خواهد ساراسوتا افسران پلیس در نهایت بدن دوربین ؟

ساراسوتا — برای بیش از پنج سال ساراسوتا رهبران ابراز محتاط پشتیبانی از دوربین های بدن برای پلیس. که غیر بخواهيد وضعیت به نظر می رسد به پایان رسیده روز دوشنبه به مقامات منتخب در نظر گرفته شده اند firmest موضع در عین حال مجهز به ساراسوتا اداره پلیس با دستگاه های.

اگر دیگر هزینه بررسی امکان پذیر است, این شهرستان می تواند شروع به اجرای سیاست مدتی در سال آینده. کمیسیون نیز بحث تنوع پلیس دو تخته مشاوره.

“همه شواهد خوب است شواهد” گفت: معاون شهردار Shelli Freeland ادی دادستان سابق. “مهم نیست که آنچه در آن نشان می دهد که شما می خواهید یک رکورد پاک کردن آنچه اتفاق افتاده است.”

تجدید حرکت برای دوربین های بدن شرح زیر است هفته از تظاهرات ملی و محلی بیش از کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مورد مشخصات بالا.

چنین کسب, اما بسیار پرهزینه خواهد بود.

تجهیز اداره پلیس و سایر هزینه های مرتبط است که انتظار می رود هزینه 2.5 میلیون دلار برای مدت پنج سال.

در سال 2014, SPD خریداری 24 دوربین با یک $36,645 کمک مالی از وزارت دادگستری ایالات متحده, اما آنها پس از کنار گذاشتهشدن مسائل آمد تا در طول محاکمه خود اجرا از جمله دادخواهی در برابر شهر و اداره پلیس بیش از این هزینه های بالا به دست آوردن تصویری از تجهیزات جدید.

پس از تحقیقات بیشتر SPD آمد قبل از این کمیسیون در سال گذشته به ارائه مزایا, معایب و چالش های اجرای دوربین. در آن زمان دولت قانون نیز مشخص نیست در مورد حفظ حریم خصوصی. کمیسیون بودند در هیئت مدیره و نگاه به بحث در مورد این موضوع بیشتر است.

اما ساراسوتا منتظر تا زمانی که 24 بدن دوربین ها در حال حاضر منسوخ گفت: رئیس برنادت DiPino. برآورد اولیه پروژه که در شهرستان ممکن است مجبور به صرف $500,000 به ساز و برگ نزدیک به 100 ماموران گشت بخش با دوربین های دیجیتال.

که ممکن است برخی از تاثیر بر چانه زنی با گروه دو اتحادیه های کارگری. هنوز DiPino یک از حامیان دیرین از دوربین های بدن, خوش بینانه به نظر می رسد.

“من احساس می کنم آن را به ما یک فرصت برای دیدن چگونه افسران پلیس در حال تعامل با جامعه و همچنین به عنوان چگونه جامعه در تعامل با افسران پلیس” DiPino گفت.

بدن برنامه های دوربین نشو و نما در سراسر کشور و کشور برای سال. یک مطالعه اخیر توسط وزارت دادگستری ایالات متحده یافت می شود که دلایل اصلی که اجرای قانون محلی تا به حال به دست آورد و بدن فرسوده دوربین به بهبود افسر ایمنی, افزایش شواهد با کیفیت, کاهش غیر نظامی شکایات و کاهش آژانس مسئولیت.

شمال بندر در اداره پلیس به تازگی اجرا شده با استفاده از دوربین برای افسران خود را. ساراسوتا کانتی کلانتر تام نایت هنوز برای خرید به این ایده. با استناد به حدود 2.5 میلیون دلار برای اجرای یک بدن فرسوده دوربین برنامه شوالیه گفت: این سازمان نیست و باید برای اجرای طرح های خود استفاده کنید.

شوالیه گفت که در حالی که بدن فرسوده دوربین ممکن است باعث کاهش شکایات آنها “آیا تغییر فرهنگ یک آژانس پلیس گیر در اشتباه دهه.”

دیدگاه متفاوت در اجرای قانون

در حالی که ساراسوتا کمیسیون ابراز مشتاق پشتیبانی محلی برای اجرای قانون مقامات در انتخاب به حرکت به جلو با دوربین های بدن, کسانی که خطاب کمیسیون در روز دوشنبه نداشت.

در طول مکان شهادت تعدادی از ساکنان صحبت علیه خشونت پلیس با استناد به حوادث گذشته به دست ماموران اجرای قانون محلی. گفت که برخی از اداره پلیس و ساراسوتا کانتی کلانتر, ساخته نشده, سیاه زندگی امن تر است.

ساکنان برانگیخته نام رادنی Mitchell 23 ساله که به ضرب گلوله کشته شد توسط ساراسوتا معاونین کلانتر در سال 2012. در طول توقف ترافیک در نیوزیلند میچل ماشین lurched به جلو با هر دو نمایندگان شلیک دو گلوله هر یک به جیپ یکی از قابل توجه او در سر. مرد دیگری مجروح شد.

ساکنان نیز بارها و بارها به ارمغان آورد تا Patrick Carroll یک زن 27 ساله مرد سیاه دوخته بود توسط یک افسر پلیس در ماه گذشته. یک ویدئو در اوایل این ماه نشان داد که افسر زانو در کارول گردن در طول بازداشت. افسر پلیس که در مرخصی اداری پس از این فیلم شد ،

اخیر محلی و در سراسر کشور تظاهرات حدود نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس منجر به سنبله اخیر علاقه در ساراسوتا مستقل پلیس پانل مشاوره و پلیس شکایت کمیته. هر دو تخته دیدم یک ترکیب 15 برنامه های کاربردی از دوشنبه.

پس از بحث کمیسیون شهرستان با تاخیر یک تصویب آیلین Normile به مستقل پلیس پانل مشاوره و وکیل محلی توماس Fuerst به شکایت کمیته. Normile دادستان سابق و کمیسر شهر قبلا به عنوان هیئت مدیره رئیس. Fuerst و Normile تنها متقاضیان برای صندلی هر دو کمیته.

کمیسیون می خواستم به اجازه می دهد برنامه های اضافی به پردازش و بررسی قرار گرفت. که تلاش پیشگام شد Freeland ادی و کمیسر هاگن برودی. نگرانی رئیس به نظر می رسد اجازه می دهد تا برای بیشتر متقاضیان به پردازش می شود و به طور بالقوه تنوع در دو پانل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>