چرا زنان نمی گرفتن یک استراحت در نشویل در این روز ؟

مادر من موسیقی کشور fandom در هم تنیده با او سرسخت فمینیسم و او با استفاده از آموزش من در مورد مسائلی مانند خشونت خانگی, قلب های شکسته و بحران پرداخت نشده کار. ما خواهد تجارت کردن موسیقی در ماشین من در حومه شهر و به مدرسه رفت دور دور, بنابراین ما در ماشین, زیادی, هویت من رشد متصل به و در مخالفت با آنچه که در حال بازی در رادیو.

امروز من در شهرستان زندگی می کنند و نمی داشته باشد اما در حالی که من گوش دادن به منحرف خارج از تجاری کشور من هنوز هم سعی کنید به نگه دارید تا با آنچه در رادیو و تلویزیون. و هر جا که من هستم, من می توانید گوش دادن به کشور ایستگاه برای بیش از یک ساعت بدون شنیدن هر صدای زن. این همان کنسرت—از کوچک indie در کنسرتهایی به جشنواره ها, نزدیک به تمام headliners مرد هستند و بسیاری از باز کردن باند بیش از حد.

زنان Nashville یک سازمان سعی می کند از طریق این نهادی زن ستیزی به تازگی در توئیتر خود نوشت: “به عنوان 2019 مجرد همچنان به راه خود را تا آن را تشویق به دیدن زنان بیشتر نشان داده شده در درصد بالاتر در بالای نمودار. خود ارضایی/all-زنان: 23% مخلوط: 6%.” توییت شد جشن پیشرفت از ماه که در آن نمودار تا به حال هیچ زنان در ده. در یک مقاله برای NBC اخبار موسیقی کشور داده دانشمند جادا واتسون اشاره کرد که بین سال 2000 تا سال 2018 وجود داشته است افزایش قابل توجهی در اختلاف در کل نقش گفته به آهنگ ها توسط مردان و زنان در طول دو دهه گذشته افزایش از 2 به 1 نسبت در سال 2000 به 9.7 به 1 در سال 2018 است.

اما این به آن معنا نیست که موسیقی کشور هنوز هم نمی تواند زیرک نوع—که برای همه آن ارتجاعی شهرت آن می buckwildly زمانی که در یک گوشه.مخاطبان وجود داشته باشد خارج از کشور رادیویی محافظه کار مرزها و با وجود زنان کشور که در آدرس آنها را با مشکل نوع هل دادن کار—از جمله در حال حاضر Dixie Chicks, Brandy Clark, میکی گایتون و اشلی McBryde.

این Dixie Chicks نیست نادیده گرفتن رادیو از آنجا که رادیو است که نادیده گرفتن آنها. هنگامی که آنها یکی از موفق ترین گروه ها در, Nashville, هل دادن, روایت از زندگی زنان است که تا به حال نادیده گرفته شده است و یا اجتناب از 1970s. آنها سنگ مورد خشونت خانگی و نوجوان شکستگی و دیگر چیزهایی است که مردم مانند Alan Jackson یا Joe Diffie نمی دانند و یا نمی شد با توجه به. در یک کنسرت در لندن در طول سطح شیب دار تا به جنگ عراق Natalie Maines گفت: فروخته ورزشگاه جمعیت که او شرمنده که طلبی جورج دبلیو بوش رئیس جمهور شد. جوجه ها ناپدید شد تقریبا یک شبه به عنوان ایستگاه های رادیویی استخدام آسفالت غلطک برای از بین بردن صدها نفر از خود سی دی در نمایش عمومی سرزنش.

سه سال بعد جوجه ها در پاسخ با یک آلبوم که شامل خشمگین تک “آماده نیست را به خوب” و یک فیلم مستند به نام خفه شو و بخوان. مستند پیشنهاد یک راه جدید برای جوجه—آنها تبدیل پشت خود را در یک سبک است که پشت به آنها و شروع به گفتن قصه های خارج از مدرسه. آهنگ جدید “Gaslighter” فاقد هر کشور که دال قبلی خود موسیقی بود. حتی بیشتر از گفتن آن است که تولید شده توسط Jack Antonoff. که تبدیل به مد روز برای افرادی که مایل به اسلاید از نوع مرزهای مثل تیلور سویفت و یا St Vincent. تنها کمتر عصبانی از “آماده نیست را به خوبی.” اما آنها حق داشتند در مورد بوش را مورد تهمت و راست در مورد موسیقی کشور—اگر کسی حق به دست آورده است به دنیا بگویید “من به شما گفته” این جوجه دیکسی دین.

اگر جوجه ها مجبور به مذاکره با پست و شهرت و سپس میکی Guyton به زندگی می کنند به طور مداوم در جهان از آنچه که ممکن است شده اند. Guyton اعلام شده است این هنرمند در نشویل برای تقریبا یک دهه است. چارلز هیوز کشور منتقد گفت: به اندازه ای که در واشنگتن پست در سال 2015 . زندگی کردن که به اعتیاد به مواد مخدره به معنی ضبط شیرین آهنگ عاشقانه, آهنگ ها, آهنگ های کریسمس و برای همه است که کار او را بهترین نمودار عملکرد در تمام دوران بود “بهتر از شما چپ من” که رسید شماره 35 پنج سال پیش. Guyton جدید تک “چه می خواهید بگویید؟”, تحویل داده شد در مرکز نشویل در Ryman سالن, در کشور رادیو سمینار anindustry کنفرانس که در آن برنامه نویسان و مدیران جمع آوری به شنیدن محصول جدید است. Guyton آواز می خواند در مورد نژادپرستی و زن ستیزی, همجنسگرا ستیزی و چگونه او دختر نمی تواند رئیس جمهور نمی خواهد واقعا امن است و نمی خواهید برای دریافت هر گونه “تا کنون afters.”

Guyton رو تشویق ایستاده در Nashville, اما آن را خیلی زود برای دیدن چگونه این واحد انجام خواهد شد. Guyton ساخت بهترین موسیقی از زندگی حرفه ای اش و این واحد باید انجام شده و شنیده درآمده است. بدانند اگر فروش هر زمانی که این کار خیلی خوب است که یک مبارزه مداوم برای نشویل زنان—به عنوان یک شنونده می توانید در گایتون و جوجه بلکه با اشلی McBryde و Brandy Clark.

کلارک بهترین داستان و ترانه سرا در نشویل امروز در خارج از شاید Jason Isbell و شین McAnally. هر چند کلارک نوشته شده برای Keith Urban یا Toby Keith او بهترین کار کج به زنان داستان ها و صداها. او نوشته بالا گوتیک جنوبی یافت در گروه پری “بهتر حفاری دو” و تقریبا Sirkian ملودرام از میراندا لمبرت را “مامان قلب شکسته” دو از نادر رادیو بازدید نوشته شده و انجام شده توسط زنان و همچنین استادانه و در عین حال متاسفانه عملکرد ضعیفی “روز من رو طلاق” برای Reba مک انتیر.

کلارک داستان سرایی است که اولین رای دادن بر روی آلبوم جدیدخود را در زندگی است که یک رکورد, اما آن را متنوع تر در تلاش برای موفقیت هر دو در نشویل و Americana محافل. قبلی دو پرونده به عنوان یک هنرمند 12 داستان از سال 2013 و 2016 را روز بزرگ در یک شهر کوچک بودند شدیدتر و شوخ اما این یکی جدید است که با شکوه ضخیم با یک میل در آورده با سن و تجربه است. موسیقی کشور مورد استفاده قرار گیرد برای به اشتراک گذاشتن داستان از طبقه کارگر لذت از جمله طبقه کارگر جنسی که حاضر دهی. کلارک در آهنگ های مانند countrypolitan-اشاره “عشق و آتش” با آن کر “ما در حال حاضر روشن/به طوری که نیاز به یک بازی/فقط به من بوسه مانند نفت سفید/و اجازه دهید تمام damn thing گرفتن” را برمی گرداند که messiness به موسیقی ردیف است.

اگر “عشق است و آتش” است که در مورد اجازه دادن به تمایل بیش از, در مورد ساخت بد انتخاب “فروشگاه” فقط خالص داخلی غم و اندوه است. عملکرد آن را یک بازسازی از جورج جونز و Tammy Wynette را “حلقه طلایی,” مرکزی در فروش حلقه ازدواج و بعد از آن یک گیتار به عنوان یک داستان از هر دو دست و آزادی است. کار عمیقتر است اگر شنونده می داند که کلارک به تازگی از طریق شکستن تا 15 ساله رابطه است. اما آن را نیز فرمالیستی و سنتی: بهترین آهنگ ها در زندگی خود یک رکورد است بیشتر در مورد به خاطر سپردن آنچه در موسیقی کشور می توانید از مورد کلارک’sown heartbreaks.

اشلی McBryde جدید, آلبوم, هرگز, هل برابر نشویل رادیویی محافظه کاری با آغوش نوع دیگری از صدای آمریکا. اولین تک “یک شب استانداردهای” دوباره در مورد بزرگسالان—دوسوگرا و قرار است به صراحت در برابر این نوع از هیچ رشته لالی از bro-کشور لذت طلبی. این یک شجاع آهنگ ساخته شجاع توسط چه بد بازار این نوع از فیلم صدای. McBryde همچنین دارای یک southern gothic سرود از جنس به نام “مخمل قرمز” در مورد یک moonshiner که باعث می شود پشت جنگل تقریبا شوم—بیشتر بابی Gentry از هر چیز معاصر است. McBryde کار بازده بزرگسالان به نشویل صحنه شده است که جمعیت به تازگی توسط پسران نوجوان.

چه می شود خسته کننده ترین مورد گوش دادن به این چهار درخشان کاملا متفاوت و کاملا هنرمندان با تجربه است که دانستن آنها نیست که با توجه به فرصت عادلانه—مانند ده ها تن از دیگر نوازندگان با استعداد که در حال درمان به همان اندازه بد از جمله طب مکمل و جایگزین Maren موریس (که تا به حال enormous پاپ متقاطع موفقیت با “میانه”), Rae لین (یکی از مشعل خوانندگان فرصت داده) Maddie and Tae (که شوخ تر از هر چیز دیگری بر روی نمودار), Yolo (سیاه و سفید و زبان انگلیسی او می سوزد خط بین کشور و روح), اشلی مونرو (صحبت از فیلم لذت گوش دادن به آهنگ او “دست شما”) و یا ویتنی رز (که جدید تک است hauntingly در مورد زنان و زندانی کردن.).

اما اینها همه هنرمندان شما را به تلاش برای پیدا کردن. امروز رادیو شنونده نمی توانید احساسات که من به یاد داشته باشید از مامان من گوش دادن به Mary Chapin Carpenter را “او فکر می کند او را نگه داشتن او” زمانی که او مشغول به کار بود 13 ساعت در روز یا دالی پارتن را “کت از رنگ” یا آواز خواندن همراه با هم به پم Tillis یا تری کلارک یا Reba مک انتیر. هنگامی که چنین صدای گم شده از رادیو شنوندگان نمی کنید این نوع انتخاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>