خواهد یک Florida A&M و یا ایالتی فلوریدا گراد توان شنود گذاشته باشند به عنوان جو بایدن را به معاونت?

می تواند یک زنگی یا سمینول زمین در دموکراتیک بلیط برای کاخ سفید ؟ بر اساس گزارش منتشر شده با تکیه بر خودی در داخل جو بایدن کمپین این یک احتمال است.

این هفته گزارش های خبری نشان می دهد هر دو آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و در کنگره ایالات متحده وال Demings در بایدن را در لیست کوتاه برای معاون رئیس جمهور.

Demings, 63 به دست آورده مدرک لیسانس علوم در جرم شناسی در ماه اوت سال 1979 از دانشگاه ایالتی فلوریدا. او ثبت نام از زمستان سال 1976 از طریق تابستان 1979.

در سال 1996 او مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی از دانشگاه وبستر-اورلاندو. او خدمت در کنگره پس از سال 2017, نمایندگی فلوریدا منطقه 10.

کف, 50, وارد, Florida A&M دانشگاه در سال 1987 فارغ التحصیل شده و با مدرک, پخش روزنامه نگاری در سال 1991. او بعدها به دست آورده مدرک حقوق از دانشگاه کالج قانون است.

او انتخاب شد آتلانتا 60 شهردار در سال 2017. قبل از انتخابات به او تمرین قانون به عنوان بخشی-زمان دادرس قاضی و خدمت به عنوان یک آتلانتا و عضو شورای شهر به نمایندگی از بخشی از جنوب غربی آتلانتا.

“به عنوان یک فارغ التحصیل از Florida A&M University, من اولین شهردار آتلانتا که یک HBCU (تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها) فارغ التحصیل که حضور نداشت Morehouse (کالج) یا Howard (دانشگاه)” او گفت: در طول مراسم تحلیف.

او در بازگشت به FAMU به عنوان سخنران اصلی برای سقوط 2018 بخانه مجلس است و به نظر می رسد با FAMU جمهور لری رابینسون در طول استخدام در یک دیدار در شهرستان خود را.

Demings مفتخر شد چند سال پیش توسط FSU ملی, سیاه, فارغ التحصیلان, Inc. با آن برجسته فارغ التحصیلان جایزه.

واشنگتن پست مشخصات منتشر شده در ژانویه می گوید چگونه Demings سپس والدز Venita ساقی “وارد در دانشگاه ایالتی فلوریدا در سال 1976 با 50 دلار و بدون برنامه مشخص برای نحوه پرداخت این ترم شهریه.”

داشتن آمده از لحاظ اقتصادی فقیر خانه دو پدر و مادر با هفت فرزند در جکسون ویل او برای اولین بار در خانواده به حضور در دانشگاه. او مشغول به کار در مک دونالد برای کمک به پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش.

کاساندرا D. جنکینز ملی عضو هیئت مدیره FSU ملی, سیاه, فارغ التحصیلان, Inc. یک همکلاسی Demings را به عنوان هر دو مطالعه در دانشکده جرم شناسی.

زنان می دانستند یکدیگر به خوبی و بعدها نزدیک دوستان بعد از فارغ التحصیلی به عنوان هر دو وارد مشاغل در عدالت کیفری و کار کرده اند با هم در کار-پروژه های مرتبط با.

“او با وجدان متمرکز و مایل به کمک و خدمت به دیگران” جنکینز گفت: با Demings در FSU. “من احترام زیادی برای آقای جان Demings.”

جنکینز گفت که او “در تمام” که Demings است که در نظر گرفته شده توسط بایدن کمپین: “او نهایی بنده با یک اعتبار برای توسعه جامع و نوآورانه برای پرداختن به نگرانی های جامعه.”

جنکینز افزود: “او تا به مهارت های لازم برای دیدن مسائل از دیدگاه های مختلف و او است که توانایی به ارتباط با مردم در بسیاری از سطوح مختلف حرفه ای و همچنین در جامعه است.”

پس از فارغ التحصیلی از FSU, Demings در زمان کار در کار اجتماعی و بعد از آن استخدام شد برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس در نیویورک جایی که او از طریق صفوف افزایش به اورلاندو, اولین زن فرمانده پلیس در سال 2007.

او را به ازدواج Jerry L. Demings سابق اورلاندو رئیس پلیس و یک بار کلانتر اورنج کانتی بود که سوگند در دسامبر سال 2018 به عنوان اولین سیاه شهردار اورنج کانتی. خود سه پسر با حضور Florida A&M University.

کف که خانواده امتداد پنج نسل در گرجستان اغلب شده است در دو بخش ملی و ویژه پرداختن اجتماعی و مسائل اقتصادی. او نام گرجستان روند 2020 گرجستان از سال است.

او آشکارا به چالش کشیده گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را طرح بازگشایی دولت در طول COVID-19 گیر با استناد به تاثیر آن در جامعه و با او صحبت کردن در مورد بی عدالتی در جورج فلوید مرگ است.

پایین است که با اعتبار بازگرداندن اعتماد در آتلانتا دولت شهرستان یکی از عمده شهرداران شهرستان به تایید بایدن نامزدی. او ساخته شده ملی حضور با او در سراسر متحده در جنوب.

او را به ازدواج Derek W. کف, که او نیز وکیل است و آنها چهار فرزند است.

و هر دو Demings و کف اعضای Delta Sigma Theta خواهری, Inc.

بایدن گفته است او قصد دارد نام خود را در حال اجرا همسر در ماه اوت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>