Wildass Eagan ترکیه سقوط از طریق راننده کامیون به جلو خوب است

او به سختی در زمان حال به روند این قبل از او گرفتار دید از دوم ترکیه در جاده ها شاید 100 فوت کردن خود را سمت چپ. و آماده برای راه اندازی.

با ثانیه به یدکی Wiskow ducked سر خود را و محافظت چشمان خود را قبل از این تام سقوط خود را از طریق شیشه جلو اتومبیل. شکر خدا پرنده وارد در سمت مسافر. Wiskow سوگند تام باید اجرا کردم 35 پوند است.

“نبود یک نرمال به اندازه ترکیه,” او می گوید.

Wiskow بود همه او می تواند فکر می کنم از کوه در می رم خود را در خطر چراغ و scooting کامیون خود را به شانه. او انداخت پایین و دیدم ترکیه نشستن در صندلی مسافر—”مبهوت” اما هشدار و در غیر این صورت خوب است. دانته و تام بودند و هر دو در تلاش برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف چه اتفاقی افتاده.

هنگامی که او با خیال راحت کشیده بیش از Wiskow ارزیابی وضعیت خود را. نیمه متوقف شد—که یک چیز خوب است. اما شیشه جلو بود شکسته, ظروف سرباز یا مسافر درون منفجر و در حال حاضر او تا به حال زندگی می کنند ترکیه در ماشین خود را. او برداشت خود را از زمستان دستکش و مانند یک bootleg falconer و ساخته شده راه خود را در اطراف کامیون به سمت مسافر.

پس از آن به ترکیه مهاجرت کرده بودند به طرف دیگر از کابین بود و زل زده بود به او unhelpfully از سمت راننده درب. هیچ به: اتومبیل های بزرگنمایی با سرعت بیش از حد برای Wiskow به گریبان با پرنده از وجود دارد. و علاوه بر Wiskow نمی خواهید آن را waddling به ترافیک دوباره و ایجاد یکی دیگر از ظروف سرباز یا مسافر.

در اطراف آن زمان یک افسر پلیس Eagan آمد کروز پایین جاده و گرفتار چشم از یک مرد “دیوانه وار” تکان دادن اسلحه خود را بر روی شانه با توجه به اطلاعات به افسر هارون Machtemes.

“ترکیه بود فقط حلق آویز کردن در تاکسی” Machtemes می گوید. او مطمئن است این نوع از چیزی که اتفاق افتاده است به کسی که قبل از, اما این برای اولین بار بود برای او. اندرو آبجو صاحب آبجو مزارع تایید شد یکی از جدید برای این شرکت بیش از حد.

ترکیه بود نظر در دسترس نیست.

دولت گشت پیوست افسر در توقف ترافیک بنابراین Wiskow می تواند با شتاب ترکیه توسط پاها و او را پرتاب بیش از نرده ها و از مشکل. پس از آن فرود آمد و آن ظهور نشسته و toddled به قلم مو مانند “هیچ چیز اتفاق افتاده است” با توجه به Facebook پست توسط پلیس Eagan بخش.

همانطور که معلوم است شما واقعا نمی نیاز به رانندگی در سرعت بزرگراه و یا حتی در حال حرکت در همه به خطر turkeygeddon. بوقلمون را تا به برخی از عجیب و غریب گه در طول فصل جفت گیری که طول می کشد از اواسط ماه آوریل تا اوایل ماه مه. در اطراف این زمان در سال گذشته یکی از این محلی crash test dummies شکست از طریق Stillwater زن سوم-داستان تصویر پنجره به دلایل ناشناخته و درگذشت پشت نیمکت.

Wiskow نیز uninjured اما کامیون مورد نیاز شیشه ای جدید قبل از اینکه او می تواند در طول جاده دوباره. او می گوید او شده است “خوب” از آن زمان به بعد اما نمی تواند کمک کند اما شانه خالی کردن از هر چیزی زمان پرواز در مقابل شیشه جلو اتومبیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>