با $46 میلیون مارس مسافت برنی ساندرز می شکند جذب سرمایه ثبت

دوباره تقویت این استدلال که خود را مردمی و جنبش مبارزات ساختمان منحصر به فرد است در سال 2020 اولیه میدان مبارزات انتخاباتی از سوی دیگر ، برنی ساندرز اعلام کرد صبح روز یکشنبه که در آن مطرح شده یک رکورد تنظیم $46 میلیون در ماه فوریه تا کنون بیشتر از هر حزب دموکرات تا کنون.

“این سناتور multigenerational چند نژادی طبقه کارگر ائتلاف نگه می دارد و سوخت مبارزات انتخاباتی خود برای تحول تغییر چند دلار در یک زمان گفت:” فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین در بیانیه ای. “ما به خصوص افتخار است که از بیش از 2 میلیون دلار کمک های مالی دریافت کردیم در این ماه بیش از 1.4 میلیون نفر از رای دهندگان در ایالات متحده است که رای گیری در روز سه شنبه.”

با توجه به این کمپین این است که قادر به افزایش 4.5 میلیون دلار در روز شنبه به تنهایی و حتی به عنوان آن رنج می برد و خود را برای اولین بار اصلی شکست در کارولینای جنوبی به جو بایدن. “شما نمی توانید برنده شوید همه آنها را” ساندرز گفت: در تجمع شنبه شب پس از اعلام نتایج در آمد.

در یک ایمیل به هواداران در روز یکشنبه ساندرز گفت: “این یک مبارزه برای کار مردم این کشور توسط مردم این کشور است. در حالی که دیگر مبارزات خود را فوق العاده پکس و میلیاردر اهدا کنندگان و یا میلیاردرهای خود ما چیزی داریم که آنها ندارند و آن مردم است. مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم است.”

به عنوان تپه گزارش:

این مسافت که در طول یک ماه است که در آن ساندرز سمان خود را به عنوان پیشتاز به نفع نامزدی حزب دموکرات را نشان دهنده بهترین جمع آوری کمک های مردمی در ماه ساندرز’ کمپین. قبلی بالا آمد و در ژانویه هنگامی که مبارزات انتخاباتی reeled 25 میلیون دلار از بیش از 648,000 مردم است. در مجموع ساندرز مطرح شده بیش از $167 میلیون مراتب پیشی دیگر نامزدهای دموکرات.

از مجموع 2.2 میلیون دلار کمک های مالی فرد است که در طول ماه—از جمله بیش از 350,000 اهداکنندگان بار اول بیش از نیمی از کسانی که آمد از رای دهندگان linvging در سه شنبه متحده و به طور کلی میانگین سهم بود $21. کمپین استراتژیست تیم Tagaris است:

آشکار به طبقه کارگر طبیعت از آن کمک کننده پایه این کمپین اشاره کرد که “معلم” شد یک بار دیگر شایع ترین شغل ساندرز’ فوریه اهدا کنندگان و پنج رایج ترین کارفرمایان از کسانی که به این کمپین بودند خارج, خدمات پستی ایالات متحده هدف آمازون و استارباکس.

کسانی که حقایق است که اعضای این کمپین از جمله ارشد مشاور سیاست هدر Gautney جشن گرفته می شود. Gautney در توئیتر خود نوشت: “یک درس از این مسافت ها: 2020 نژاد نمی تواند برنده بدون معلمان!”

به اندازه مسافت—که به دعوت کمپین توانایی تصمیم جدید outlays در سه شنبه متحده و فراتر از آن—Tagaris شوخی “فقط تصور کنید اگر وجود دارد 31 روز در ماه فوریه است.”

این کمپین اعلام کرد تلویزیون جدید آگهی خرید در آیداهو, میشیگان, می سی سی پی در ایالت میسوری و واشنگتن—همه از آن برگزاری مسابقات در مارس 10th, آریزونا و فلوریدا, ایلینوی و اوهایو که برگزاری مسابقات در تاریخ 17 مارس. این کمپین در حال حاضر در هوا در 12 از 14 متحده رای گیری در مارس 3rd.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>