خواهد سرشماری سال 2020 تعداد دقیق? کنگره سوالات آمادگی اداره آمار

واشنگتن — قانونگذاران دموکرات با انتقاد سرشماری مقامات روز شنبه گفت: با تنها چند هفته تا سال 2020 تعداد به طور کامل در جریان این اداره آماده سازی “محزون می خوانی ناکافی” به دقت پیگیری این کشور جمعیت.

“وجود دارد قبر چالش های پیش روی در سال جاری سرشماری و به صداقت من اصلا اعتماد به نفس کامل است که دولت این است که مجهز به رسیدگی به آنها” گفت: Rep. کارولین Maloney, D -, n. y., رئیس مجلس نظارت و کمیته اصلاحات.

این کمیته برگزار شد جلسه با تمرکز بر یک دولت جدید دفتر پاسخگویی گزارش که ذکر چالش های پیش روی اداره آمار از جمله استخدام کارگران به اندازه کافی به همکاری با گروه های اجتماعی و حفاظت از آن در سیستم های کامپیوتری از نرم.

“بدون موقع و اقدامات مناسب را به چالش می کشد … می تواند تاثیر منفی هزینه و دقت و برنامه ریزی و امنیتی از شمارش” این گزارش به این نتیجه رسیدند.

سرشماری مقامات دفاع آمادگی خود را با اشاره به جمله دیگر اهداف طرح به استخدام به عنوان بسیاری از 500000 نفر که رفتن درب به درب به تعداد افرادی که نیست در پاسخ به پرسشنامه. از روز شنبه اداره 2.3 میلیون تکمیل برنامه های کاربردی, مقامات گفت.

“ما در حال راه جلوتر از آنچه مورد نیاز,” اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham قانونگذاران گفت. “ما در ماموریت در هدف تبلیغ در بودجه…ما نه پشت.”

اما مالونی گفت: گائو گزارش به نظر می رسد ارسال “چراغ قرمز چشمک زن.”

“ما باید برای پاسخ دادن به این پرچم قرمز” او گفت: در پایان سه ساعت جلسه.

برنامه ای برای سراسر کشور شمارش شده است در جریان سال است. جمعیت بررسی کلید apportioning کنگره مناطق و تعیین توزیع میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای مدارس زیرساخت ها و سیستم های بهداشتی.

حقوق مدنی گروه باید نگرانی در مورد اینکه آیا در سرشماری شده است به درستی تامین می شود و اینکه آیا آن را به اندازه کافی کارکنان به دقت حساب مردم, به خصوص در طول تاریخ به تعداد جوامع اقلیت.

گائو گفته مقامات این اداره به ملاقات برخی از اهداف اولیه اما کاهش یافته است کوتاه بر چند اقدامات کلیدی است.

J. Christopher Mihm مدیر عامل از مسائل استراتژیک برای دولت پاسخگویی دفتر گفت: این دفتر از دست رفته است و نقاط عطف برای ایجاد جامعه همکاران که او به نام کلید برای کمک به تعداد به تعداد جوامع است.

“ما باید مردم را تشویق به شرکت در سرشماری … این چیزی است که مشارکت انجام دهد. آنها مورد اعتماد هستند” همکاران در جامعه Mihm گفت.

Dillingham گفت که او با اعتماد به نفس اداره خواهد شد که به اندازه کافی شرکای اجتماعی است و می تواند جایگزین تعدادی از آخرین سرشماری.

اما در مبادله با Dillingham تشکر. Debbie Wasserman Schultz یک دموکرات از فلوریدا سوال که چرا لیست کامل از شرکای اجتماعی بود که هنوز در دسترس نیست. Dillingham گفت: انتشار نبود تا به او و او نمی دانست که تصمیم می گیرید که.

“این ظالمانه” واسرمن شولتز گفت که خواستار آن را “عمدی مانع” به دقت شمارش به تعداد جوامع است.

Dillingham گرفت و موضوع را با او اتهام و وعده داده شده برای به دست آوردن اطلاعات اما نمی گویند که دقیقا در زمانی که.

اما حزب جمهوری خواه در کنگره علامت مراتع کارولینای شمالی نیز مورد تردید زمانی که Dillingham خواهد شد و انتشار اطلاعات در مورد شرکای اجتماعی. “من باید شما را به دریافت کنید که به این کمیته این هفته,” او گفت:.

Dillingham تردید است.

“بود که سافتبال سوال” مراتع گفت. “من به آن نیاز دارید در این هفته… نوبه خود در اطراف و بپرسید” کارکنان خود را پشت سر شما.

Dillingham انجام داد. “من یک شرکت بله برای شما” او در پاسخ به مراتع.

در حالی که جمهوری خواهان نیز مورد سوال که آیا آمار مقامات آماده بودند اوهایو در کنگره جیم اردن شکایت دموکرات موفق به نظارت بر تهیه آمار و به جای صرف زمان بیش از حد هل دادن به عقب در دولت برنامه ریزی برای اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری. این تلاش شکست خورده است.

“من هنوز هم نمی فهمم چرا دموکرات ها نمی خواهند بدانند که چگونه بسیاری از شهروندان ایالات متحده در حال زندگی در ایالات متحده امریکا گفت:” اردن بالا جمهوریخواه در کمیته.

دموکرات ها از جمله تشکر. Deb Haaland جدید مکزیک بارها و بارها خواست سرشماری مقامات به مردم یادآوری این سوال را شامل نمی شود در پرسشنامه.

“ما در واقع حصول اطمینان از که هر کس می داند که” Dillingham گفت.

نیک Marinos مدیر فناوری اطلاعات و امنیت سایبر در گائو گفت: اداره ساخته شده است که روند در پرداختن به امنیت سایبری نگرانی, اما برخی از چالش ها باقی می ماند از جمله حفاظت در برابر دروغ در رسانه های اجتماعی. او همچنین گفت: این اداره نیاز به مطمئن شوید که آن سیستم در حال آزمایش قبل از رفتن زندگی می کنند در چند هفته.

“ما در یک اجاق گاز فشار از زمان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su