در زمستان ؟ ما احساس گرما به دلیل arctic air به دام افتاده است

زمستان تا کنون تنها مختصر بازدید از فلوریدا به عنوان غیر منتظره ای طولانی مدت آب و هوا الگوی دام افتاده است هوای سرد در قطب شمال است.

چرخ و فلک از باد در بالای جهان در قفس زمستان برای بسیاری از سال, ارسال ریتمیک اما ضعیف furloughs سرد تراوش به نیمه گرمسیری جنوب فلوریدا.

رکورد قوی Arctic Oscillation که جراحی-کمربند جریان جت در عرض های جغرافیایی شمالی است غیر معمول برای تداوم این سال یک عمر است که چپ ژانویه به عنوان پنجم-گرمترین ثبت شده برای قاره آمریکا فلوریدا دمای متوسط در ماه گذشته نزدیک به 4 درجه بالاتر از حد نرمال است.

از ابتدای سال پنج حرارت ثبت شده در ساراسوتا-برادنتون با چهار قله دمای 84 درجه دو درجه خاموش 1990 ضبط و سه شنبه را یک درجه ای از رکورد. فوریه دمای متوسط ترکیب بالا و پایین در حال اجرا است شش درجه بالاتر از حد نرمال است.

یک جبهه سرد ما آمار سهشنبه, اما آن را نمی خواهد آخرین

“ما دیده ایم بسیاری از چیزهایی که در این زمستان” گفت: Todd the weather channel ارشد هواشناس با فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه. “اما اخیرا این سوال این است که جایی که زمستان رفته و آن را نه فقط ما. بسیاری از مردم در سراسر کشور در حال پرسیدن همین است.”

یک جبهه سرد که به جنوب غربی فلوریدا روز جمعه — چهارم متوالی آخر هفته-بهنگام جبهه را رها کردن در طول روز اوج از شنبه’ هوا 82 درجه به 68 درجه و 72 روز شنبه. دماهای پایین را شیب به 46 درجه و جمعه و کم 50s شنبه. عادی در طول روز اخیر برای این زمان از سال در ساراسوتا-برادنتون در حال 74 با پایین 54.

اما آن کوتاه مدت خواهد بود; روز دوشنبه بالا است که انتظار می رود به بازگشت نزدیک 80.

و به جای آتش بازی از رعد و برق است که اغلب هرالد پررنگ زمستان سرد جبهه آن است که انتظار می رود بدون باران برای جنوب غربی فلوریدا.

رابرت Molleda هشدار دهنده هماهنگی هواشناس برای خدمات ملی آب و هوا در میامی گفت: این غیر معمول نیست به جبهه سرد می رسند در فواصل منظم با توجه به آنچه اتفاق می افتد در فضای بالادست.

از آن خواهد شد یک خوش آمدید برای کمک به برخی از بخش های دولت است.

ناپل دیده است temps آمار حداقل 89 پنج بار در این سال با رکورد 90 درجه پنج شنبه. این اولین ثبت است که سواحل خلیج فارس شهر احساس 90 درجه یا بالاتر است.

National Hurricane Center متخصص Eric بلیک گفت: در توییتر “به طور متوسط اتفاق می افتد که در حدود 1 است.

“مضحک و با حرارت خیلی زود است.”

کمی تغییر در قطب شمال نوسان است انتظار می رود در هفته آینده و در آن باقی می ماند در “مثبت” فاز به اوایل ماه مارس گفت: Mike Halpert معاون مدیر مرکز پیش بینی هوای.

“بر اساس آنچه که ما در حال دیدن این به احتمال زیاد خواهد شد به کتاب به عنوان یکی از پنج گرمترین زمستان ایالات متحده,” او گفت:.

مثبت یا قوی قطب شمال به معنی نوسان شدید فشار کم در حال چرخش در خلاف جهت عقربه بیش قطب شمال در حالی که فشار بالا در حال چرخش در جهت عقربه های ساعت بیش از اقیانوس اطلس شمالی و اقیانوس آرام. تفاوت در فشار است که اندازه گیری در قطب شمال نوسان شاخص می turbocharge جریان جت.

با توجه به جهانی پرواز سرویس ردیابی پرواز رادار 24, a بریتیش ایرویز هواپیما در فوریه. 9 در زمان استفاده از این مسابقه جریان جت برای دریافت از نیویورک به لندن (به طور معمول هفت ساعت سفر) در کمتر از پنج ساعت.

که شکست قبلی رکورد سرعت از پنج ساعت و 13 دقیقه. پرواز از لندن به نیویورک بودند روت شمالی از جریان جت بیش از گرینلند برای جلوگیری از قدرتمند باد مخالف در 40,000, پا, پرواز رادار 24 سخنگوی ایان Petchenik نوشت: در یک وبلاگ.

Halpert گفت معمولی جت-سرعت جریان در این زمان از سال حدود 150 مایل در ساعت. هسته اصلی این جریان بود و در حال اجرا سریع تر از 200 مایل در ساعت در نزدیکی Feb. 9 و سنجش زمان 240 مایل در ساعت در فوریه. 14.

مثبت نوسان قطب شمال نیز نیروهای جریان جت به منظم تر خط مستقیم کمک می کند که شامل منجمد قطبی گرداب به عنوان مخالف به یک موجدار الگوی است که اجازه می دهد Arctic air به نفوذ جنوبی.

جمعه سرد است که به دلیل گذرا شیب در جریان جت عبور از شرق آمریکای شمالی است. هیچ مقیاس بزرگ قطبی-گرداب غوطه گفت: آب و هوا زیرزمینی هواشناس و نویسنده در باب هنسون.

سردترین دما در ساراسوتا-برادنتون در سال جاری 37 درجه در Jan. 22. در فوریه. 3 دمای پایین ضربه 46 درجه و اما سه روز بعد از آن 20 درجه گرمتر هنگامی که یک شبه پایین آغشته به فقط 66 درجه است.

“این جبهه در آینده سرد و ترک به سرعت گفت:” دیل اک از پیش بینی عملیات برای آمریکا برای IBM Watson رسانه ها. “ما فقط باید به حال آن نشده که در آن جریان جت واقعا buckled و آمد جنوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im