با ‘دایره’ Mac Miller بود پیدا کردن یک راه برای آواز خواندن در مورد افسردگی

رپر و ترانه سرا و تهیه کننده نیز معتاد به downers از جمله تجویز مواد مخدر. او از این اعتیاد در سپتامبر 2018 خروج ثروت از مواد در پشت برخی از آن مونتاژ شده است postmortem به آلبوم محافل توسط تهیه کننده چند نوازنده و آهنگساز فیلم Jon Brion.

پس از انتشار آن در ماه گذشته محافلشده جهانی مورد تحسین قرار گرفته و این آلبوم واقعا فوق العاده است. آن را امتداد میلر صدای عمیق تر حضور خود را به عنوان یک نویسنده و گسترش موسیقی خود را واژگان. من تعجب می کنم که در مورد روایت در اطراف میلر مرگ و چه محافل‘ دریافت شده است تغییر اغراق آمیز و یا خیالی و موقعیت خود به عنوان نوشته روی سنگ قبر برای یک جوان و با استعداد مجری—که درگذشت همان راه به عنوان بسیاری از همسالان خود در سال های اخیر از یک طعم و مزه برای downers و یا مواد مخدر. اما خوشبختانه موسیقی خود را به ما می دهد یک راه برای شنیدن فراتر از چنین ساده انگارانه امکانات.

محافلمعتاد است کار ساخت خود را در مورد اعتیاد یک آلبوم تا حدودی در مورد قادر به تمیز بماند. آن را نیز به صراحت یک آلبوم در مورد افسرده. برخی از مردم به اشتباه مشاهده افسردگی فقط به عنوان بی پایان غم و اندوه است. اما اگر غم و اندوه است که بخشی از افسردگی و محافل نیست شادآلبوم هر دو بیشتر از آن هستند. اگر این است که یک آلبوم در مورد بیماری های روانی و یا استفاده از مواد مخدر و یا ترکیبی از هر دو آن است که در درجه اول نشان دهنده نه غم اما فقدان لذت—ناتوانی در احساس.

در بسیاری از مکان ها در این آلبوم مجموعه موسیقی در تضاد با آوازی صافی ایجاد احساس را در اول اعمال شده و سپس واژگون. گوش دادن به mellotron شبیه سازهای کوبه ای و نزدیک به سبک کشور لگدمال باز عنوان آهنگ یا چهار برابر رودررو فراهم می کند که ریتمیک فقرات “آبی جهان است.” و یا تمرکز بر روی انتزاعی گیتار و جوی انجمن از “من می توانید ببینید” یک آهنگ که در آن میلر می پرسد برای نجات مذاکرات در مورد تنهایی و نتواند در هر انسان ارتباط خود را با صدای یک نظم لکه دار کردن.

به طور مشابه در “گشت و گذار” میلر آواز می خواند در مورد چگونه مردم نظر او را به عنوان دیوانه; التماس برای اتصال مجدد به یک عاشق او استدلال می کند نه در مورد سلامت عقل اما در مورد شکست جهان است. وجود دارد یک خسته با کیفیت به این خواننده و گاهی اوقات عجیب و غریب و بی معنی آیه (در “گشت و گذار” یک تلاوت از ترانه کودکان “سر و شانه و زانو و انگشتان پا”) نیز نشان می دهد یک خستگی از معنی است. این که آیا آن را Brion تولید دست, اثرات انباشته از مواد مخدر و benzos یا میلر هنری خود انتخاب محافلفاقد اسکلتی و اضطراب کیفیت میلر کار قبلی—به نظر می رسد پهن به شدید, جداسازی blankness.

وجود یک الگوی دایره ای که در اینجا: میلر باعث می شود یک آلبوم که عمدتا anhedonic مواد مخدر است که او را انتخاب داروها هستند که صاف تاثیر می گذارد و اضطراب و موسیقی و مواد مخدر متقابلا یکدیگر را تقویت تولید احساسات در مورد عدم احساس. در فینال تقریبا لالایی-نرم آهنگ “یک بار در روز” میلر آواز می خواند خط “یک بار در روز من سعی می کنم اما من نمی توانم پیدا کردن یک کلمه.” فکر می کنم مورد چقدر فقدان و نارسایی های موجود وجود دارد که از یک مجری که برای او شناخته شده بود زرنگ داستان سرایی و درخشان استفاده از کلمات است.

در عین حال این آلبوم پر از غیبت یک آلبوم خیلی صریح و روشن در مورد احساس نمی, به نظر می رسد فوق العاده صمیمی. فقدان لذت معنا نیست تعهد به نیستی به نیهیلیسم. میلر برای تلفن های موبایل به عنوان اگر او بخواهد چیزی بهتر احساس کنم چیزی یک بار دیگر به هوشیار. صحبت کردن در مورد این آلبوم به عنوان اعترافی. یا فکر کردن در مورد میلر به عنوان غم انگیز شکل—با تراژدی را به ناچار—تمایل به خیال بافی هر دو آلبوم و بیماری های روانی.

در پی میلر مرگ منتقدان درمان این ناقص کار دشوار است به عنوان یک ایده آل و با گسترش کار وارد شده توسط یک تولید کننده بیانیه پایانی از هنرمند. این بسیار عالی است آلبوم و یکی از میلر بهترین. اما آن را ادامه مجموعه ای از استدلال سرگذشتی قطعه مواد مخدر بحث و self-loathing. که بخشی از یک کل بدن کار می کنند. و این هم یک بخشی از یک گروه از آثار دیگر hip-hop نوازندگان که به صراحت مبارزه با بیماری های روانی که همان طعم در مواد مخدر و زیبایی شناسی به عنوان میلر بود که برخی از آنها فوت کرده اند در روش های مشابه.

گوش دادن به یک دهه ارزش این هنرمندان— Lil Xan, Lil جوانه زدن bblackbear Lil پمپ, Wicca فاز چشمه های ابدی XXXTentacion, Yung ناب یا JuiceWRLD—آنها به صورت یک نوع که در آن خلق و خوی غالب یکی از مسطح و سخت شدن در برابر افت سست و بی حال روانی باتلاق. ناب, مواد مخدر, benzos همه از این نوع عصبی مرکزی افسردگی مطابقت اجتماعی و اقتصادی سیستم های که در حال شکست و علامت یک نوع وسواس نیاز به معدوم کردن خود. این هنرمندان اشغال یک دنیای وسیع بدهی آب اضطراری و دسترسی محدود به پزشکی و یا روانی کمک کند—اما

دسترسی آسان به دارو. هیچ کدام به عنوان خوب به عنوان میلر در بهترین حالت خود. برخی از به فروش می رسد بهتر است; برخی از درگذشت هر چه زودتر. اما همه این شباهت ها.

فکر می کنم از Lil شهر فرنگ, جوان با استعداد جنوب فلوریدا نوازنده که درگذشت یک بنزو مصرف بیش از حد سال گذشته در 21 است که کار دوسوگرا brattish قهر زخمی شدند. یا JuiceWRLD یک هنرمند بود که در بالا از بازی های تجاری پر کردن استادیوم محبوب بچه ها و گیج کننده بزرگسالان است. خود را بیش از حد در یک خصوصی آسفالته در فرودگاه شیکاگو شد و در نتیجه از ترکیب قرص و مشروب الکلی پس از سالها تلاش برای به دست آوردن هر دو. بهترین کار این است که به نام Benzos و دل شکستگی.

و این دایره پیشنهاد شده توسط Miller. Benzos و heartbreaks. چرخه بین هوشیاری و با استفاده از, بین بودن در عشق و نه تفکر شما سزاوار عشق—و یا حتی بین احساس غم و احساس نمی در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su