ویلیام Barr است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبر مرد

“من کجا روی کوهن” رئیس جمهور تهمت فریاد زد در کارکنان خود را در آغاز سال 2018 است. به گفته نیویورک تایمز او عصبانی بود و در آن دادستان کل جف جلسات برای recusing خود را از این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن او خواستم دادستان کل بیشتر مانند روی Cohn خود را بدنام سابق وکیل و دلال که به گفته دستیار سناتور. جوزف مک کارتی در دوران مک کارتی در 1950s رسیدگی به کمونیست فعالیت در امریکا است.

کوهن در سال 1986 درگذشت و مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود چندین و چند شخصی وکلا در کاخ سفید مشاوره و حتی وکلای آمریکا به طور کلی یافت نشد به طور مشابه وفادار aide. و یا او نمی تا زمانی که ویلیام بار این کار را کردم.

هنگامی که بار اول بود به نام دادستان کل او را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک آرام بخش حضور یک “بالغ در اتاق” پس از خروج از جلسات و تصدی کوتاه متی ویتاکر. بر اطمینان خط دادستان در اوایل کنفرانس بود که او وجود دارد برای حمایت از آنها و تصمیم گیری سخت. پس از همه, به گفته های اخیر نیویورکر مشخصات Barr اهدا کرد بیشتر به جب بوش در انتخابات 2016 از او به مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد اما بار بود حمایت شده است. Barr, به گزارش سی ان ان بود به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداری پس از او رئیس جمهور شد.

روزنامه نگار دیوید Rohde توضیح می دهد Barr ستایش و دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در نیویورکر مشخصات Barr:

Barr نشان داد و تبدیل شور و شوق نوشتن, op-eds, برای واشنگتن پست که در آن او تایید مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت های بحث برانگیز. هنگامی که سالی یاتس اقدام دادستان حاضر به انجام ممنوعیت مسافران عمدتا از کشورهای مسلمان بر متهم او را از “انسداد” و هزینههای پوشش خبری از وضعیت. ‘سمت چپ کمک یورش tendentious رسانه ها گزارش کرده و درگیر در مبارزات انتخاباتی از صحنه سازی غیر قابل توجیه توسط اندازه گیری گام های گرفته شده,” او نوشت.

زمان بر بوده و بسیار وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن. او ساخته شده نظرات به حداقل رساندن مولر بررسی اتخاذ تهمت اصرار دارد که “هیچ تبانی” با روسیه و ادعا در کنگره شنوایی که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده بود “جاسوسی” در طول سال 2016 انتخابات.

در سال 2017 پس از جف جلسات کاهش یافته و مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای باز کردن یک تحقیق به این که آیا هیلاری کلینتون نقش مهمی در تنظیم یک قرارداد برای فروش اورانیوم به روسیه بر گفته نیویورک تایمز “هیچ چیز ذاتا اشتباه در مورد یک رئیس جمهور خواستار بررسی است.” او افزود: “به اندازه آن است که به دنبال این مسائل این بخش است abdicating مسئولیت خود را.”

اخیرا بر رد چهار حرفه دادستان فدرال در خود وزارت دادگستری در صدور حکم سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار راجر سنگ بود که در همه محکوم به هفت فقره در برابر او از جمله شاهد دستکاری و دروغ گفتن به محققان. ان بی سی نیوز گزارش داد که بر حال مداخله در مورد “برای معکوس سفت صدور حکم توصیه به نه سال زندان که خط دادستان به حال پرونده با دادگاه است.”

درگیری بین بر و حرفه ای دادستان در وزارت دادگستری ایجاد شده بود در حالی که برای. هر سی ان ان “بر تصمیم به ابطال حکم توصیه از چهار حرفه دادستان فدرال در Roger سنگ مورد و پس از آن استعفای از این مورد منجر به نادر نمایش عمومی داخلی اختلاف از وزارت دادگستری که تحت سلطه این خبر چرخه برای روز.”

در میان مسائل قبلی با توجه به سی ان ان شد “از بالا به پایین مدیریت با میکرو-مدیریت بار برای بدنام وزن در مسائل معمولا در سمت چپ کمتر-مقامات ارشد و تمرکز است که به طور گسترده به نظر می رسد بیشتر بر محور مسائل در واشنگتن — و به طور خاص تر همه چیز به رئیس جمهور در مورد مراقبت.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن او خواستم روی کوهن” یک فرد نزدیک به Barr سی ان ان گفت. “آنچه که او بدست در بر کسی است که بسیار هوشمند و با ترس به مبارزه یا مبارزه و ذهن خود صحبت می کنند.”

خواندن کامل گزارش سی ان ان در اینجا و نیویورکر مشخصات اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im