طوری که هر کس می تواند این زمان را به بازی با بچه ها کار در باغ شستشو خودرو, رنگ, اتاق نشیمن, خواندن کتاب, صحبت کردن با همسایه جرعه قهوه, آواز خواندن, آهنگ, پرتاب, فوتبال, یا هنر. من فکر می کنم این امر می تواند یک گام به سمت جدید و سطح بالاتری از تمدن و زندگی اجتماعی.

کارن WIRTH

مجسمه ساز و معاون رئیس جمهور در امور علمی در دانشکده هنرهای تجسمی در سنت پل

من نمی دانم که این امر می تواند سحر و جادو, اما من می خواهم که یک قوی محلی مشتق انتشار هنرمند است که می تواند فعال سازی مجدد گالری صحنه جلب توجه به مسائل طراحی در محیط زیست ساخته شده و گسترش رسیدن به هنرمندان فراتر از مرز شهرستان.

این یک منطقه شهری با درصد بالایی از طراحان و مربیان هنر. پس از مرگ Artpaper ما لازم نیست یک فروم برای به اشتراک گذاری اطلاعات و یا درگیر مسائل حیاتی است. ایده آل خواهد بود برای پرورش پویا حضور هنرمندان در کمک به جامعه بزرگتر هم به عنوان شاهد و عوامل تغییر دهید.

دیوید WASHBURN

مالک قرمز کاردینال مزارع

فاستر کوچک و تخصص کسب و کار است که انبار کالاهای با کیفیت و که صاحبان تخصص و شور و شوق به تشویق این مغازه ها لذت بخش بخشی از روز است. این شامل مفهوم این خرید برای ما روزی نیست فقط در مورد تجارت; آن است که در مورد خرید و بازدید با ما همسایه بیش از حد. دیدگاه من این است که از در حال اجرا یک محلی ارگانیک تولید مزرعه و از داشتن شده است به ایتالیا پنج بار از سال 1996 برای وارد کردن کسب و کار ما نیز اجرا شود. نظر من این است که به عنوان شهرهای دوقلو است suburbanized ما قربانی بسیاری از غنای برای راحتی قوام همگن و ارزان قیمت. به عنوان یک قاعده ما دوقلو Citians کاهش یافته است در عشق با جعبه بزرگ فروشگاه های زنجیره ای/رستوران با پارکینگ پر از چیزهای است که اغلب در حاشیه با کیفیت است که تنها می تواند به فروش می رسد در ‘هر روز قیمت های پایین’ به دلیل بسیاری از مسائل واقعا تلخه.

آنچه که من لذت بردن از در ایتالیا است که وجود دارد گسترش سلاح های کوچک و جامعه/محله کسب و کار است که تحقق نیازهای مردم. اروپایی ها به طور کلی به نظر می رسد تمرکز کمتر در جمع تعداد زیادی از مسائل و بیشتر در خرید های کمتر اما با کیفیت بالاتر و دوام. ترین, ایتالیایی, مغازه ها کوچک هستند و تخصصی در موجودی خود را. آنها بیشتر کارکنان توسط صاحبان و یا کارکنان که با یک عشق برای خود تجارت است. من درک این واقعیت است که شما در واقع می توانید با کمک کسی که می داند چیزی در مورد آنچه که آنها به فروش. در واقع بسیاری از ایتالیایی داران به نظر می رسد واقعا علاقه مند اگر نه پرشور در مورد آنچه انجام می دهند. در واقع می تواند یک فراموش نشدنی تجربه غنی در یک فروشگاه حتی اگر شما نمی خرید هر چیزی به دلیل کیفیت تعامل انسان.

ژان HUMKE

هنرمند

من می خواهم برای دیدن برخی از سحر و جادو لحظه ای رخ می دهد که همه از قدیمی بسیار دوست داشتنی/منفور زنگ زده-از بالا و مسافت پیموده شده-وانت کامیون ها و اتومبیل های متعلق به همه ما underemployed انواع خلاق را به طور معجزه آسایی تبدیل به جدیدترین مدل یک شبه. تصور کنید که نوع شوک ما می خواهم تجربه همانطور که ما راه می رفت تا به جایی که ما پیر وسایل نقلیه پارک شده بودند. زیرچشمی نگاه کردن در دیدن همه ما پیر معمول آشغال در داخل و کشف که کلید هنوز هم متناسب!

میشل HENSLEY

مدیر هنری ده هزار چیز تئاتر شرکت

من می خواهم تمام حومه مراکز خرید ناپدید می شوند به خلاص شدن از شر فوق العاده زشت سوختگی و زور مردم را به فکر می کنم در مورد چه چیز دیگری می تواند آنها را با زندگی خود علاوه بر خرید چیزهایی. من می خواهم ضمیمه حومه شهر به شهر به طوری که ثروت و منابع این منطقه می تواند نسبتا بیشتری به اشتراک گذاشته. افرادی که نمی در شهرستان زندگی می کنند اما کسانی که مزایای استفاده از آن فرهنگی و مزایای دیگر باید ملزم به شانه عادلانه بخشی از مشکلات آن است. ما نیاز به یک منطقه ای دولت به جای غلط بخش بین شهرها و حومه.

پیتر RACHLEFF

عدالت اجتماعی و فعال Macalester College استاد تاریخ

اگر ما می تواند همکار از طریق مه از گاز اشک آور–و رسانه ها ارائه اطلاعات نادرست–چشم انداز ما را در پیدا کردن در اخیر ضد سازمان تجارت جهانی, تظاهرات در سیاتل هسته از یک جنبش اجتماعی است که می تواند عمیقا تغییر زندگی ما در اینجا در شهرهای دوقلو. آن می تواند نه تنها تغییر اساسی قدرت روابط و آدرس بی عدالتی در سراسر جامعه است اما این می تواند به جامعه و هدف به زندگی روزانه ما است.

سیاتل تظاهرات در ارتباط با یکدیگر نسل جدیدی از فعالان (مانند 27 Macalester دانش آموزان که در زمان) جانبازان ضد جنگ و حقوق مدنی مبارزات دهه های 1960 و 1970 اعضای اتحادیه های صنفی و کشاورزان و محیط زیست از فعالان صلح و عدالت و ضد نژادپرستی فمینیستی و پایدار-کشاورزی حرکات.

چه آن را به یک جنبش مانند این را به عنوان یک به طور منظم و با حضور در شهرهای دوقلو? این امکانات به نظر می رسد به من بی پایان هستند. هنگامی که یک کارفرما به عنوان تعطیلات مسافرخانه اکسپرس به تازگی انجام شده مهاجرت و تابعیت خدمات آزار و اذیت کارگران آن به جای معامله با آنها مثل انسان 6,000 معترضان می تواند پر کردن خیابان ها از مینیاپولیس به جای 600 که یک ماه پیش. تظاهرات برای جلوگیری از اعدام Mumia ابو جمال می تواند پر کردن هدف مرکز به جای سرو ریورساید مردم مرکز. نافرمانی مدنی بدون خشونت در برابر Alliant Techsystems’ تولید سلاح های کشتار جمعی می تواند شامل بسیاری از زنان و مردان که در روز تولید می تواند متوقف. تظاهرات در برابر جابجایی از بزرگراه 55 خواهد آورد و بسیاری از مردم به خیابان ها که مقامات خواهد بود قادر به حمل آنها را دور…و چهار اوکس خواهد بود سمت چپ ایستاده برای ما و نسل های آینده به درک.

حضور چنین حرکت نمی خواهد فقط به این معنی اعداد یا ائتلاف. این امر همچنین ایجاد یک جنبش فرهنگی است که می تواند نقاشان دیواری, hip-hop, شاعران, کار و مجرمین بازیگران و کارگردانان خوانندگان و رقصندگان با هم آنها را با ارائه متنوع و درگیر مخاطبان و تشویق آنها برای ایجاد غنی به چالش کشیدن بخش, الهام بخش, عبارات ما رویاها و چشم انداز. هم به عنوان سورئالیست ها گفته اند ما می تواند به صورت شگفت انگیزی! در میان خودمان در درون قلب و روح این جنبش زندگی خود خواهد بود شعر. زمان و کار و مسئولیت و عشق را در معانی جدید همراه با جامعه همبستگی و دموکراسی است. چه کسی می داند آنچه که ما ممکن است خودمان را مشتاق? چگونه ممکن است ما بسیار رویاهای تغییر دهید ؟

جیم SAM PETERSON

آموزش مدیر Ramsey County, نوجوان بازداشتگاه

من می خواهم که دولت در هر دو مینیاپولیس و سنت پل را بیشتر از یک تعاونی موضع نسبت به کار با هم. تعدادی از چیزهایی که به ذهن می آیند که در شهرستانها هستند و در رقابت-معافیت مالیاتی, هنر, حوادث, مواد غذایی, قفسه ها و پناهگاه ، وجود دارد مقدار زیادی از همکاری در حال حاضر بین دادگاه در هر دو شهرستانها که بزرگ است و ما باید بیشتر از آن. من می توانم آن را اتفاق می افتد در همان راه یا همان روح است که در آن دولت عادلانه اجرا است–برای همه.

دیوید والش

رئیس موسسه ملی رسانه و خانواده

من می خواهم که هر فرد بالغ در شهرهای دوقلو دیدار و دوستان با دو بچه جدید به طوری که ما می دانیم آنها را با نام و قادر به آنها بگویید که به ‘یک روز خوب’ و واقعا به معنی.

جست و خیز هامفری

دادستان کل سابق مینه سوتا

من می خواهم می خواهم برای دیدن مینه سوتا تبدیل به دود رایگان, بنابراین ما می تواند نسل جدیدی از کودکان که زندگی شادتر و سالم تر زندگی می کند. اگر ما تا به حال دود رایگان جامعه ما را ده تا دوازده سال از زندگی جدید به کودکان داده می شود. من فکر می کنم که در مورد بهترین در حال حاضر هر نسل می تواند به آینده به خصوص در آغاز هزاره جدید.

تونی لئونگ

Hennepin County قاضی دادگاه منطقه

من می خواهم می خواهم تمام افرادی که به کودکان-قبل از آنها را–به طریق فکر خود مسئولیت ها و تعهدات خود را در علاوه بر این به فکر کردن در مورد ازدواج که پدر و مادر و یا پدر و مادر می تواند به ارمغان بیاورد. در آرزوی من این است که در هر جوانترین سطح کلاس مربیان تشخیص مناسب ما شروع به آموزش همه کودکان و نوجوانان است که ایده داشتن بچه ها بسیار جدی است.

پس از من منصوب شد و در سال 1994 من ریاست دادگاه خانواده و بیش از بزرگسالان کیفری و مدنی می پردازد. اما در حال حاضر مأموریت من این است که در دادگاه اطفال. از دیدگاه من به خوبی صادق اگر ما این نوع آموزش نه تنها می توانیم صرفه جویی در مقدار زیادی از مالیات دهندگان دلار برای خدمات است که به تثبیت موقعیت, اما آن را احتمالا در دراز مدت ایجاد یک مقدار عادلانه تر جامعه که در آن توزیع ثروت خواهد بود بیشتر برابر است. و ما احتمالا باید خیلی کمتر اطفال جرم و جنایت است.

ریچارد ADAMS

animateur

من می خواهم در مورد یک سطح بیشتری از غرور مدنی که خود را آشکار به عنوان زیبایی در معماری و زیبایی در تنوع و زیبایی در کارهای عمومی و در هنر و در دوستی است. نه boosterism اما واقعی غرور مدنی. من فکر می کنم آن وجود دارد در مکان–سان فرانسیسکو می گویند یا پورتلند اورگان است. به نظر می رسد مانند مردم اینجا دریافت برگزار شد به آب و هوا یا شاید توسط خود میراث قومی وجود دارد فقط یک ذخیره نگه می دارد که ما را از ابراز لذت ما در مورد زندگی در اینجا با هم.

اسکات LIBIN

اخبار مدیر KSTP تلویزیون (کانال 5)

واقعا وجود دارد نه بسیاری من را تغییر دهید در مورد شهرهای دوقلو. در واقع کمتر وجود دارد من می خواهم تغییر در اینجا بیش از هر کس دیگری در من زندگی می کردند. اما یک چیز وجود دارد که ممکن است صدای عجیب و غریب به کسی که شده است در اینجا بسیاری دیگر از من: من آرزو می کنم این شهرستانها زندگی می کنند تا خود را به زمستان-آب و شهرت.

شما می توانید بگویید من یک تازه وارد می تواند به شما ؟ اما من در اینجا نقل مکان کرد در آنجا من مانند آب و هوای سرد. در طول سه سال در فلوریدا, من تا به حال یک رابطه جنسی خشن زمان دست زدن به گرما. من از دست رفته به تغییر فصل و حتی برف. اما این من دوم دسامبر در اینجا و از آنچه من درک می کنم سوم متوالی در اواخر پس از رسیدن زمستان. من شروع به باور این قضیه سخت-داستان زمستان است فقط تبلیغات برای حفظ همه از حرکت در اینجا. بنابراین من می خواهم ما تغییر آب و هوا به چه بقیه کشور فکر می کند آن است که-حداقل برای یک زمستان.

علامت هورست

کشیش, پارک خیابان, United Methodist Church

من می خواهم همه را دعوت به یک پیک نیک در Powderhorn پارک. ما با هم نشستن دور یک میز بزرگ و ما می خواهم به خوردن هر یک از دیگر مواد غذایی (تاماله دنده تن ماهی غذای مرکب از گوشت وارد فو برخی از که خوب سومالی بره خورش) و ما می خواهم به گوش دادن به هر یک از دیگر موسیقی (سالسا, رپ, رقص لهستانی پولکا همونگ موسیقی انجیل) و خورشید خواهد درخشید و پرندگان را بخوان و egrets خواهد ماهی در دریاچه.

اریش MISCHE

مدیر طرح های استراتژیک برای, St. Paul شهردار نورم کلمن

اول من می خواهم از بین بردن اموال مالیات بر خانه های مردم. و من منع اجتماعی-اقدام سازمان های سیاسی از نامگذاری خود را پس از آجیل, درختان, اسم مرده افرادی که هیچ کس نمی دانست و یا زندگی مردم است که ما می خواهم همه را فراموش کرده ام.

آقای پسر کوچک

دریاچه هریت جن

در حالی که من اصلا گرز سحر و جادو, من یک ترفند زانو. که کنار من می خواهم برای دیدن بیشتر سایه درختان کاشته شده. وجود دارد و رو به رشد جمعیت از الف ها به دنبال مقرون به صرفه مسکن. محرومیت که من فکر می کنم این شهرستان می تواند با استفاده از بیشتر جام دارندگان. و side airbags. لذت بردن از زمستان. و به یاد داشته باشید من به شما اعتقاد دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>