چرا سوزاندن سوخت های فسیلی است که تا به امروز بیماری های همه گیر به عنوان کک بودند به مرگ سیاه

شری فینک در نیویورک تایمز گزارش که مرکز کنترل بیماری های علمی modeler متی Biggerstaff تخمین زده می شود در یک کنفرانس تلفنی که coronavirus همه گیر می تواند برای چندین ماه و یا تا زمانی که یک سال و می تواند آلوده نیم تا دو سوم از جمعیت ایالات متحده است. بین 200,000 و 1.7 میلیون نفر می میرند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجتناب می تواند این چشم انداز توسط نوسانی به عمل با تست کیت ردیابی موارد انتخابی و شیوه های جداسازی ماه پیش. به جای تهمت کاری نکرد و در واقع سعی در انکار شدت تهدید. او هنوز هم دروغ گفتن در مورد آن را در این هفته نگران در مورد چگونگی شیوع بیماری را بر بازار سهام و یا اقتصاد و یا ظاهرا تصویر خود را. اما عجیب و غریب بی پروایی و روشن cluelessness تا به حال در مقابل اثر از او که قرار بود برای تانک بازار است. آن را نمی خواهد که لازم بوده است به طوری که بسیاری از مسائل و آسیب زدن به اقتصاد عمیقا اگر مراحل گرفته شده بود در اوایل.

وجود دارد دقیق قیاس بین مغلوب ساختن پیشی جستن درمان Covid-19 و درمان خود را از آب و اضطراری است. در هر دو مورد او و عملیاتی با حمله به علوم و در زمان افتخار دادن انگشت به واقعیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع ترویج زغال سنگ و نفت و کثیف ترین سوخت های فسیلی به عنوان هر چند او بی تاب است برای دیدن طبقه پایین تر از خود را مغلوب ساختن پیشی جستن برج در منهتن در زیر آب. او طول می کشد افتخار در برگزاری عفونی تظاهرات و تکان دادن دست. آخر هفته گذشته او با یکی دیگر از Covid-19 و آب و هوا اورژانس denialist, Jair Bolsonaro رئیس جمهور برزیل که سخنگوی دولت بود همراه برای سفر و حامل Covid-19. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و Mar-a-لاگو باند قرار گرفتند به دلیل اینکه لعنت احمق.

افرادی که باور نمی در علم ممکن است مشکل پذیرش این اما آب و هوا اورژانس عمیقا متصل به بیماری ها و پتانسیل همه گیر به گفته دانشمندان در سازمان بهداشت جهانی است. درست است. پایان بالا تهدید از یک نقطه-هفت میلیون مرده آمریکایی ها تنها آغاز است اگر ما در سوزاندن زغال سنگ و نفت و سایر هیدروکربن ها. ما در حال قرار دادن برخی از 36 میلیارد تن متریک (حدود 40 میلیارد دلار تن) از گرما به دام انداختن دی اکسید کربن به اتمسفر در هر سال است. این است که مانند منفجر کردن بمب اتمی در آسمان به طور مداوم مقدار زیادی از آنها. آن را می سازد همه چیز داغ است.

آن را نیز باعث می شود همه چیز کثیف است. ضعیف ریه سلامت جدی است عامل خطر برای مرگ از Covid-19 و افرادی که زندگی می کنند در نزدیکی زغال سنگ نیروگاه و یا در امتداد بزرگراه ها و یا در شهرستانها با ماشین – و-power-plant-هوای آلوده به طور معمول ضعیف ریه سلامت. تنفس هوای آلوده به سوختن هیدروکربن تولید ریه بیماری آمفیزم همان راه کشیدن یک بسته سیگار در روز به مدت 29 سال خواهد بود. شایان ذکر است که در ووهان کانون رمان coronavirus چین 14th ترین هوا آلوده شهر. (و آن این است که چیزی گفته باشد. وقتی که من رفتم به پکن در سال 2015 من به سختی می تواند دیدن دو پا در مقابل چهره من گاهی اوقات و سفر من به دیوار بزرگ بود خراب شده غیر قابل نفوذ دود.) برخی نسبت Covid-19 مرگ و میر در چین بودند قطعا به دلیل سابقه طولانی سوزاندن توده زغال سنگ وجود دارد. (چین ساخته شده است که پیشرفت آهسته در حال حرکت به انرژیهای تجدید پذیر و کاهش زغال سنگ-تولید برق از 85 درصد به 60 درصد; اما 60 درصد است بسیاریو چین حتی متوقف نخواهد شد ساختمان جدید نیروگاه های زغال سنگ تا سال 2030).

همانطور که برای رمان coronavirus خود ما نمی دانیم که اگر چین گرمتر زمستان نسبت به یک قرن پیش اجازه آن را به رشد در طول یک فصل زمانی که سرد استفاده می شود برای استریل کردن همه چیز. برخی از ویروس ها در واقع مانند آن را به صورت گرم– MERS مانند آن است. این ویروس است که تصور می شود یک zoonose منتقل می شود در میان خفاش ها و یا شاید pangolins که عبور به طور مستقیم به انسان چون مردم در ووهان خوردن این گوشت.

حدس بزنید چه ؟ آب و هوا اورژانس در حال رفتن به خفاش pangolins و بسیاری از دیگر حیوانات در حال حرکت فرار به عنوان مواد غذایی خود را می میرد در توده انقراض و زیستگاه های خود را گرم و یا خشک کردن و یا کپی کردن و یا آب گرفتگی هستند. حاصل مهاجرت های دسته جمعی از حیوانات را قرار داده و آنها را در تماس مستقیم با جمعیت های انسانی شدیدا در حال گسترش فرصتی است که عوامل بیماری زا را کبیسه از آنها به انسان است. بیشتر تاثیر منفی گرمایش جهانی در پرورش دام می تواند فشار مردم در برخی از نقاط جهان نسبت به خوردن بیشتر گوشت بیشه بالا بردن شانس متقابل گونه عفونت است.

بدتر از یک گرم تا زمین از نوع ما در حال ایجاد برای فرزندان و نوه های ما باید بارهای از پر رونق همه گیر بیماری, کمک در گسترش استوایی است. رنه چو در دانشگاه کلمبیا را زمین موسسه مشاهده

    “مالاریا کشته 627,000 در سال 2012 به تنهایی. با توجه به پنل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC) تغییر آب و هوا خواهد بود همراه با دیگر انتقال فصل مالاریا در برخی مناطق آفریقا و گسترش بیماری جغرافیایی محدوده است.”

پس از آن وجود دارد وبا و تب دانگ را hantavirus این ویروس نیل غربی و…. و غیره.

اگر ما در گرمایش زمین اساسا به سرعت در حال بیماری های همه گیر می تواند تبدیل به یک راه زندگی است. برای یک چیز در آن مناطق مانند ما غربی خواهد شد که ساخته شده خشک کن با بحران آب و مردم و غشاء مخاط خواهد بود خشک کن و بنابراین نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن رطوبت مورد نیاز برای اخراج باکتری ها و ویروس ها.

این فاجعه است که ما در حال حاضر حل شده است. آن است که ارزان تر برای ساخت و اجرای جدید باد و انرژی خورشیدی مزارع از فقط سعی کنید برای رفتن بر روی عامل های زغال سنگ کارخانه. بارهای الکتریکی وسایل نقلیه در حال آمدن است آنلاین با احترام محدوده و در به طور فزاینده ای مقرون به صرفه قیمت. ما لازم نیست برای قرار دادن خودمان و نسل های بعدی را از طریق جهنم. آن را یک موضوع سیاسی خواهد شد.

Juan Cole

نویسندگان

Juan Cole است, Richard P. Mitchell دانشگاهی استاد تاریخ در دانشگاه میشیگان و مالک مطلع نظر e-zine. او نوشته است گسترده در, مدرن, جنبش های اسلامی در…

Juan Cole

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>