برندگان کامل ونیز کوسه دنباله

جورج فرارو و مادر خود شروع به جستجو برای کوسه ها در مرکز شهر ونیز روز دنباله رونمایی شد.

ونیز — شش-سال-قدیمی جورج فرارو و مادر خود را Tabitha فرارو شنیده در مورد جدید ونیز کوسه لکه بینی نوین یکشنبه و تلف زمان کمی در ردیابی کردن تمام 10 کوسه مجسمه که اهدا شده بود به این شهر در ساحل خلیج فارس در جامعه پایه و اساس است.

“من خیلی هیجان زده است چرا که من برای یادگیری در مورد کوسه ها گفت:” جورج که اضافه شده است که گاو کوسه شد یکی از سخت ترین برای او برای پیدا کردن.

در حالی که خود را مورد علاقه کوسه — کوسه سفید بزرگ — نیست نماینده در میان 10 جز از طریق آن جد Megalodon کوسه های مورد علاقه خود را در میان شکار شد پرستار کوسه که همچنین دارای یک بچه کوسه با آن است.

Tabitha فرارو — که شوهرش کارکنان. گروهبان. براندون فرارو در حال حاضر در چرخش در آلمان — گفت: او خواهر Callie کوان اجازه دهید او را می دانم در مورد مسابقه در مدت کوتاهی پس از داستان به نظر می رسد آنلاین در Heraldtribune.com.

برادر جورج Michah نمی خواهم به شرکت پس از او در خانه مانده خود را با پدربزرگ و مادربزرگ لوید و دایان علف های هرز در حالی که جورج و مادر خود را در زمان به دنباله.

“ما انداخت کفش های ما در, و ما در حال اجرا بیش از همه” تابیتا فرارو گفت. “ما زنده حق در اینجا در این جزیره است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

آنها برای اولین بار در بر داشت پرستار کوسه سپس Bonnethead کوسه, قبل از اقدام برای مقابله با بقیه دنباله.

“هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده و من نمی دانستم وجود دارد سرنخ متصل,” او اضافه شده است.

کوان بعد فرستاده می شود خواهر او یک لیست از سرنخ و پس از آن مادر و پسر شروع به نقشه برداری همه چیز از طریق سرنخ.

“ما نمیفهمد که در آن یک بعدی بود که چگونه ما می تواند راه ما را به آن” فرارو گفت.

که دقیقا همان چیزی است که جان Thaxton معاون ارشد رئیس جمهور برای جامعه سرمایه گذاری در سواحل خلیج فارس Community Foundation, پیش بینی زمانی که او آمد تا با ایده دادن در این شهرستان 10 مجسمه به عنوان یک راه به مناسبت سالگرد 25 از پایه و اساس.

به عنوان اولین فرزند خود را به پیدا کردن همه 10 مجسمه جورج دریافت یک فرصت برای جایزه 1000 دلار کمک مالی به محیطی غیر انتفاعی از انتخاب خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک پشت صحنه تور در Mote است که تمرکز بر روی کوسه پژوهش است.

جورج و مادر خود را نیز دعوت به ناهار با مدیر ریزه مرکز کوسه تحقیقات دکتر رابرت Hueter برای بحث و گفتگو در مورد کوسه و کوسه تحقیقات و دریافت یک سبد هدیه از ریزه.

جایزه دوم این است که یک فرصت برای جایزه 500 دلار کمک مالی به محیطی غیر انتفاعی انتخاب کنند.

جایزه سوم این است که یک فرصت برای جایزه 250 دلار کمک مالی به محیطی غیر انتفاعی انتخاب کنند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

این مکان دوم برندگان بنت و فضل هاج به عنوان پدر بزرگ خود را, کشیش توماس Hodge از اولین کلیسای باپتیست در ونیز, ایمیل خود را در ورود در روز یکشنبه ،

کشیش هاج و همسرش, Tassie در زمان بنت 8 و فضل 4 در کوسه دنباله شنبه.

“ما سرنخ و ما را بخوانید سرنخ و ما را در جهت ما فکر می کردند که ممکن است” هاج گفت. “آنها فرار به جلو و نگاه و نگاه و نگاه کنید.”

بنت و فضل یافت مجسمه های خود را.

بنت در واقع دیدم یکی از مجسمه های هفته قبل در حالی که در راه به کلیسای اما قبل از این بود که دنباله نازل شد.

“بنت لکه های آن و می گوید چه کسانی هستند گربه ماهی؟” هاج گفت.

یک مادر بزرگ او توضیح داد که آنها کوسه — که وجود دارد — او نمی تواند صبر کنید تا آنها را پیدا کنید.

سپس دوباره بنت و پدر خود کیسی هاج همچنین لذت بردن از محاسبه مساحت — زیر یک دنباله GPS برای پیدا کردن انبارها با برخی از مرتب کردن بر اساس از گنج.

هاج مورد علاقه کوسه پرستار کوسه هر چند نوه او دوست جزئیات ببر کوسه و نمی تواند صبر کنید برای به پدر و مادر خود کیسی و اشلی هاج همه چیز در مورد آن.

ونیز مدرسه ابتدایی کلاس اول ماسون کارور, 6, رفت, روی کوسه مسیرهای شنبه با مادر بزرگ او فیلم آموزش کارور به عنوان پدر و مادر جیمی و کالین کارور لذت بردم مرکز شهر هنر, جشنواره, با توجه به پدرش جیمی کارور.

“همه به نظر می رسید به یک زمان خوب انجام آن” کارور گفت. “پسر من کاملا سر بیش از پاشنه در مورد کوسه ها, کوسه ها دندان است.”

ماسون های مورد علاقه کوسه است Megalodon. او یکی از طرفداران بزرگ از دایناسورها بیش از حد پدر خود اشاره کرد.

میسون و مادر بزرگ خود را که او از آن با عنوان من-من همیشه سعی کنید و انجام کاری سرگرم کننده هنگامی که آنها با هم کارور گفت.

“آنها را دیدم این فرصت را در کاغذ و آنها رفت و پس از آن,” او اضافه شده است. “این خنک “یکشنبه funday نوع رویداد برای آنها انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>