با شنوندگان گیر در خانه غیر تجاری رادیو نقش بزرگتر از همیشه

در 89.3 فعلی DJ Sean McPherson, نشستن در برای یک تعطیلات جیل رایلی بازگشت-معرفی d’angelo را “شکر قهوه ای” توضیح داد که چرا آن را به یک انتخاب مناسب برای این 20 مارس. “با تشکر برای گرفتن یک استراحت از رگبار گلوله ثابت از اخبار به گوش دادن به برخی موسیقی,” او اضافه می کند.

به عنوان اربابان اسید “ماری جوانا در مغز خود را” کراکل به شرکت میزبان از KFAI را A. M. رانندگی صبح نشان می دهد ارز پچ پچ به صبح میزبان نشان می دهد در حال معتاد به انجام. ماسون ساقی شاخه مهمان آینده عملکرد—on Instagram زندگی می کنند چرا که “ما نمی رفتن به مکان های دیگر” او جوک. بارب Abney شروع می شود تا اعلام کند که شما “بود که در” فردا سپس جلب خودش و می گوید که آنها “خواهد بود و ما مهمان.”

شما باید برای گوش دادن به رادیو K در حالی که به شنیدن هر گونه تفاوت از کالج ایستگاه کرایه معمول. صبح امروز playlist شامل چنگال تایید electronic musician ایو تومور و کانادا, indie در, راک نوارهای. و سپس شما متوجه آنچه که شما شنیده ام: زنده صدای. مخلوط قطع شده است فقط قبل از ثبت نقاط از جمله یک پیام ضمن تشکر از خیرین اخیر درایو تعهد به نمایندگی از دانشگاه مینه سوتا در دانش آموزان “خواهد شد که یک روز راه رفتن را از طریق ما سالن دوباره.”

با بیشتر مردم گیر در خانه های خود یا کار از خانه و یا گذاشته رادیو دارای پتانسیل برای بازی یک نقش بزرگتر در زندگی عمومی از آن در سال. با وجود این رادیو تجاری در تلاش برای حفظ ارتباط با شرکت iHeartMedia, و Entercom برش خود حقوقی واجد شرایط در پاسخ به بحران کنونی است. است که برگ های عمومی جامعه و ایستگاه های رادیویی در یک موقعیت به شکل حتی قوی تر اوراق قرضه با مخاطبان خود را—حتی به عنوان این ایستگاه ایجاد تنظیمات لازم برای پخش در طول یک بیماری همه گیر.

برای A. M. درایواین بدان معناست که شرکت میزبان نمی تواند به در همان اتاق با هر یک از دیگر. بارب Abney است که کار از خانه در حالی که ماسون ساقی است که در KFAI, استودیو که در آن وجود دارد هرگز بیش از چهار نفر در همان زمان این روز است.

Abney می گوید او رفت و آمد ساده شده است: “من راه رفتن طبقه پایین و من زوم در. من صادقانه باید زمان بیشتری برای آمادگی در حال حاضر. من فقط باید به پیاده کردن و باز کردن یک لپ تاپ و من آماده هستم.” او می فرستد باتلر یک لیست از آهنگ ها و آنها را از وجود دارد. “این بسیار متفاوت از ما چگونه آن را قبل از” Abney می گوید هر چند با استفاده از ویدئو کنفرانس tech در زمان برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. “من همیشه خودداری از دوربین در استودیو اما در حال حاضر من خیره به یک صبح چون میسون قرار دادن همه چیز را در Facebook Live.”

به عنوان یک برنامه است که به شدت به مصاحبه بخش A. M. رانندگی مواجه با چالش های اضافی. “داشتن مهمان در آمده بود و تنظیم” Abney می گوید. و پس از آن وجود دارد این ماده در نه محور هر بحث در این بیماری همه گیر و یا اقامت در خانه سفارش دهید. “شما صحبت کردن در مورد آن, شما می توانید آن را از راه. ما در حال تلاش برای بدست آوردن داستان که نیست همه چیز در مورد آن.”

دی جی هنوز رهبری در به کار در زمان این روز همراه با سایر ضروری پرسنل. ایستگاه ساخته شده است برخی از تنظیمات جدید ما موسیقی چشم انداز—بدون موسیقی زنده و برنامه ریزی شده ایستگاه “فرفره لیست” رفته مجازی گرد کردن livestreamed حوادث از جمله کسانی که در این زمان حمایت است و قرار دادن در خود دارد. اما اغلب 89.3 است و تاکید بر آن صدای آشنا و حضور. “ما در حال تلاش برای نگه دارید تا آنجا تداوم به عنوان به عنوان امکان پذیر است می گوید:” ایستگاه مدیر عامل دیوید Safar.

“ما احتمالا آن را برای مسلم است این واقعیت است که همه ما با شنیدن همان آهنگ را با هم در همان زمان” سفر می گوید از نقش رادیو در ایجاد جامعه است. “اما در حال حاضر مردم می توانند جمع آوری و دیدن موسیقی زنده با هم به طوری که تجربه مشترک چیزی است که ما در حال شنیدن یک واکنش است.”

جیم McGuinn فعلی را مدیر برنامه موافق است که شنوندگان به دنبال دارد “گزینش همراهی یک معاشرت تجربه. مردم احساس freaked و یک لیست پخش را احساس نمی کند به عنوان همبند به رادیو می کند.”

در رادیو K بوده و برای پخش از راه دور از مارس 15, وقتی دانشجو-اجرای ایستگاه تغییر به یک شبه مخلوط معمولا این سایت متعلق به 3.m به 6.m حافظه. ایستگاه سی دی هنوز در Rarig سالن بنابراین برای کنترل از راه دور, پخش, موسیقی, مدیر, Maddie Schwappach (که به تازگی نوشت: در مورد نهایی خود را نشان می دهد در رادیو K برای شهرستان صفحات) شده است جدید با اضافه کردن فایل های دیجیتال به مخلوط. آنلاین, DJ در حال حاضر در هوا است که در صورتحساب یا لیست به عنوان “اجتماعی فاصله.”

روند کار تا کنون می گوید: مدیر برنامه داربی Ottoson و حتی بازده تعجب آور لحظات سرندیپیتی. “زمانی که من کوک در امروز من شنیده ام یک آهنگ توسط هدایت توسط صدای به نام “نگه امید’,” او می گوید. “حتی با یک سیستم خودکار رادیو می تواند از تف موسیقی است که به معنی چیزی است.”

در حالی که نگه داشتن ایستگاه در هوا, Radio K خدمه چهره چالش های دیگر نیز هست. آنها تا به حال به حرکت یک درایو تعهد و با کارکنان فارغ التحصیلی نیاز به استخدام replacements. “ما بسیاری از هرج و مرج انرژی—اما در یک راه خوب” Ottoson می گوید. “ما را از آزمون و خطا حالت و در حال حاضر ما می دانیم چه چوب.”

او می افزاید: “این یک زمان به ارزیابی مجدد هدف ما در جامعه است. ما همه درخواست, چگونه ما می تواند ارائه یک آرامش حضور.” و این که یک پیام شما را بشنود و تکرار از هر کس در غیر تجاری رادیو این روزها. “ما همه به دنبال چیزی است که شما طول می کشد دور از روزمره جهنم می گوید:” Abney. “همین دلیل است که مردم در حفظ و تنظیم در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im