را محکوم قاتل جوزف اسمیت دریافت جدید صدور حکم شنیدن ؟

در سال 2005 جوزف اسمیت داشت به جرم قتل درجه اول در آدم ربایی و سرمایه باتری جنسی از جورابهای Brucia, 11 در ساراسوتا.

ساراسوتا — قاضی چارلز رابرتز می تواند تصمیم بگیرد سهشنبه اگر محکوم قاتل جوزف اسمیت که ربوده شده, تجاوز و قتل 11 ساله جورابهای Brucia در سال 2004 خواهد بود اعطا جدید صدور حکم دادگاه و یا بازگشت به اعدام.

اسمیت محکوم شد در سال 2005 به قتل درجه اول آدم ربایی و سرمایه باتری جنسی در موردی که جلب توجه بین المللی به جنوب غربی فلوریدا. او است که برگزار می شود در ساراسوتا کانتی زندان تا زمانی که تصمیم گیری ساخته شده است.

در یکی از تلخ ترین تصاویر در حال ظهور در مورد یک حرکت فعال دوربین مدار بسته نشان داد جورابهای Brucia راه رفتن دور با اسمیت از یک خودرو در بی ریج جاده ها است. او هرگز دیده می شود دوباره زنده. اسمیت در سمت چپ بدن او را در جنگل پشت مرکزی کلیسای مسیح در Proctor جاده که در آن پیدا شد و پنج روز بعد.

هیات داوران توصیه می شود مرگ با رای 10-2 و مجازات تحمیل شد.

اسمیت ساخته شده متعدد تجدید نظر بیش از 11 سال با هزینه دولت در حدود 18 میلیون دلار به تعقیب او و تشدید خانواده مقتول. پدرش یوسف Brucia پرسش چرا تا این حد مورد توجه قرار داده شده است به اسمیت.

پس از فلوریدا رای دادگاه عالی در هرست v. دولت در ژانویه 2017 که نیاز به یک هیئت منصفه به اتفاق آراء به تحمیل مرگ اسمیت برنده یک حرکت به تخلیه حکم اعدام او. ساراسوتا کانتی قاضی چارلز رابرتز, محدود, توسط دولت, دستور, دستور جدید مجازات فاز منظور تأیید دیوان عالی کشور در سال 2018 است.

دفاع درخواست مجازات فاز ماه مارس سال 2020 اما هیچ تاریخ تعیین شده به عنوان احزاب در انتظار بالقوه در تصمیم گیری یکی دیگر از مجازات اعدام مورد (اونز v. State) است که می تواند تغییر تاریخ قطع برای جلوگیری از اعدام به دنبال جدید جلسات.

قبل از تصمیم گیری در اونز یک حاکم شده بود در یکی دیگر از مجازات اعدام در مورد مشابه به اسمیت که معکوس دیوان عالی کشور حکم در هرست. تکان دهنده پذیرش اظهار داشت که قبل از دادگاه اشتباه هرست و دیوان عالی کشور صادر شده و حکم جدید.

در آن حکم دیوان عالی کشور حکم داد که یک هیئت منصفه باید به اتفاق آرا پیدا کردن وجود شرایط تشدید فراتر از شک معقول است که آن را در اسمیت مورد.

“واقعیت این است که داوران توصیه می شود مرگ یک رای بود که به اتفاق آراء تاثیر نمی گذارد با قانون اساسی حکم” دادگاه حکم داد.

اسمیت منصفه حکم داد که مجازات اعدام مناسب بود و دستیار ارشد دولت وکیل کریگ شفر در زمینه یک حرکت برای احیای مجازات اعدام.

مدافع لری و اگر دستیار مدافع مارک گیلمن ظ در پاسخ به این دولت حرکت برای بازگرداندن مرگ گفت: زود است برای بازگرداندن اسمیت جمله به این دلیل که پول حکم نهایی نیست. آنها گفت: تصمیم گیری برای بازگرداندن مرگ نقض اسمیت حق دادرسی و در برابر بی رحمانه و غیر معمول است. اما دادستان اختلاف نظر دارند.

شفر گفت: در دولت تفاهم نامه قانون حمایت از حرکت برای بازگرداندن مجازات اعدام که مدار دادگاه موظف است “در نظر بگیرید و به دنبال” قانون فعلی است. شفر استدلال اسمیت به عنوان “دریافت ثروت باد آورده از یک resentencing شنوایی” که منجر به “آشکار بی عدالتی است.”

توسط حکومت دادستان کل است تا فوریه. 22 پاسخ به این حرکت برای اعاده دادرسي در پول مورد و دستور نمی خواهد تبدیل به موثر تا زمانی که حکم در حال حرکت است. دادستان کل است که به احتمال زیاد برای سرنگونی این تصمیم دادگاه عالی.

شفر گفت: اسمیت دریافت یک محاکمه عادلانه و صدور حکم که انجام شد با پایبندی به قانونی و تصميم گيری مصرف سيگار در اثر در زمان آن رسیدگی رخ داده است و دادگاه عالی فلوریدا تأیید محکومیت و حکم.

مورد مدیریت جلسه قرار است در ساعت 10 صبح روز سه شنبه در قاضی لین N. Silvertooth قضایی مرکز در ساراسوتا. اگر هیچ تصمیم گیری ساخته شده است در حالت حرکت برای بازگرداندن مرگ جلسه بعدی به تاریخ 17 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de