وحشی ذهن صنعتگر اله شکایت سابق خود را از آبجو. سپس همه چیز زشت است.

یکی دیگر از آن coolship طولانی کم عمق جراحی وان سنتی به بلژیک آل دم. این coolship لرز به مخمر (مخلوط مالت و آب داغ مرحله یک آبجو-ساخت) یک شب در فضای باز اجازه می دهد باکتری ها و به طور طبیعی مخمر به خزش به آبجو.

دم و در نتیجه همیشه ترش اغلب کمی عجیب و غریب و نادر در اطراف این بخش است. (در اعطای بهترین آبجوسازی افتخارات در سال 2019 شهرستان صفحات به نام وحشی ذهن coolship ترش برنامه “پیشگام.”) یک سال 2017 پست وبلاگ در آبجوسازی وب سایت اعتبار آبجو حصیر Waddell با دست خود coolship این “اولین بار در مینه سوتا برای تخمیر خود به خودی در lambic سبک دم.”

وب سایت منسوخ شده است. Waddell چپ آبجوسازی بیشتر از یک سال پیش. و این روزها وحشی ذهن برگ نوشتن در مورد Waddell به وکلای آن.

وحشی ذهن آغاز شده به عنوان یک مرد عمل است. سیاوش Johnson, Jason Sandquist تا به حال کسب و کار در زمینه ملک و املاک تجاری. Waddell که ترک یک کار به عنوان یک مهندس با Medtronic و سرمایه گذاری $40,000 در آبجوسازی کردن از جیب بود دم در مغز است.

در اواسط ماه دسامبر 2018, Waddell گفت Sandquist و جانسون او می خواست به خارج و گرفتن کار با 3M. دقیقا چگونه Waddell توضیح داد حرفه ای خود را تغییر است که هنوز هم در اختلاف است. Sandquist و جانسون در زمان اعلام اخبار Waddell ترک از دم کردن صنعت در دسترس نباشد. Waddell در پاسخ ظ توسط وکیل او می گوید او فقط می خواستم به “استعفا از ذهن است.”

با توجه به قانونی براده Waddell مذاکره یک خریداری از 35 درصد سهام این شرکت برای $150,000. سپس چند ماه بعد خود را به نام و چهره مطرح این بار به عنوان رئیس مخلوط “فرهنگ” خط ترش آبجو در BlackStack دم در سنت پل. عکس از مه 7 2019 داستان در Growler وب سایت نشان داد Waddell و BlackStack خدمه جرعه جرعه پیمانه نیم لیتری و خندان.

دو روز بعد وکیل در شاه بلوط Cambronne با صدور نامه ای متهم Waddell از های “اطلاعات محرمانه و اسرار تجاری از ذهن است.” نامه گذاشته کشت از اتهامات علیه Waddell از جمله این که او می خواهم حذف وحشی ذهن دستور العمل های آبجو اما نه قبل از “منابع قابل اعتماد” او را دیدم عکس العمل خاموش روی صفحه نمایش کامپیوتر.

در این نامه دستور داد Waddell برای بازگشت به دستور و بس و دست برداشتن از خود را سرمایه گذاری جدید است که آن را هشدار میدهد: “ممکن است در معرض BlackStack به مسئولیت” — می گویند هیچ چیز از Waddell خودش بود که رسما قرار “در توجه داشته باشید که وجود دارد این است که اختلاف و بالقوه دادخواهی.”

این بود که صرفا از اولین شلیک در یک سری از افزایش مبادلات به اوج خود رسید که در ذهن صنعتگر اله, LLC پر کردن کت و شلوار در برابر مت Waddell در دسامبر 2019 یک سال و چند روز پس از او می خواهم گفته سابق خود و شرکای کسب و کار او می روم. در معرض هوا باز روابط پشت, وحشی ذهن فقط به عنوان تعجب آور—و ترش و به عنوان مخلوط در آن باارزش coolship.

در ماه های پس از که حرف اول این دو اختلافات احزاب تنها رشد بیشتر از هم جدا در درک خود را از واقعیت های اساسی اطراف Waddell تصدی در و خروج از وحشی ذهن است.

آبجوسازی شکایت جدید اضافه شده ادعا می کند از جمله جارو ادعا که Waddell شده بود “به شدت بی سرپرست” و “به ندرت” برای بیشتر از کل سال قبل از او در سمت چپ. از طریق این بی توجهی های آبجوسازی اتهام دو دسته از آبجو است که یا “تا به حال نشده است بررسی می شود یا موفق” یا “تا به حال نشده است به درستی دم” بود نیز Waddell جانشین در از دست دادن برخی از $105,000 به آبجوسازی.

شکایت نیز بیان که وحشی ذهن دیگر دسترسی به دستور العمل های خود که Waddell عمد گمراه شرکای خود را در مورد برنامه های آینده خود “برای جلوگیری از ورود غیر رقابت ارائه شده و همکاری خود را با BlackStack “لزوما نیاز به افشای وحشی ذهن اطلاعات محرمانه است.”

Waddell وکیل هارون تام اخراج با پاسخ واصل شده در ژانویه rebutting بسیاری از ادعا می کند در شکایت است. وحشی ذهن العمل های ذخیره شده در نرم افزار این شرکت هنوز هم به او پاسخ می گوید و او مشترک نشده است هر گونه “اطلاعات اختصاصی” از طریق کار خود را برای BlackStack.

Waddell متوقف نمی وجود دارد, لایه بندی در مواد منفجره ضد ادعای خود را:

• که در سه سال Waddell شد underpaid در انتظار حقوق و دستمزد $55,000 در مجموع حدود $76,000;

• که یک متصدی بار پس از ترک جانسون ساخته شده است “نامناسب جنسی پیشرفت” به سمت او و دیگر ترک پس از مواجهه با Sandquist برای “گرفتن و حفظ نکات” او به عنوان “اغلب” را در آخر هفته شیفت;

• که Waddell تا به حال شروع به کار ساعت های مختلف برای جلوگیری از “سمی” محیط زیست تعیین شده توسط شرکای خود را که “خود را از دست داده طبع” و “تمسخر” او را در.

Sandquist و جانسون انکار اتهامات در مورد رفتار خود از طریق وحشی ذهن وکیل Emeric دوایر که گفت: “این مایه تاسف است که آقای Waddell [است] انتخاب شده را امتحان کنید و اختراع و یا زینت دادن حقایق شرمسار از اعضای شرکت… به لباس کثیف و نیروی این شرکت به پشتوانه پایین در آن ادعا می کند.”

وحشی ذهن کلیدی استدلال که Waddell تحریف خروج خود را برای جلوگیری از عدم رقابت در بند است “نه فقط معانی” دوایر می گوید. در قلب آن این است که “موضوع چگونه می توانم شما محافظت از یک شهرت شرکت و مالکیت معنوی?”

دو طرف ملاقات در دادگاه برای اولین بار در اوایل این ماه به صورت یک جلسه در دو حرکت. تام Waddell وکیل استدلال های وحشی باید ذهن را مجبور به پرداخت هزینه های حقوقی در صف مقابل در این مورد. وحشی ذهن در ضمن تحت فشار قرار دادند برای پرداخت های ماهانه از Waddell را خریداری و به جای پرداخت می شود به دادگاه در انتظار حل و فصل و یا حاکم. قاضی تا 90 روز به حکومت در هر دو حرکت.

خریداری خود را ممکن است بعدی خود را در میدان نبرد: Waddell در حال حاضر معتقد است $150,000 کم ارزش سهم خود را از این شرکت و وکیل او می گوید: او خانههای گلی خالی ایده rescinding که توافق برای معامله یک معامله بهتر.

Waddell می گوید: باز کردن یک آبجوسازی بود “epically بزرگ خروجی خلاق” برای او و اتصالات بزرگ برای او در محلی دم, جامعه, اما که او خوشحال بود به ترک وحشی ذهن پشت—و یا پس او فکر می کردم.

“من پشت به من و این فوق العاده بود,” می گوید: Waddell از شروع کار جدید خود را در 3M. “سپس در زمانی که من کردم که برای اولین بار متوقف و دست بردارد حرف قلب من فقط غرق شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>