که اعلام کرد که ویروس بحران است و در حال حاضر یک بیماری همه گیر

ژنو — ابراز زنگ هر دو در مورد نصب عفونت و ناکافی دولت پاسخ سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه که جهانی coronavirus بحران است و در حال حاضر یک بیماری همه گیر اما اضافه شده که آن را خیلی دیر شده برای کشورها به عمل می کنند.

با معکوس کردن دوره و با استفاده از شارژ کلمه “همه گیر” که آن را قبلا خودداری از U. N. آژانس بهداشت به دنبال شوک بی حال کشور به بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.

“ما باید به نام هر روز برای کشور به اقدامات فوری و اقدام تهاجمی. ما باید پله به زنگ با صدای بلند و روشن” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus این که رئیس.

“همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر. اگر کشورهای تشخیص, تست, درمان, منزوی, ردیابی و بسیج خود را با مردم در پاسخ,” او گفت:. “ما عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال.”

که گفت: ایران و ایتالیا جدید از خط مقدم نبرد در برابر ویروس آغاز شده است که در چین است.

“آنها رنج می برند اما من به شما تضمین کشورهای دیگر خواهد شد در این وضعیت به زودی, گفت:” دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری رئیس.

او اضافه کرد که این سازمان فکر طولانی و سخت در مورد برچسب زدن به بحران همه گیر — به معنی یک ویروس جدید باعث پایدار شیوع بیماری در مناطق متعدد جهان است.

خطر از به کارگیری اصطلاح رایان گفت: “اگر مردم با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای رها کردن.”

اما به احتمال زیاد منافع “به طور بالقوه گالوانيزه جهان به مبارزه.”

تأکید نصب چالش: ایتالیا موارد افزایش یافت و دوباره به 12,462 عفونت و 827 مرگ و میر — هر دو شماره دوم تنها به چین است.

ایتالیا وزن تحمیل حتی محدودیت های زندگی روزانه و اعلام کرد که میلیاردها دلار کمک مالی شنبه به کوسن شوک های اقتصادی از coronavirus آخرین تلاش برای تنظیم به سرعت در حال تکامل بحران که سکوت معمولا شلوغ قلب از ایمان کاتولیک میدان سنت پیتر.

در ایران تا کنون سخت ترین-آمار کشور در خاورمیانه و معاون ارشد رئیس جمهور و دو تن دیگر از وزرای کابینه اند مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. ایران گزارش یکی دیگر از پرش در مرگ و میر توسط 62 به 354 — پس از چین و ایتالیا است.

در ایتالیا برتر جوزپه کونته گفت که در نظر گرفتن درخواست از لومباردی ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه به تشدید در حال حاضر فوق العاده anti-virus مستند که در سراسر کشور تمدید شد شنبه. لومباردی می خواهد به تعطیل کردن کسب و کارهای غیر ضروری و کاهش حمل و نقل عمومی.

این اقدامات می تواند در بالای سفر و اجتماعی محدودیت هایی که اعمال شده وهم آور hush در شهرستانها و شهرهای سراسر کشور است. پلیس اجرا قوانین است که مشتریان اقامت 1 متر (3 فوت) از هم جدا و تضمین که کسب و کار بسته 6 p. m.

میلان مغازه دار کلودیا Sabbatini گفت که او مورد علاقه اقدامات سختگیرانه تر. به جای خطر مشتریان احتمالا آلوده کردن هر یک از دیگر در فروشگاه پوشاک کودکان او بسته آن است.

“من نمی باید مردم ایستاده در یک فاصله. کودکان باید سعی کنید در لباس. ما را به می دانم که اگر آنها را مناسب,” او گفت:.

اما کونته گفت: مبارزه با شیوع نباید به بهای آزادی های مدنی. احتیاط خود را پیشنهاد کرد که ایتالیا بعید است به اتخاذ شدیدی قرنطینه اقدامات کمک کرد که چین به پایین فشار عفونت های جدید از هزار نفر در هر روز به یک قطره در حال حاضر و اجازه تولید کنندگان آن برای راه اندازی مجدد خطوط تولید.

جدید چین نگران است که coronavirus می تواند دوباره وارد از خارج از کشور. پکن شهر دولت اعلام کرد که همه در خارج از کشور بازدید کنندگان خواهد بود قرنطینه برای 14 روز. از 24 مورد جدید که چین گزارش, پنج شنبه, پنج وارد شده از ایتالیا و یکی از ایالات متحده است. چین تا به حال بیش از 81,000 عفونت ویروس و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر.

برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای چند, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 121,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4,300 فوت کرده اند.

اما اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به این که افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

در خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق از نزدیک به 10 ، 000 مورد در ایران هستند و یا شامل افرادی که سفر وجود دارد. ایران اعلام کرد یکی دیگر از افزایش در موارد شنبه به 9,000. ایران به خبرنگار مهر گفت: آنها عبارتند از: معاون رئیس جمهور در سرمقاله خود نوشت. فارس گفت: ایران وزیران برای میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و صنعت و معدن و تجارت نیز آلوده.

موارد در قطر شروع به پریدن کرد از 24 تا 262. کویت اعلام کرد از دو هفته تعطیلی از کشور است.

برای اقتصاد جهانی, ویروس, پیامدهای شد عمیقی با افزایش نگرانی ها از ثروت و کار-wrecking رکود. سهام ایالات متحده در بعد از ظهر تجارت بین برود بیش از همه به سود از یک تظاهرات یک روز قبل از آن به عنوان وال استریت همچنان به حلقه از نگرانی در مورد کوروناویروس.

وال استریت را به شیرجه رفتن به دنبال کاهش شیب توسط بازار در سراسر آسیا, که در آن دولت وجود دارد و در جای دیگر اعلام کرده اند میلیاردها دلار محرک بودجه از جمله بسته های نشان داد در ژاپن در روز سه شنبه و استرالیا در روز چهارشنبه.

دولت ایتالیا اعلام کرد روز شنبه آن اختصاص 25 میلیارد یورو (حدود 28 میلیارد دلار) برای تقویت anti-virus تلاش و نرم کردن ضربات اقتصادی از جمله تأخیر مالیات و پرداخت وام مسکن توسط خانواده ها و کسب و کار.

دولت بریتانیا اعلام کرد که 30 میلیارد پوند ($39 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی و بانک مرکزی انگلستان کاهش نرخ بهره کلیدی خود را با یک و نیم درصد نقطه به نقطه 0.25%.

زندگی عادی به طور فزاینده ای در طرح میتوانست.

پلیس و جلوگیری از دسترسی به میدان سنت پیتر تخلیه آن از ده ها هزار نفر از مردم که معمولا در روزهای چهارشنبه به صورت هفتگی پاپ, آدرس فرانسیس پخش زنده نماز از حریم خصوصی خود را در کتابخانه واتیکان.

در فرانسه دولت هفتگی جلسه هیئت دولت منتقل شد به یک اتاق بزرگتر به طوری جمهور امانوئل پاکسازی و وزرای او می تواند نشستن حداقل 1 متر (بیش از 3 فوت) از هم جدا.

ورزشکارانی که معمولا رشد جمعیت رشد به طور فزاینده ای با احتیاط از آنها. اسپانیایی فوتبال باشگاه ختافه گفت: آن را نمی خواهد سفر به ایتالیا به بازی اینتر میلان ترجیح می دهند به جریمه خود را در لیگ اروپا بازی به جای خطر عفونت.

قهرمان المپیک اسکی باز مواجه بود گفت: او می تواند محدود کردن تماس با طرفداران و رقبای همکار, به tweeting که “این به این معنی هیچ selfies, امضا, آغوش بالا, سپاس, دست دادن یا بوسیدن سلام.”

در ایالات متحده caseload گذشت 1000 نفر و شیوع بیماری در هر دو طرف از کشور هم زده زنگ.

سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز که در حال رقابت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به طور ناگهانی لغو شد تظاهرات روز شنبه و در سمت چپ باز احتمال این که در آینده رویدادهای کمپین می تواند نهفته باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اصرار داشت آن را در ادامه به صورت عادی اگر چه معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان آینده تظاهرات خواهد بود ارزیابی “بر اساس روز به روز.”

در اروپا و اسپانیا تعداد موارد یافت پنج شنبه گذشته 2000 علامت گذاری و بلژیک, بلغارستان, سوئد, آلبانی و ایرلند همه خود را اعلام کرد اولین ویروس مربوط به مرگ و میر.

“اگر شما می خواهید به blunt, اروپا, است, جدید چین گفت:” رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

همچنین صدایی زنگ در کنگره شنوایی در واشنگتن بود Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“خط پایین آن را به بدتر” او گفت:.

در آلمان, آنگلا مرکل گفت که اگر ویروس است نه متوقف شده توسط واکسن و درمان تا 70 درصد از کشور را 83 میلیون نفر می تواند در نهایت تبدیل شدن به آلوده به تخمین می زند که اپیدیولوژی شده اند قرار دادن به جلو برای چند هفته.

آلمان برخی از 1300 تایید عفونت و مرکل نظرات یک الگوی مناسب از مقامات دولتی با استفاده از هشدارهای جدی برای متقاعد کردن مردم برای محافظت از خود, مهمترین, با شستن دست های خود را و جمع در اعداد بزرگ است.

“وحشتناک است” گفت: Silvana گومز, یک دانشجوی دانشگاه هاروارد که در آن دانشجویان گفته بودند به ترک دانشگاه توسط یکشنبه. “من قطعا خیلی می ترسم در حال حاضر در مورد آنچه که بعد از چند روز و چند هفته آینده شبیه است.”

___

لستر گزارش از پاریس چنگ گزارش از لندن است. همچنین کمک شد کالین بری در Soave, ایتالیا; نیکول Winfield در رم; Sylvie Corbet در پاریس; Geir Moulson در برلین; پان Pylas در لندن; LLazar Semini در تیرانا آلبانی; مت Sedensky در بانکوک; جو مک دونالد و کن Moritsugu در پکن; یوری Kageyama در توکیو; قصه Azzoni در مادرید و کیم تانگ-hyung در سئول, کره جنوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>