اوباما در Ivanka Trump سفر به نیوجرسی با وجود مشاوره در برابر سفر برای جلوگیری از coronavirus’ گسترش

واشنگتن – مقام ارشد کاخ سفید مشاور رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرزند ارشد دختر Ivanka Trump مواجه است انتقاد برای رفتن به یک خانواده رفت و آمد مکرر در نیوجرسی در اوایل این ماه با وجود کاخ سفید دستورالعمل علیه اختیاری سفر.

نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش روز شنبه که او در سفر به ناروا باشگاه ملی گلف بدمینستر در نیوجرسی با شوهرش جارد کوشنر و سه فرزندشان برای جشن گرفتن اولین شب عید فصح بود که 8 مارس.

چندین صدای در رسانه های اجتماعی متهم Ivanka Trump – که به شدت ترویج اداره اجتماعی فاصله دستورالعمل – از نفاق برای ترک واشنگتن برای seder پس از مشاوره دیگران را به ماندن در خانه.

“دستورالعمل های فدرال در برابر اختیاری سفر و DC را به ماندن در خانه سفارش ظاهرا نمی اعمال می شود اگر شما Ivanka Trump یا Jared کوشنر ایم” فیلیپ Rucker کاخ سفید دفتر رئیس برای واشنگتن پست.

“مطمئن Ivanka Trump می ماند در DC به عنوان دستورالعمل های فدرال توصیه می شود, اما چرا که زمانی که شما می توانید تبلیغاتی ظاهر در یکی از پدر خود را خواص متعدد متحده دور ؟” گفت: داوود شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است.

“وجود دارد که نه تنها حکومت است که امر به Ivanka و جارد ایم” جو لاکهارت که در خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید تحت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون. “آنها در حال آنهایی که انتخاب شده و آن را تنها بقیه از ما است که باید به دنبال قوانین است.”

کاخ سفید در دفاع از Ivanka Trump و کوشنر سفر به باشگاه گلف است که در حال حاضر بسته به عنوان “هیچ فرقی به حال او شده است سفر به/از کار.”

“Ivanka – با خانواده – جشن عید فصح در یک بسته تسهیلات در نظر گرفته می شود و خانواده صفحه اصلی” کاخ سفید در بیانیه ای گفت. “محل کمتر بود جمعیت از مناطق اطراف آن در نزدیکی خانه اش در پایتخت”

“سفر او بود و نه تجاری. او تصمیم به صرف تعطیلات در خصوصی با او و خانواده” در بیانیه ای گفت:.

کوشنر بازگشت به واشنگتن در حالی که Ivanka Trump باقی مانده در بدمینستر حدود 45 کیلومتری غرب منهتن با توجه به بار. کاخ سفید گفت: Ivanka Trump شده است “تمرین های اجتماعی فاصله و کار از راه دور” در حالی که وجود دارد.

روز یکشنبه او یک عکس از خودش با دخترش آرابلا و ماسک آنها به عنوان نمونه هایی از نحوه مطابق با راهنمایی های جدید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به سایش پوشش صورت در عمومی.

“به یاد داشته باشید در حالی که پوشش صورت/ماسک مفید هستند وجود دارد هیچ جایگزینی برای اجتماعی فاصله! بیایید محافظت و مراقبت از یکدیگر! #TogetherApart” او افزود: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

Ivanka Trump شده آوازی مدافع برای مردم به دنبال دولت دستورالعمل های ویژه مشاوره خانه بمانند.

“عمل اجتماعی فاصله & صرفه جویی در زندگی! به دنبال تمام دستورالعمل CDC و لطفا در خانه بمانند اگر شما می توانید! #TogetherApart” او توییتی در مارس 18.

در مارس 23, ویدئو, او تشکر کرد “کسانی که خود منزوی و خود quarantining و پیروی از دستورالعمل CDC.”

“ما همه در این با هم,” او گفت:. “ما ظهور از این قوی تر از همیشه قبل از و شاید عمیق تر و عمیقا در ارتباط با خود ما انسانیت و ارزش های اصلی ما.”

در یکی دیگر از صدای او به اشتراک گذاشته یک تصویر از یک پسر برگزاری یک نشانه است که خواندن “من مادر یک دکتر است. او باقی می ماند به دور از من برای کمک به ایالات متحده می تواند تو لطفا ماندن در خانه به او کمک کند؟”

“لطفا انجام بخشی خود را به سرعت گسترش یافته است. #StayHomeSaveLives,” او گفت:.

پس از پدرش اجتماعی اعلام کرد فاصله دستورالعمل را در محل باقی می ماند از طریق آوریل 30, او گفت: در یکی دیگر از فیلم آن را “می رود بدون گفت که این خواهد بود یک چالش بزرگ برای همه ما به صورت جداگانه و دسته جمعی.”

“اما کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به در یک موقعیت به ماندن در خانه لطفا انجام دهید. هر یک از ما نقش مهمی در کاهش گسترش و اجتماعی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im