تمام مواد غذایی تبدیل شده است برخی از فروشگاه های آنلاین-تنها برای کمک به دیدار با کروناویروس تقاضا

نه ساراسوتا فروشگاه در حال حاضر تحت تاثیر تغییرات.

Whole Foods Market آخرین خرده فروش برای تنظیم به راه رفتار مصرف کننده در حال تغییر است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای کمک به پاسخگویی به افزایش تقاضا آمازون متعلق به فروشگاه زنجیره ای است که به طور موقت تبدیل چند فروشگاه تنها به انجام برسانند سفارشات آنلاین برای تحویل مواد غذایی.

“با اقامت در خانه سفارشات در محل مشتریان تولید شده اند بی سابقه تقاضا برای مواد غذایی و تحویل” غذاهای کل در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما حرکت به چالش های مرتبط با COVID-19 ما همچنان به پیدا کردن راه هایی برای افزایش تحویل در دسترس در حالی که مرور اقدامات ایمنی و اجتماعی فاصله.”

هیچ یک از این دو ساراسوتا فروشگاه ها شده است تحت تاثیر تغییرات شرکت, سخنگوی کیسی Warnick گفت. تمام غذاهای دارای دو فروشگاه در منطقه ساراسوتا — یکی در مرکز شهر در خیابان و دیگری در دانشگاه پارک وی و در خیابان اونوره در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75.

“ما نمی توانیم در حال حاضر اگر و یا هنگامی که ما انتظار داریم بیشتر موجود و جدید در فروشگاه ها برای تبدیل به آنلاین-تنها فروشگاه های ما بررسی COVID-19 وضعیت روزانه” Warnick گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

این شرکت به ایالات متحده آمریکا امروز منحصر به فرد در پشت صحنه نگاه جمعه در تبدیل یکی از اولین فروشگاه های برایانت پارک در شهر نیویورک است که در حال حاضر “متمرکز 100% در انجام grocery delivery.”

تمام غذاهای درونی بندر بالتیمور محل نیز دگرگون آنلاین-تنها در این هفته و سان فرانسیسکو سوما محل در حال حاضر باز تا 1 بعد از ظهر روزانه و سپس به طور انحصاری برای سفارشات آنلاین پس از 1.

Kroger نیز تبدیل به یکی از آن سینسیناتی-منطقه فروشگاه ها به یک وانت-تنها محل در اواخر ماه مارس است.

بر روی تقاضا و خرید مواد غذایی برای تحویل و منظقه وانت نیز معروف بوده است و در دیگر خرده فروشان به عنوان خریداران نگاهی به سفر کمتر به فروشگاه ها اما خریداران شده است ملاقات با انتظار طولانی برای تحویل و وانت ویندوز. Instacart و Shipt نیز اضافه شده است کارکنان به نگه دارید تا با تقاضا است.

خارج شده است در حال حاضر رزرو یک ساعت در هر روز برای وانت سفارشات برای اولین پاسخ دهندگان و خریداران بیشتر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

آمازون مشخص شده حرکت دیگر برای تمام غذاها و آمازون تازه در یک پست وبلاگ در یکشنبه که عبارتند از:

اضافه کردن مواد غذایی وانت از حدود 80 فروشگاه به بیش از 150. این شرکت گفت که “ادامه خواهد داد به سرعت گسترش وانت مواد غذایی در هفته آینده.”

استخدام بیش از 100 ، 000 نفر از مارس 16, از جمله برای مواد غذایی و تحویل است و به دنبال پر کردن 75,000 اضافی نقش.

به طور موقت درخواست جدید غذاهای کامل و آمازون تازه تحویل و وانت مشتریان به ثبت نام برای دعوت به استفاده از مواد غذایی آنلاین و تحویل وانت. این شرکت می گوید آن را “افزایش ظرفیت در هر هفته و دعوت از مشتریان جدید به فروشگاه هر هفته.”

انتشار تحویل ویندوز در طول روز و این شرکت گفت: این نیز “ساخته شده آن را آسان تر برای مشتریان به هنگام تحویل بعدی پنجره در دسترس است” در تمام مواد غذایی و آمازون تازه داد.

در هفته های آینده وجود دارد که قصد دارد به “راه اندازی از ویژگی های جدید اجازه می دهد مشتریان به امن زمان به فروشگاه” آن را تحویل مشتریان مجازی “در محل خط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im