چرا امریکا نمی تواند پاسخ به بحران کنونی

Dr. S Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و فقط در مورد تنها مقام رسمی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعتماد به گفتن حقیقت درباره کروناویروس گفت: پنج شنبه گذشته: “این سیستم نیست واقعا نسبت به آنچه که ما در حال حاضر نیاز … این عدم اجازه دهید آن را بپذیرد.”

در حالی که ما در آن هستیم بیایید اعتراف چیزی اساسی تر. سیستم خواهد بود شکست حتی در یک نیمه صالح رئیس جمهور. راز کوچک کثیف که به زودی تبدیل خواهد شد آشکار به همه این است که وجود واقعی نظام سلامت در ایالات متحده است.

Ad hoc پاسخ از مد افتاده اواخر جمعه توسط آمریکا و کاخ سفید ممکن است کمک به یک بیت اگر چه نحیف به من توضیح دهید.

به عنوان شیوع کروناویروس در آمریکا زیر همان گریم رشد نمایی مسیر اول نمایش داده شده در ووهان چین قبل از اقدامات بسیار نیرومند قرار داده بودند در محل به سرعت گسترش آن وجود دارد و آمریکا و بیداری است تا به این واقعیت است که آن را تقریبا هیچ ظرفیت برای مقابله با آن است.

به جای یک نظام سلامت ما باید خصوصی برای سود سیستم برای افراد به اندازه کافی خوش شانس به آن را ندارند و زهوار در رفته و اجتماعی و سیستم بیمه برای مردم به اندازه کافی خوش شانس به یک کار تمام وقت است.

در هر دو سیستم پاسخگویی به نیازهای افراد به جای نیازهای عمومی به عنوان یک کل. در امریکا کلمه “عمومی” – که در بهداشت عمومی آموزش و پرورش عمومی یا رفاه عمومی – به معنی مجموع نیازهای فردی و نه مشترک.

این کنتراست با آمریکا از سیستم مالی. فدرال رزرو نگرانی های خود را با سلامت بازارهای مالی به عنوان یک کل. اواخر هفته گذشته فدرال رزرو ساخته شده 1.5 تریلیون دلار در دسترس بانک ها در کوچکترین اشاره از مشکلات ساخت معاملات. هیچ کس batted یک چشم.

وقتی که می آید به سلامت از این کشور به عنوان یک کل پول مانند این در دسترس نیست. و وجود دارد هیچ موسسات مشابه به تغذیه با مسئولیت نظارت و مدیریت عمومی سلامت – قادر به شلاق زدن یک غول دسته چک در یک لحظه متوجه به جلوگیری از بشر و نه مالی و ویرانی.

حتی اگر یک آزمون برای Covid-19 ویروس طراحی و ساخته شده بود و در زمان مورد تایید هیچ نهاد در محل اداره آن به دهها میلیون نفر از آمریکایی ها رایگان. محلی و ایالتی ادارات بهداشت در حال حاضر barebones از دست داشتن نزدیک به یک چهارم از نیروی کار خود را از سال 2008 با توجه به انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشتی.

بهداشت و درمان در آمریکا تحویل داده شده است به طور عمده توسط خصوصی برای سود شرکت ها که بر خلاف موسسات مالی ملزم به حفظ ظرفیت ذخیره. به عنوان یک نتیجه, کشور عرضه هواکش نیست تقریبا به اندازه کافی بزرگ برای مراقبت از بینی اعداد بدحال coronavirus قربانیان قادر به نفس کشیدن را برای خود. آن 45,000 مراقبت ويژه تخت سقوط محزون می خوانی کوتاه از 2.9 میلیون که به احتمال زیاد مورد نیاز است.

فدرال رزرو می تواند بانک ها را به قرنطینه بحران های مالی اما ما نمی تواند نزدیک محل کار به دلیل ملت بیمه اجتماعی سیستم بستگی به مردم به کار است.

تقریبا 30 درصد از کارگران آمریکایی را بدون پرداخت مرخصی استعلاجی از کارفرمایان خود را از جمله 70 درصد از کارگران کم درآمد درآمد کمتر از $10.49 یک ساعت. تعداد زیادی از کارگران خود اشتغال نمی توانیم بیمار را ترک کنند. روز جمعه معامله بین آمریکا و کاخ سفید نمی خواهد که خیلی اثر به دلیل آن معاف کارفرمایان بزرگ ارائه می دهد و چشم پوشی به کوچکتر.

بیشترین بیکاری آمریکایی ها نمی واجد شرایط برای بیمه بیکاری زیرا آنها کار نکرده و به اندازه کافی طولانی در یک شغل ثابت و موقت معامله نمی کند, تغییر می دهد این. در همین حال بیش از 30 میلیون آمریکایی بدون بیمه. واجد شرایط بودن برای مدیکید مواد غذایی و دیگر کمک های عمومی در حال حاضر مربوط به داشتن و یا به طور فعال به دنبال کار.

آن را سخت به مدارس دولتی از آنجا که اکثر پدر و مادر نمی توانیم مراقبت از کودکان. بسیاری از کودکان فقیر در تکیه مدرسه ناهار خود را تنها مربع وعده غذایی در روز است. در لس آنجلس حدود 80 درصد از دانش آموزان واجد شرایط به صورت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار و فقط تحت 20,000 بی خانمان هستند در برخی از نقطه در طول سال تحصیلی.

هیچ نظام سلامت در ایالات متحده در کوتاه مدت به دلیل ثروتمندترین کشور در جهان دارای ظرفیت برای حفاظت از این مکان به عنوان یک کل به غیر از دفاع ملی. Ad-hoc راه حل مانند آمریکا و کاخ سفید از مد افتاده در روز جمعه بهتر از هیچ چیز, اما آنها نمی آیند نزدیک به پر کردن این خلاء.

رابرت رایش

نویسندگان

رابرت رایش است که صدراعظم را استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و عضو ارشد در Blum مرکز برای اقتصادهای در حال توسعه. او به عنوان وزیر کار در…

Robert Reich

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>