با ذخیره رکورد روز به تعویق افتاد مغازه های محلی در حال گرفتن خلاق

که رویداد سالانه به تعویق افتاده است از مارس 18 تا 20 ژوئن اثر دیگری از COVID-19 بیماری همه گیر.

اما مانند بقیه از ما, ثبت فروشگاه در حال یادگیری برای انطباق با این خرده فروشی-غیر دوستانه بار. آنها در حال ارائه گسترده آنلاین فروش مجازی “مرور” که در آن کسی خواهد تلنگر از طریق قفسه با شما در خصوص سرپرستی بسته های مراقبتی و مزایده آنلاین.

حتی وجود دارد یک جدید نسخه محدود پایمال توسط لاک پشت, EP, Sigourney تب موجود تنها از طریق پایین در دره و برق جنین تا به امروز.

پس به افتخار از آنچه بوده ام رکورد داستان روز در اینجا آنچه را در محلی خود را ضبط و ذخیره کنید. بینید همه در ماه ژوئن ما امیدواریم.

Agharta
فروشگاه خود را در سایت eBay store, Facebook صفحه و یا Discogs صفحه. حمل و نقل رایگان با خرید حداقل مورد نیاز است.

به سختی برادران
“من در اینجا خواهد بود 10-6 روزهای هفته” مالک مایک الیاس می نویسد on Facebook. “درب قفل خواهد شد. من در داخل انجام موجودی و alphabetizing. من با کمال میل تلفن سفارشات و یا مجموعه های خصوصی بار برای خرید. هک من تحویل پرونده به خانه خود را در یک شعاع خاص. به ما ایمیل یک گزینه بیش از حد به عنوان منظقه انتخاب کنید تا. من می خواهم حتی راه رفتن سگ خود را و رفتن به فروشگاه مواد غذایی را برای شما اگر شما نیاز به کمک. من نه نگهداری از کودکان و یا انجام خود کار حیاط هر چند.” شما همچنین می توانید نگه داشتن زبانه ها در سختی برادران خود را از طریق اینترنت ایستگاه رادیویی است.

مرده رسانه
فروشگاه جدید “فروشگاه مجازی ساعت” هستند 2-6 p. m. روز شنبه, چهار شنبه و جمعه که در طی آن آنها رو از طریق قفسه با شما از طریق چت تصویری. آنها همچنین فروش سوابق online at Discogs و کشتی از طریق رسانه های الکترونیکی (که به عنوان یک یادآوری چیزی است که ما تنها به دلیل ایالات متحده خدمات پستی است که باید بلافاصله و به طور کامل تامین می شود).

در دره
در علاوه بر این به که زیر پا گذاشته شده توسط لاک پشت EP من در بالا ذکر شد آنها هنوز در حال پردازش سفارشات از وینیل و سی دی و دی وی دی آنلاین هم از طریق وب سایت خود و Discogs صفحه بوده و برای برگزاری “مجازی وینیل ساعت خوش” هر جمعه در ساعت 5 بعد از ظهر که در آن استفاده می شود LPs به فروش می رسد به بینندگان و دیو Pirner از Soul Asylum خواهد بود و خود را مهمان امشب. آنها همچنین ارائه سه نوع از مراقبت “جعبه” با sky movies موارد کمیک بخور و دیگر موضوعات است.

گرفتگی
بسته از طریق May 13.

برق جنین
در علاوه بر این به پایمال توسط لاک پشت EP من در بالا ذکر شد آنها باز آنلاین ارائه رایگان حمل و نقل از طریق رسانه های ایمیل برای سفارشات بیش از $35. و در مارس 18-19 شما می توانید جریان مستند Vinl ملت از طریق جنین سایت برای $10.

شدید سر و صدا
آنها می خواهم در اصل برنامه ریزی شده برای بازگشایی در روز شنبه, آوریل. 1, فروشگاه 26th, سالگرد, گفت:, “ما را جشن می گیرند با markdowns و فروش پس از بازگشت ما اگر همه چیز آرام کردن آن.” چیزهایی که بدیهی است که هنوز آرام—هیچ کلمه ای در عین حال در زمانی که این رویداد خواهد بود دوباره.

عنصر پنجم
بسته شده برای همیشه در تاریخ 1 آوریل. Rhymesayers merch و موسیقی موجود در برچسب سایت در حال حاضر.

پرواز, پرنعمت, وینیل &
فروشگاه آنلاین فروشگاه باز است و حمل و نقل رایگان برای سفارشات بیش از $30.

Hymie را
از فروشگاه سایت: “ما را به مرور برای شما! در حالی که ما در حال بسته [صاحب] آدم [تیلور] خوشحال خواهد بود برای دیدن اگر او می تواند پیدا کنید که عنوان خاصی برای شما و کشتی آن را به خانه خود را.” Hymie را نیز در روند در حال توسعه یک نمای آنلاین.

می دانم که نام پرونده
بسته از طریق May 13.

آسیاب شهر صدا
آنها راه اندازی یک فروشگاه آنلاین جدید با این توییتر اخطار: “آن است که هیچ جا در نزدیکی کامل و ما هنوز حدود 5000 + عناوین برای اضافه کردن اما WTF ما تا به حال برای شروع بشه.”

سنگ کاغذ قیچی
این فروشگاه که به تازگی نقل مکان است و به تأخیر انداختن آن همانند بازگشایی. سوابق می تواند خریداری شده از آن Discogs حساب. منظقه وانت by arrangement.

Roadrunner Records
تماس ها و ایمیل های “با هر گونه می خواهد و نیاز به” دعوت در 612-822-0613 و [email protected]. “من در اینجا بیشتر روز آماده شدن برای حرکت در این بهار/تابستان و همچنین در حمل و نقل LPs و گواهی های هدیه و قیمت گذاری های دریافتی استفاده می شود می گوید:” صاحب جان Beggs on Facebook.

SolSta
باز آنلاین. حمل و نقل رایگان برای سفارشات از 125 $یا بیشتر.

نهایی مجموعه
این هاپکینز فروشگاه برگزاری یکی دیگر از حراج زندگی می کنند در 7 p. m. روز شنبه, مارس 18 و شما می توانید در اینجا ثبت نام. شما می توانید تا چهار آلبوم به صورت یک قیمت و حمل و نقل 5 دلار است. اگر شما از دست این رویداد آنها در حال برنامه ریزی بیشتر برای آینده و شما می توانید از طریق فروشگاه eBay در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>