که در آن 600 دلار را بررسی کنید ؟ بیشتر کشورهای در نهایت پرداخت اضافی فدرال بیکاری کمک

صورتحساب نصب برای جاستین کنراد که خود را از دست داده انبار کار سه هفته پیش است و با نگرانی در انتظار اولین دولت ارائه شده نرخ بیکاری را بررسی کنید. ترکیب خود استرس, خود, دولت, کانکتیکات, نمی توانم بگویم زمانی که کنراد را دریافت اضافی 600 دلار در هفته در منافع است که دولت فدرال ارائه در یک اقتصادی امداد بسته است.

“من هیچ پول در آینده می گوید:” 39 ساله در نوریچ. “و این هفته من باید برای پرداخت قبض برق. با هیچ چیز در آینده و بسیار کمی هر کسی می تواند می گویند،”

کانکتیکات مقامات نیروی کار در حال تقلا برای برنامه ریزی مجدد کامپیوتر خود را به دسته های اضافی بیکاری پرداخت. آن دهه-سیستم های قدیمی می روند هفتگی پرداخت تنها در صدها دلار یا سه رقم است. مشکل اضافی 600 دلار از دولت فدرال گسترش پرداخت به چهار رقم است.

اکثر کشورهای دیگر شروع به ارائه اضافی فدرال بیکاری کمک هر چند بسیاری بود تا تنها در این هفته نزدیک به یک ماه پس از شروع کسب و کار تعطیل در سراسر کشور به دلیل شیوع کروناویروس. حداقل 32 متحده ارائه خواهد شد اضافی مزایای فدرال تا پایان این هفته است. کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت های ارائه شده خود را برای اولین بار اضافی پرداخت یکشنبه.

چند متحده – در میان آنها واشنگتن و کلرادو و ویسکانسین – هنوز در تلاش برای پردازش آن پرداخت که از اواخر روز سه شنبه.

این اختلاف نشان دهنده درهم آمیخته طبیعت امریکا مزایای بیکاری سیستم: مزایا و واجد شرایط بودن قوانین متفاوت است به شدت از دولت به دولت. آهسته و متغیر توزیع پرداخت امتیاز به کهنه فناوری اطلاعات است که بسیاری از کشورها هنوز هم تکیه بر بیکاری پرداخت. تقریبا دو-سوم استفاده از یک نزدیکی-منسوخ زبان برنامه نویسی COBOL که تاریخ به 1970s.

این وضعیت شده است خسته کننده و نگران کننده برای گذاشته شدن. کنراد نیز یک لوله کش است و به دنبال مشاغل جانبی. “اما حتی است که بسیار محدود است چرا که هیچ کس می خواهد به شما در هر نقطه در نزدیکی خانه خود را,” او گفت:.

به عنوان یک پدر با بازداشت 16 سال پیر پسر “من فقط می توانید انجام دهید به طوری که او می فهمد” کنراد گفت. “آن را مانند,” خوردن آنچه شما می توانید اما نه بیش از حد.’ “

در سراسر کشور مقامات دولتی می گویند که آنها در حال کار به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند به پردازش و توزیع مزایای.

“یک بار برنامه نویسی کامل است ما باید تست برای اطمینان از دقیق صداقت و حسابداری اقدامات گفت:” نانسی استفنز سخنگوی کانکتیکات وزارت کار که بیرون آمد از بازنشستگی برای کمک به این سازمان در میان له از مدعیان. او اذعان کرد که پیری COBOL سیستم ساخته شده است آن را “به چالش کشیدن” به اداره فدرال ارائه کمک های اولیه.

میشل همیشه یک تحلیلگر در ملی قانون استخدام پروژه اشاره کرد که اضافی فدرال مزایای مهم ارائه پشتیبانی برای میلیون ها نفر. برای نمونه گذاشته و ایالات متحده کارگر, دولت, بیکاری کمک به تنهایی برابر با تنها حدود نیمی از درآمد کارگر دریافت شده از کار که از دست داده بود.

در زمان عادی پایین تر پرداخت به منظور تشویق مردم به سرعت به دنبال یک کار جدید است. در این مورد شیوع ویروسی تعطیل کسب و کار و آمریکایی ها می خواست به ماندن در خانه برای جلوگیری از عفونت. اضافی فدرال کمک بیکاری را قادر می سازد بیشتر مردم به دنبال این دستورالعمل ها و نه به دنبال شغل که وجود ندارد در بسیاری از موارد.

“من در واقع نمایش 600 دلار به عنوان مهم بهداشت عمومی اندازه گیری تقریبا بیش از یک مالی پرداخت در راه” همیشه گفت.

مانند سایر ایالت کانکتیکات سعی کردم به طور همزمان به تعمیرات اساسی آن در سیستم های کامپیوتری و مراحل یک رکورد بالا افزایش تعداد مدعیان بیکاری. نزدیک به 17 میلیون نفر را برای ثبت این کمک ها در سه هفته گذشته به نمایندگی از بیش از یک در 10 کارگران آمریکایی. دولت تنظیم شده است به گزارش روز شنبه که میلیون ها نفر بیشتر کاربردی برای مزایای هفته گذشته است.

فلوریدا بیکاری سیستم خیلی تلاش کرد به نگه دارید تا با له حتی توسل به استفاده از کاغذ های کاربردی. دولت شروع توزیع اضافی $600 شنبه.

صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا که به دنبال بیکاری مواجه می شوند کمک یک پورتال آنلاین که سقوط کرد و سیستم تلفن است که آنها را نگه داشته بر روی نگه دارید برای ساعت. دیرهنگام توزیع مزایای فدرال خواهد بود برای کمک به انجمن Marinov, 42 سابق پرواز در فورت Lauderdale. او کاهش در تجویز داروها و کاهش استفاده از تلفن همراه و از او خواست موجر به تسلیم خود را اجاره.

“هر تعداد سکه, به خصوص زمانی که کار من عقب نامشخص است” Marinov گفت.

شش هفته پیش نرخ بیکاری در 50 سال اخیر و چند نگران تشکیل پرونده برای بیکاری. تحلیلگران گفت که عدم نگرانی گسترده به بسیاری از مقامات دولتی. برخی به دنبال کاهش بیکاری کمک هزینه. فلوریدا و کارولینای شمالی برای مثال کاهش تعداد هفته است که دریافت کنندگان بودند واجد شرایط از آنچه تا به حال بوده است, استاندارد, 26 هفته در سراسر همه کشورها.

بسیاری از کشورهای غفلت به روز رسانی سیستم های خود را حتی اگر پول برای انجام این کار گنجانده شد در یک بسته محرک اقتصادی فدرال در سال 2009. همیشه گفت: این ارتقاء در حال پیچیده توسط این واقعیت است که کشورهای مختلف واجد شرایط بودن استانداردها و مزایای مقادیر ساخت خارج از قفسه-نرم افزار راه حل دشوار است.

برخی از کشورهای متحد با هم به خرید همان نرم افزار و سفارشی کردن آن. کسانی که در تلاش بودند تا مانع از زمانی که تازه انتخاب فرمانداران نمی خواهم به همکاری با کشورهای دیگر همیشه گفت. که منجر به فناوری مشکلات نادر هستند که در در بخش خصوصی است. در برخی از ایالت ها اگر متقاضیان فراموش کردن رمز عبور خود را به دولت خود را آنلاین سیستم باید آن را از طریق پست برای آنها همیشه گفت: طولانی مشکل از تکمیل پرونده.

برای کسانی که از کار دریافت کرده اند که این 600 دلار آن شده است نجات است. آنها عبارتند از Mirian Carpio Carpio, 34, که گذاشته شد و یک هفته پیش از خانه داری, کار در مارکیوت هتل در مرکز شهر مینیاپولیس. او خود را دریافت 600 دلار واریز مستقیم پنج شنبه گذشته و به طور جداگانه دریافت $300 در حالت منظم و بیکاری کمک کند.

شوهر او هنوز هم خود را به کار تمیز کردن دفتر. Carpio Carpio امیدوار به بازگشت به کار قدیمی که شیوع ویروس را برطرف می کند. اما کسب و کار هتل ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند به عنوان شرکت های برگزاری بیش videoconferences و کاهش در سفر.

کمک: Kelli کندی در فورت لادردیل فلوریدا بابی Calvan در تالاهاسی فلوریدا و جف Baenen در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de