چرا برخی از شما با coronavirus فرار COVID-19 آسیبی? احتمالا ژن های خود را

محققان در حال غواصی عمیق به ژنتیک انسانی و امید به پیدا کردن سرنخ است که ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از مردم مسواک کردن COVID-19 حتی بدون دانستن آن را دارند در حالی که دیگران در بیمارستان بستری هستند و یا حتی مرگ ناشی از این بیماری است.

برای الهام ژنتیک به دنبال به اچ آی وی است. عدم وجود یک ژن به نام CCR5 باعث می شود مردم بعید است برای گرفتن HIV حتی اگر در معرض. ژن دیگر اجازه می دهد برخی افراد سیستم ایمنی بدن برای کنترل این ویروس پس از آلوده فرار آن اثرات بد.

وجود دارد ممکن است چنین قدرتمند ژنتیکی تاب با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. اما محققان امیدوارند با شناسایی ژن هایی است که به نظر می رسد درگیر در واکنش های متفاوت به این بیماری آنها را به یادگیری بیشتر در مورد که بیماران نیاز به درمان تهاجمی و کدام داروها ممکن است بیشتر موثر است.

اگر محققان می تواند شناسایی یک محافظ عامل ژنتیکی برای مثال آنها می توانید شروع به ردیابی مواد مخدر که همان اثر را; اگر آنها پیدا کردن یکی که افزایش خطر آنها می توانید نگاه برای مبارزه با مواد مخدر است که باعث کاهش یا blocksit.

“اگر شما شواهد (ژنتیکی) هدف شانس دو بار به عنوان بالا که یک ترکیب دارویی علیه این هدف موفق خواهد شد در یک مطالعه بالینی” گفت: آندره Franke ژنتیک شناس مولکولی در دانشگاه کیل در آلمان است. “به همین دلیل ژنتیک بسیار مهم هستند چرا که آنها به شما ارائه یک بینش اول به بيماری معماری” و آسیب آن را باعث می شود.

ژنتیک به احتمال زیاد منجر به یک فرد علائم بیماری و حساسیت خود را گفت: دکتر لیزا Strug آماری متخصص ژنتیک در دانشگاه تورنتو است. زمانی که برخی از کل خانواده ها از بین برود با ویروس در حالی که دیگران فرار بدون آسیب جدی است و نشان می دهد که ژنتیک است, او گفت:.

یک فرد در پاسخ به یک ویروس است و فعل و انفعال بین ویروس خارجی عوامل خطر و ویژگی های خاص خود را, او گفت:. هنگامی که در معرض این ویروس ژن تحت تاثیر قرار چقدر ویروس تولید شده و ریخته و چگونه سیستم ایمنی بدن خود را در پاسخ به این ویروس.

دانستن کسی ژنتیکی خطر شدید پاسخ نیز کمک خواهد کرد که اولویت بندی که باید برای اولین بار در خط به دریافت واکسن یک بار یکی از توسعه یافته Strug گفت.

“اگر شما می دانید که در معرض بیشترین خطر ابتلا به علائم شدید آن را به شما می دهد یک مدل از نحوه استقرار واکسن استراتژی” او گفت:.

ژن می تواند به درمان

ژن نقش مهمی در بیماری های عفونی است که ژنتیک مورد بررسی قرار گرفته اند گفت: علامت دالی مدیر موسسه پزشکی مولکولی فنلاند و شرکت مدیر برنامه در پزشکی و ژنتیک جمعیت گسترده موسسه از دانشگاه هاروارد و MIT.

اما ژن های مختلف درگیر در هر بیماری است. کسی که به راحتی ممکن است مسواک کردن یک بیماری می تواند پهن توسط دیگر دالی گفت که او فکر می کند آن را بسیار unlikelythat کسی ممکن است نسبت به بسیاری از و یا بیماری است.

این معلوم نیست که ژن ها مهم خواهد بود به جدیت COVID-19 عفونت و چقدر نقش هر بازی خواهد کرد.

“این کاملا ناشناخته سوال,” او گفت:.

آن را هنوز هم بسیار در اوایل روز برای درک ژنتیک پشت, واکنش مردم به COVID-19. یک مطالعه جدید که باید تکمیل شود در حدود یک هفته اضافه خواهد شد با جزئیات بیشتر.

تا کنون واضح ترین ژن های درگیر در واکنش های متفاوت مردم را به COVID-19 نشسته بر روی کروموزوم 3 و تحت تاثیر ورود این ویروس به داخل سلول. مردم با يک واريانت به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد آلوده و کمتر به احتمال زیاد برای نشان دادن عواقب شدید از عفونت با توجه به یک مطالعه منتشر نشده.

با فرض این ارتباط ژنتیکی تایید شده است, محققان می تواند به دنبال یک دارو است که باعث ایجاد همان سود به عنوان جهش. بسیاری از شرکت های دارویی و دانشمندان در حال حاضر غربالگری تعداد زیادی از مواد مخدر – برخی در حال حاضر تصویب شده و به آسانی در دسترس است – برای دیدن اگر آنها می تواند کمک به بیماران. شناسایی ژن را سرعت این فرایند دالی گفت.

در این مطالعه که شامل نمونه های از 900 COVID-19 بيمار در ایتالیا و اسپانیا محققان با تمرکز بر نواحی از ژنوم آنها فکر می کردند به احتمال زیاد درگیر در این بیماری پاسخ.

“نتایج بسیار تعجب آور به من گفت:” Franke که کمک کرد تا منجر به مطالعه. “همه نامزد ژن که ما را مشکوک آنها را نشان نمی دهد تا در تجزیه و تحلیل ما.”

خون نوع ژن اصلی عامل ؟

محققان آیا پیدا کردن یک انجمن با ژن ABO که کنترل نوع خون تا به حال شناسایی شده قبلی در COVID-19 مطالعات از چین و ایالات متحده است.

این مطالعه نشان داد افراد با نوع خون O در حال protectedand شد کمتر احتمال دارد به آلوده. این ارتباط باعث می شود برخی از حس Franke گفت: به این دلیل که یک گروه خونی همراه است با افزایش خطر لخته شدن خون و لخته شدن خون یکی از علل مرگ برای COVID-19 بيمار. افراد با گروه خونی O همچنین ممکن است قادر به تشخیص بهتر ویروس ها از مردم با دیگر انواع خون او اضافه شده است.

مطالعه عمومی ساخته شده در ژوئن 2 بدون معمول علمی بررسی روند اما از آن شده است پذیرفته شده برای انتشار است و در حال حاضر تحت چنین بررسی Franke گفت.

اگر نوع خون معلوم می شود که در جدیت پاسخ بيمار به COVID-19 آن می تواند یکی از عوامل مورد استفاده برای تصمیم گیری که آیا در بیمارستان بستری بیمار مورد نیاز نسبتا تهاجمی مراقبت اضافه شده Franke که قصد دارد به حفاری عمیق تر به ژنتیک از دیگر گروه های خونی.

دالی گفت: اوایل داده نشده تایید ارتباط با ژن ABO اما به نظر می رسد که به احتمال زیاد از آن خواهد شد تا پاپ دوباره پس از تحقیقات بیشتر است.

Strug گفت: حتی اگر یک رابطه را تایید کرد او فکر نمی کند که آن را به یک اثر بزرگ بر جدیت کسی بیماری است. عواملی مانند سن بیمار و شرایط موجود مانند بیماری های قلبی و دیابت به احتمال زیاد باقی خواهد ماند به مراتب بیشتر از پیش بینی خود را از نتیجه, او گفت:. اما او افزود: چنین رابطه اطلاع رسانی می تواند درک درستی از این بیماری و البته نشان می دهد جهت برای توسعه داروهای جدید.

راه های مختلف برای ردیابی ژن کلیدی

برای گرفتن یک عکس از ژنهای خاص پاسخ محققان نیاز به صفحه نمایش ژن از صدها و هزاران یا حتی ده ها هزار نفر از مردم است.

این پیچیدگی از این بیماری و مردم در واکنش به آن است که تقاضا از جمله بزرگ نمونه اندازه دالی گفت. یک گروه بزرگ اجازه خواهد داد که برای تغییرات در بیمار سن و جنس و شرایط موجود و وضعیت ایمنی در میان عوامل دیگر.

که بسیار غربالگری ژنتیکی زمان طول می کشد تا بسیاری از مطالعات تا کنون بوده است ،

دالی کمک می کند تا منجر به یک گروه از بیش از 1000 دانشمندان در 150 موسسات در سراسر جهان که در حال همکاری برای به دست آوردن حجم و تنوع از سوابق آنها نیاز به واقعا درک اثرات COVID-19.

او گفت که او امیدوار است به 5000 تا 10,000 موارد analyzedwithin هفته آینده یا پس و ده ها هزار نفر تا پایان تابستان. “با هر پی در پی دور, ما به دست آوردن بینش بیشتر,” او گفت:.

او و همکارانش علاقه مند به تفاوت های ژنتیکی بین افرادی که موفق به فرار عفونت جدی و کسانی که عفونت آنقدر جدی آنها در بیمارستان بستری شدند و یا مورد نیاز مراقبت های ویژه.

در برخی از مطالعات مانند Franke را محققان شروع با فرضیه که ژن آنها فکر می کنم درگیر خواهد شد و هدف آن ژن خاص. متاسفانه همانطور که در مورد در مطالعه خود آنها نیست همیشه درست است.

Strug فکر می کند یک “اگنوستیک رویکرد” که در آن محققان به جای نگاه در کل ژنوم تر خواهد بود به احتمال زیاد منجر به اطلاعات مفید است. این به اصطلاح انجمن مطالعات ژنوم گسترده به دنبال تغییرات ژنتیکی در میان شرکت کنندگان. قیمت پایین آمده که برای هر یک از شرکت کنندگان در آن تنها هزینه در حدود $20-$50, دالی گفت.

اما هنوز هم او مطمئن نیست که در آن پول را از آمدن به تجزیه و تحلیل هزاران نفر از نمونه های ژنتیکی او امیدوار است برای به دست آوردن. او و همکارانش تصمیم به دنبال کار در حال حاضر و نگرانی در مورد اعطای کمک های مالی و دیگر منابع مالی بعد.

“همه متوجه ما تا به حال به عمل در حال حاضر” دالی گفت.

ایتالیایی محقق Alessandra Renieri مدیر پزشکی ژنتیک واحد در دانشگاه بیمارستان سینا در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت است. او است که به دنبال در یک ترکیب مدل رایج andrare تغییرات ژنتیکی. نادر اما قوی-اقدام جهش ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از افراد جوان بسیار بیمار است.

Renieri به تازگی ارائه نتایج جستجو برای 150 بيمار مبتلا به COVID-19 اما او در حال حاضر نتایج در 500. در یک تعداد انگشت شماری, او در بر داشت یک جهش در یک ژن به نام JAK2 است که درگیر در واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن به نام سايتوکين طوفان که باعث شد تا بسیاری از COVID-19 مرگ و میر. این افراد باید تحت درمان با یک دارو که مانع JAK2, او گفت:.

“این همان در دیگران” Renieri اضافه شده است. “اگر آنها این نوع از جهش های درمان باید متفاوت باشد. این پیام اصلی ما می توانیم به جهان علمی.”

دالی گفت: او به نظر می رسد به جلو به یافته های جدید خود را مطالعه و برنامه ریزی به نتایج عمومی حق دور تا محققان دیگر به سرعت می توانید آنها را به کار.

“من کاملا مشتاق است که بعد هفته به هفته-و-یک-نیمه ما باید اول واقعا خوب شده ژنتیکی مطالعه,” او گفت:. “امیدوارم آن منجر به برخی از بینش مفید.”

تماس با Weintraub در [email protected]

بهداشت و ایمنی بیمار پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از Masimo پایه و اساس اخلاق و نوآوری و رقابت در بهداشت و درمان. این Masimo بنیاد ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>