هر هفته من را به یک زن و شوهر از لباس از لباس های شسته شده. من rub خودم با یکی جفت و خر خر کردن یکی دیگر. من لذت بردن از راه پارچه را احساس می کند و من در دانستن است که آنها بوده ام مالش در برابر بیدمشک او. این باعث می شود من احساس می کنم بسیار به او نزدیک است. من در پایان از انزال به او و سپس من آنها را با آب پاک کردن و شستن آنها است. من بسیار مراقب باشید به لکه و یا به آنها آسیب می رساند. این چیزی است که من را به احساس ارتباط بیشتری با او جنسی. من اصلا فکر کردن سخت است که او را در لباس پوشیدن من در آمد; من به سختی فکر کردن در مورد آینده در panties او را فرسوده. اما من نگران که من نقض او—که چیزی است که من می خواهم به انجام. من می دانم که اگر من انجام این کار با یک غریبه, شورتی, و یا با شورت از کسی که من می دانستم اما نمی شد در یک رابطه صمیمی با آن خواهد بود در بهترین حالت وحشت زده و در بدترین حالت یک جرم جنسی.

اما او را به جهنم همسر من, و اگر چه ما در یک محل سخت در حال حاضر ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه خود را به هر یک از دیگر. بنابراین این یک راه قابل قبول برای من برای به دست آوردن در حالی که ما کار ما در ارتباط است ؟ و یا آن را نقض?

— شگفتی در مورد Nuzzling لباسها

من پاره WANK.

اگر شما و همسر بودند گاییدن WANK او ممکن است لذت بردن از دانستن است که با این حال بسیاری از سال و دو بچه بعد شما هنوز هم در مورد او دیوانه است که شما را در اتاق رختشویي, کون, کثیف, شورتی. اما شما نیست و همه چیز تیره و تار به دلایل شما به اشتراک بگذارند. بنابراین شما نیاز به خودتان بپرسید که آیا این همیشه اگر همسر خود را به پیدا کردن در مورد آن را به شما مجموعه دو بازگشت. اگر شما فکر می کنم آن را—مثلا اگر همسر شما نیست گاییدن, شما به این دلیل او احساس می کند مانند شما نمی احترام به او و نظرات او مرزهای خود استقلال ، —سپس خطر (بیشتر آسیب رساندن به ازدواج خود را) به بیشتر از پاداش (لحظه ای خود را تخلیه گونی.)

که گفت:, WANK, اگر, کون خود را, شورتی—بدون آسیب رساندن و یا رنگ آنها—کمک به شما وفادار باقی می ماند در طول این sexless دوره ازدواج خود را… و حفظ جاذبه خود را به همسر خود را از طریق این زمان دشوار و… ، بحث/عقلانی می تواند ساخته شده است که همسر خود را از مزایای این همیشه. و این نیست به سرقت رفته شورتی—این نیست یک غریبه panties یا یک همخانه شورتی این شورت همسر خود دست به شما برای شویی. که شما مشتق یک لحظه لذت بردن از آنها را در راه خود را از سبد خرید شستشو به ماشین لباسشویی می تواند خود servingly ظ من حدس می زنم تحت عنوان “آنچه او نمی داند که نمی خواهد او صدمه دیده است.”

اما اگر شما احساس می کنید همسر خود را خواهد این را به عنوان یک تخلف—و من حدس می زنم شما احساس می کنید که راه WANK, از شما درخواست من در مورد آن و سپس شما ممکن است می خواهم به آن دست کشیدن کردن.

من 38 ساله دو زن است که در خواب با یک مرد همکار برای هشت ماه گذشته. ما در حال راه رفتن کلیشه: من پرستار او یک پزشک و یک شب او به پایان رسید تا با ریختن مقدار زیادی از اطلاعات شخصی خود را در مورد ازدواج به من (sexless, غیر, عاشقانه, او ممکن است یک) قبل از درخواست اگر او می تواند مرا ببوس.

من کاهش یافته است. سه ماه و بسیاری از پیام های متنی بعد از من او را ملاقات نمود برای نوشیدنی. نکته بعدی من می دانم که ما در حال سقوط در عشق و صرف زمان زیادی با هم به عنوان ما می توانید مدیریت. حتی اگر او ازدواج کرده است و بچه ها این شده است یکی از بهترین روابط از زندگی بزرگسالان است. او را دوست دارد مرا در راه من هرگز فکر نمی کردم ممکن است. (او حتی ارضا شدن من COVID-19 منحنی.) واضح مشکل در اینجا است که او ازدواج کرده است و همسر او گفته نمی دانم در مورد ناخشنودی خود را در ازدواج خود را. ما باید به ترتیب تاریخ ما در اطراف خود چت روم و دروغ خود به خود. من خودم در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای حسود از زمان او صرف با همسر و عدم توانایی خود را به صرف زمان بیشتری را با من. من می خواهم او را به مقابله با این مسائل در ازدواج خود را و من می خواهم او را به حداقل تلاش صادق بودن با خود را بنابراین ما می توانید کشف کردن اگر آن را حتی ممکن است برای ما به جلو حرکت کند.

سوال من این است: چگونه می توانم این گفتگو با او را بدون آن ظاهری شبیه به یک اولتیماتوم? من او را میپرستم و من فکر نمی کنم او را به دروغ گفتن به من در مورد ازدواج او. اما من به آزادی بیشتر در روابط ما. من دوست دارم که من در نهایت در بر داشت کسی که رفتار من تا به خوبی زمانی که ما با هم هستیم اما قلب من شکسته است چون ما عشق وجود دارد در سایه. آن را به یک برنده/برنده برای او — او می شود ازدواج خود را, کودکان و نوجوانان خود را در “زندگی واقعی” و من بیش از حد. اما من حتی نمی توانید متن و یا حتی به او تماس بگیرید آزادانه و من قطعا نمی تواند بر او تکیه می کنند در مواقع اضطراری است. من می خواهم این کار. من لزوما می خواهید او را به طلاق دن که من ترس از آن باعث می شود او را به خشم من اما که صادقانه بود من در اولویت است. باید چه کار کنم ؟

— در خارج از خانه وجود دارد عاشقانه

آیا شما مایل به حل و فصل دیگر?

اگر شما نمی توانید بدون زندگی می کنند دکتر ازدواج کرده و شما می توانید تنها باید او را در شرایط او—از نظر او در آغاز از نظر طراحی شده برای نگه داشتن همسر خود را در تاریکی—سپس شما را مجبور به قبول شرایط خود. شما فقط می توانید ببینید دکتر, عروسی, در, دفتر, ساعت, شما می توانید تماس بگیرید و یا متن او و شما خود را اگر شما اضطراری خارج از ساعات اداری. اما موافقت نظر خود را در ابتدا نمی متعهد و ملتزم شما را به چوب به شرایط خود را برای همیشه لطفا برای. شرایط می تواند renegotiated. اما مگر اینکه شما در حال حاضر به موضوع اتمام حجت, دیگر, دکتر, عروسی, هیچ انگیزه ای برای مذاکره مجدد نظر خود را در رابطه است.

زوم کردن برای یک ثانیه: من نامه تمام وقت از زنانی که از من بپرسید که چگونه به صدور اولتیماتوم بدون ظاهری مانند آنها صدور اولتیماتوم. من نامه های زیادی از مردان که برای خوب و نه چندان خوب دلیل: مردان اجتماعی احساس حق به آنها چه می خواهند, مردان ستایش زمانی که آنها بخواهید آنچه آنها می خواهند و در نتیجه مردان مردها به آنچه آنها می خواهند.

برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید, دیگر, میخوای باید به انسان: احساس حق و عمل حق را خواسته است. و شما باید مایل به راه رفتن. شما باید برای رفتن در آمادگی کامل به استفاده از اهرم شما در واقع در اینجا—حضور خود را در دکتر ازدواج زندگی—یا هیچ چیز تغییر خواهد کرد. خود را در شرایطی مورد نیاز شما را به زندگی در سایه اگر شما می خواهید برای دیدن او و شاید این کار را برای شما در یک بار. اما آن کار نمی کند برای دیگر و دکتر ازدواج نیاز به درک که اگر شرایط خود را تغییر ندهید—اگر او نمی کند آنها را تغییر دهید—سپس او به شما از دست دادن.

انگار وسط زمین بین طلاق خود را ترجیح داده و شرایط و چیزهایی ماندن دقیقا به عنوان آنها هستند. دکتر متاهل همسر است و همانا آگاه باشید که او ازدواج sexless و غیر رمانتیک—فرض کنید او به شما گفت: حقیقت—و اگر همسر او در واقع, لزبین, شاید او می خواهم آزادی به تاریخ زنان دیگر بیش از حد. (و یا تاریخ آنها را آشکارا باید بگویم برای همه ما می دانیم که او اخذ شده است برخی از در سمت خودش.) اگر آنها می خواهند به ماندن با هم برای کودکان و نوجوانان در صورتی که یک سازنده و کاربردی کم درگیری با محبت مشارکت, و آن را ممکن است به نور روز شما را بدون هر کسی نیاز به طلاق شاید شما می تواند برای حل و فصل آن شرایط است.

سوال: چرا ازدواج ؟ من 29 ساله لزبین, که ازدواج کردم به یک زن در 26 و طلاق در 28. ما تا به حال خیلی کم کلید عروسی, اما ما هنوز هم اظهار داشت: به همه دوستان و خانواده ما است که ما در آن برای مسافت های طولانی مردم خواست ما خوب خریداری به ما هدیه داد ما پول است.

زمانی که متوجه شدم که این یک اشتباه بزرگ (ما با عجله به آن را ما نادیده گرفته گنده ناسازگار من احساس وحشتناک برای همه معمول دلایل درگیر در شکستن دن اما من هم احساس می کنیم اجازه دوستان ما و خانواده و همه همجنسگرایان در همه جا. من خسته در حال حاضر, من می دانم, اما جدی: چرا این ؟ چرا ازدواج ؟ چرا این چیزی است که می افزاید: خیلی استرس و فشار برای خروج از یک رابطه است که ممکن است اجرای آن به عنوان بزرگ ترین روابط در نهایت انجام دهید ؟

— ازدواج-مخالف لسبیین

پاسخ سریع MAD: مردم ازدواج برای عشق—در حالت ایده آل حداقل این روزها و همیشه از آن بود نتیجه. (پیشنهاد خواندن: ازدواج تاریخ: چگونه عشق را فتح ازدواج توسط استفانی Coontz.) اما گاهی اوقات من فکر می کنم مردم ازدواج کند به همین دلیل شما فکر می کنم هیچ کس نباید MAD: استرس از پایان یک ازدواج—فشار به ماندن در یک ازدواج—اغلب دهید یک زن و شوهر به کار از طریق یک پچ خشن.

البته که فشار می تواند نگه داشتن دو نفر با هم که واقعا نباید با هم دیگر—و یا هرگز نباید شده ام با هم دیوانه مثل شما و همسر سابق شما—اما گاهی اوقات دو نفر آن را از چوب برای جلوگیری از خجالت هزینه و درام از طلاق و در نهایت رسیدن به یک محل که در آن آنها واقعا خوشحال می شود هنوز هم با هم. شاید یک عروسی نیست قول می دهم که دو نفر را با هم ماندن برای همیشه دیوانه بلکه قول می دهم که دو نفر باید به فکر می کنم طولانی و سخت قبل از فراق.

[email protected]
دنبال دن در توییتر FakeDanSavage
در Lovecast آن را هزاره در مقابل فرزندان با جیل Filipovic. www.savagelovecast.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de