خوب…حرکت… اخبار این است که این بسیار معمول برای دوره های ملی و یا بین المللی استرس در طول تاریخ است. درست پس از 9/11 حملات تروریستی مردم مصرانه خواست تا مقدار زیادی از آتش و هواپیما در خواب خود را. خیال از آلمان نازی تا به حال چشم انداز عجیب و غریب در مورد شوم آژانس است که وجود ندارد در دنیای واقعی مانند “اداره تایید از تبار آریایی” یا “دفتر تست صداقت از بیگانگان.”

این روزها فقط بیشتر احتمال دارد به مردم سرفه بر شما. یا دولت سقوط.

“خواب فقط ذاتا جذاب می گوید:” مایکل هاول, دانشیار مغز و اعصاب در دانشگاه مینه سوتا که فکر می کند در مورد خواب و رویاهای حتی زمانی که همه چیز خوب است. “این یک سوم از زندگی ما… و آن را بسیار مهم برای مغز و سلامت بدن.”

ما تمایل به فکر می کنم در مورد خواب به عنوان نوعی از یک پتو دوره از بیهوشی. که واقعا مورد هاول می گوید. ما واقعا باب در داخل و خارج از چرخه سبک تر و عمیق تر از خواب, بیدار شدن از خواب در هر حال حاضر و دوباره شروع به کل فرایند ، وحشی visisons مردم در حال تجربه در طول coronavirus اتفاق می افتد در حرکت سریع چشم (REM) چرخه شدید ترین دوره خواب.

چرخه REM است که به تحکیم عاطفی برجسته خاطرات مانند آن زمان ما تقریبا سقوط اتومبیل های ما و یا خجالت خودمان در مکان های عمومی و یا آمادگی برای جلسات مهم است. این کار به ما, اما ما را آماده تر برای آینده است. به منظور امن و شاد, ما به یاد بگیرند که چگونه به دقت بیشتری شود و در رفتار اجتماعی بیشتر قابل قبول راه. به همین دلیل تقریبا همه تا به حال یک رویا در مورد بودن در مدرسه ،

“ما در حال زندگی در این کاملا عاطفی شدید جهانی که در آن ما در حال ترس از دست زدن به دستگیره درب… ما نگران هستیم ما گرفتن پدر و مادر ما مریض ما نگران انگ اجتماعی از رفتن به فروشگاه مواد غذایی و فراموش کردن خود ماسک” هاول می گوید. مغز شما در حال تلاش برای خیس خوردن آن را همه در یک بار و شما را بیشتر آماده برای روز بعد — و یا بعد از همه گیر.

آن را ممکن است “پیچ و تاب” چند جزئیات این – REM است consolidator بعد از همه. اگر آن را می توانید در پرتاب خود را عجیب و غریب جدا پسر عموی خود را با coronavirus نگرانی و شما دو برای یک, آن خواهد شد. یا آن را ممکن است به شما اجازه خواب در مورد چیزی که در واقع اتفاق افتاده است اما شما نگران نباشید ممکن است. (هاول استفاده می شود به رویای زیادی در مورد خود و سپس 3 ساله در حال اجرا به ترافیک و گرفتن ضربه توسط یک ماشین. خوشبختانه او هرگز.)

مغز شما در حال تلاش برای ایجاد حس از یک مجتمع کوکتل از ترس, پیش بینی انزوای اجتماعی و گریزی به شرم.

البته نه هر رویایی مستقیم آنالوگ برای ما عجیب و غریب واقعیت است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از حساب های تولد برای سگ ها و پیشنهادات از دوستان دبیرستان در خارج وجود دارد برای که به صورت. که همچنین انتظار می رود هاول می گوید.

“در دوره های استرس مغز خود را تبدیل شدن به دیگر انواع استرس” هاول می گوید. به نظر می رسد خود را به دیگر ترس برای مفید سوابق.

که به خصوص مفید برای ما در حال حاضر است. ما هنوز هم نیاز به خواب بعد از همه وجود دارد نه بسیاری از ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از این بیماری همه گیر دیگر از ماندن در منزل و شستن دست ما است. یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید هاول می گوید این است که مطمئن شوید که خود را به خواب ریتم یکسان باقی می ماند. تا زمانی که شما می خواهم در غیر این صورت تا, رفتن به رختخواب زمانی که شما می خواهم در غیر این صورت رفتن به رختخواب غذا خوردن, ورزش, یک کوکتل و یا معاشرت که شما در غیر این صورت تحت شرایط عادی است.

“شما می توانید حفظ درجاتی از یک روال عادی” او می گوید.

و یک دقیقه او می افزاید: به درک پیچیده مرتب سازی/بقا ماشین که مغز شما است. مراقبت از آن و آن را حفظ و مراقبت از شما.

حال عجیب و غریب همه گیر رویای به تازگی ؟ قطره ما یک خط. ما فقط ممکن است به اشتراک گذاری آن را در مقاله آینده است. به عنوان یک پاداش در اینجا برخی از رویاها اخیر از شهرستان صفحات کارکنان.

“من نه من. من قدیمی ترین سه خواهر: Michelle Marie و مگ. (اخ, من می دانم.) ماری و مگ بیمار هستند با نوعی از شر شیطان و بیماری و پدر و مادر ما هستند و در سوئد و یا چیزی پس از آن را به من به مراقبت از آن. من اسکایپ با برخی از نوع مذهبی آن دکتر که می گوید من برای استحمام آنها را در آب مقدس تا زمانی که پدر و مادر من می تواند به خانه و انجام کاری اساسی است.

“بنابراین من نگه داشتن یک چشم بر روی دو حمام در همان زمان. مگ به نظر می رسد اما ماری فقط به بدتر شدن است. او را در حال توسعه یک تند و زننده به دنبال ضایعه بر روی بازوی او. من تعجب می کنم با صدای بلند به همین دلیل درمان کار نمی کند و ماری اذعان می کند که این آب مقدس انجام آسیب در وهله اول. که راست میانه sis بود li المللی bebe شیطان تمام وقت است.

“پس برای بقیه رویای من ماری خارج از حمام و حوله تمام آب مقدس خاموش چون شیطان یا نه من در مورد به narc خواهر من.”

– تحریریه هانا جونز

محتوای هشدار: نوع گوری بنابراین در صورتی که قصد خراب کردن روز خود را بروید و جست و خیز آن است.

“در بدترین (و به راحتی بیشتر زنده!) رویای من تا به حال تا کنون در انزوا بار من حلق آویز کردن در خانه هنگامی که یک خرچنگ کوچک scuttled در سراسر زمین. من می خواستم به او را به خارج بدون صدمه زدن به فقیر fella, بنابراین من تبدیل به یک شیشه بر او را مانند شما می توانید اگر شما در تلاش بودند برای نجات یک عنکبوت. اما در انجام این کار من به طور تصادفی خرد شده دو نفر از پاهای کوچک او. این احساس بد!

“من حدس می زنم من رفت به انجام برخی از دیگر رویا-همه چیز برای یک بیت و در نهایت من برگشتم به خرچنگ خارج است. (رویای من است که به وضوح بسیار شلوغ خیلی شلوغ برای به دام انداختن و حذف مزاحم مخلوقات در همان زمان است.) من مدال دیگر برخی از مقاله تحت جام به تلنگر و زمانی که من انجام دادم معلوم شد که این خرچنگ در واقع گربه من ریپلی. که پشت پا شد و به طرز وحشیانه ای, disgustingly کاملا-فراتر از تعمیر معلول. من جیغ و گریه و تلاش برای پیدا کردن یک دامپزشک که باز بود وقتی که من بیدار شد.”

– سردبیر اونا کسل

“من تا به حال دو بارداری رویاهای شده است. در من زد به یک ملکه کشیدن دوستان که من را دیده اند در چندی. او به طور کامل ساخته شده, و من شگفت زده برای دیدن که او نیز بسیار باردار است. او رفت و به کار در حالی که ما در ابتلا به, بنابراین ما رفت و به بیمارستان با هم و من او را نگه داشته و شرکت در حالی که او منتظر شوهر خود را نشان می دهد. این کشیدن ملکه کشورهای مستقل مشترک المنافع نر IRL, اما خیلی واقعی به نظر می رسید در این زمان! چند روز بعد من تا به حال یک رویا که عمه من فوق العاده بود ، او در 70s.”

– هنر ویرایشگر جسیکا Armbruster

“من رانندگی در سراسر شیکاگو آنجا که من نیاز به به من جدید بسته بندی گوشت می آمد/گاو و دام داری شغل-اما-on-the-other-جانبی-of-the-city زمانی که من مواجه می شوند غول پیکر (چهار داستان بلند?) تانک آکواریوم بود که ترک خوردگی و نشت آب پس از یک کشتی جنگی تا به حال به آن را اجرا کنید همه به خاطر من مجبور شد به یک مسیر انحرافی را طی به دلیل ساخت و ساز جاده.”

– مواد غذایی ویرایشگر سارا Brumble

“خوب پس من نوع در روستایی در ایالت مینه سوتا و آن را بسیار خالی است. مقدار زیادی از خاک و تکه های زباله در همه جا. هیچ مردم واقعی گرگ و میش منطقه vibes. من در سمت چپ خانه به دنبال M&Ms چرا که من در تلاش برای ایجاد M&M کوکی ها — که در حال حاضر عجیب و غریب به خاطر این است که من رفتن به کوکی شما می دانید ؟ اگر من قصد دارم به خطر خواندن یک اجرا’ به صورت یک کوکی این امر می تواند چیز دیگری است. من پرت شدن.

“شهر تنها دارای یک ایستگاه گاز و من تمیز کاری آن و در نهایت پیدا کردن یک کیسه از M&Ms اما همه آنهایی که سبز هستند و اپل با طعم? یک بولینگ نوع از وضعیت ؟ وحشتناک آب نبات دسته کوچک موسیقی جاز نمی برای من کوکی ها من ترک فروشگاه. من متوجه خارج وجود دارد برخی مستطیلی چیزهای بزرگ اوله M&Ms, من تعجب می کنم ؟ بدون آنها تخم مرغ عید پاک. اما مانند به طور قابل توجهی بزرگتر از تخم مرغ است. فکر می کنم سافتبال به اندازه. من انتخاب کنید تا یک و فشار آن و ترک مانند یک تخم مرغ معمولی در دست من است. عجیب و غریب. این است که هر کسی حتی به دنبال این است ؟ من بیش از آن در ادامه.

“من می بینم یک قطب من صعود آن را بدون تردید و در بالا من خم به عقب و پشت من ترک خیلی خوب است.

“که در آن است. که به معنای واقعی کلمه تمام رویا. اگر شما احساس می کنید شما وقت خود را تلف خواندن این مطلب لطفا می دانم که من به هدر رفته من تمام شب خواب در این است.”

– ویرایشگر چیدمان شلبی Lano

“من به رویاهای خود نمی دستخوش تغییر زیادی در طول قرنطینه حداقل آنهایی که من می توانید به یاد بیاورید. اما بسیاری از صبح به تازگی از خواب بیدار شده ام و فقط برای اولین تقسیم دوم فکر/امیدوار است که شاید تمام چیزی که همه گیر شد فقط یک بسیار واضح کابوس. لحظه ای بعد از آن یک ضربه واقعی در چهره.”

– کپی رئیس Bridgette Reinsmoen

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im