‘بدون عواقب’: ده ها تن از اخلاق موارد بیحال در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ میز

همه backlogged اخلاق موارد نیاز به عمل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis

تعداد نزدیک به 30 توصیه می شود سفارشات از دولت اخلاق هیئت مدیره — اعمال مجازات در آرایه ای از مقامات دولتی چند که موارد بالا مشخصات — بیحال شدن بر روی میز از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

همه نیاز به اقدام نهایی را از او و همه اما هفت نفر از آنها وارد از فلوریدا کمیسیون اخلاق از او گرفت ،

فرماندار شکست به عمل همچنین بدان معنی است که افرادی که باید حذف شده اند از مواضع خود هستند و هنوز در دفتر از جمله St. Cloud جامعه کلنگی آژانس عضو هیئت مدیره که مدت برای تجدید هفته آینده.

حتی یک $5,000 خوب در برابر DeSantis’ دموکراتیک رقیب برای فرماندار سابق تگزاس در austin mccombs مدرسه شهردار اندرو Gillum رفته unaddressed.

دیگر از موارد بالا مشخصات در پرونده شامل یک سابق جکسون-منطقه مدافع سابق ساحل مادیرا councilwoman و سابق دولت منصفانه در مقام کارگردان است.

“این یک نگرانی بزرگ است (کمیسیون) در تلاش برای به اجرا درآوردن دولت اخلاق قوانین” سعید بن فروردین مدیر تحقیق و پژوهش برای یکپارچگی فلوریدا — غیر انتفاعی و غیر حزبی دولت اخلاق ناظر است.

این کمیسیون می گیرد وظیفه خود را به طور جدی بررسی و تعمق بیش از حقایق از هر مورد قبل از رسیدن به یک تصمیم فروردین گفت.

و با عدم تأیید کمیسیون را توصیه و یا عمل خود را “مردم در حال دور شدن با نقض دولت اخلاق قانون و بدون عواقب.”

‘آن را به فرماندار’

این کمیسیون یک نهاد شبه قضایی سازمان است که به بررسی اخلاق شکایت می شنود شاهد شهادت و deliberates قبل از تصمیم گیری در پیدا کردن علت احتمالی — که آیا آن را به احتمال زیاد بیش از آن نقض قانون رخ داده است.

فرد متهم به شکستن دولت اخلاق قانون را بپذیرید می توانید پیدا کردن و رسیدن به یک توافق حل و فصل با کمیسیون و یا به چالش احتمالی علت پیدا کردن قبل از یک قاضی اداری. سپس اخلاق کمیسیون در نظر قاضی توصیه در رسیدن به یک تصمیم نهایی است.

در حالی که کمیسیون اقتدار به توصیه جریمه و تحریم آن را به فرماندار به رد کردن و یا تغییر آن سفارشات و سپس به آنها انجام شده است.

“این کمیسیون تنها می تواند مجازات” سخنگوی کمیسیون Kerrie Stillman گفت. “این است که تا فرماندار به اعمال آنها. مجموعه ای از جریمه های مدنی نمی تواند انجام … تا پس از آن.”

بسیاری از نهایی سفارشات در فرمانداری میز هستند موافقت نامه حل و فصل است که عبارتند از: پذیرش از یک تخلف و یک پذیرش از مجازات است. هفت انتظار نهایی سفارشات — که یکی از آنها در دادگاه تجدید نظر — در حال holdovers از فرماندار تگزاس ریک اسکات دولت اما دیگر 21 صادر شد پس از DeSantis گرفت ،

موارد پوشش یک دوره زمانی که اسکات در حال اجرا بود برای آمریکا و برای اولین بار سال در دفتر DeSantis که کارکنان را در زمان حال به آماده سازی دو بودجه دولت در برخورد با حوادث پس از طوفان و بالا آمدن سطح دریا در جنوب فلوریدا که مشاور عمومی دارای چندین پرونده های حقوقی در بشقاب خود را.

“چرا فرماندار نشسته بر کسانی است که او را دریافت کرد؟” فروردین پرسید. “آیا فرماندار باید یک مسئله با یافته های فلوریدا کمیسیون اخلاق ؟ آیا او می خواهم به خطا در کنار دولت و یا کارمندان دولت که نقض دولت اخلاق؟”

فروردین نیز مورد سوال که آیا این دستورات پایین اولویت های فرماندار و یا که او فقط نمی اخلاق کمیسیون به طور جدی: “این درست است که یک پیام خوب برای استاندار ارسال شود.”

همانطور که از پنج شنبه در فرمانداری تا به حال نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

حذف از دفتر

سه دستور در حال انتظار شامل حذف از دفتر از افرادی که عمدا و عادت موفق به ارسال و افشای مالی اشکال. که پس از بارها و بارها در حال یادآور شد که دولت قانون آنها را ملزم به انجام آن است.

این کمیسیون مراجعه تنها بر اساس 2014 قانون است به آنها را حذف از دفتر.

“آنها بوده است و برای سال تلاش برای بدست آوردن مردم را به طور جدی پرونده افشای مالی اشکال” فروردین توضیح داد. “برخی عمدا پر نیست و می دانم که آنها باید تشکیل پرونده و آگاه هستند و از اخلاق قانون و عواقب.”

یکی از این موارد در حال بررسی شامل Joel دیویس یکی از اعضای St. Cloud جامعه توسعه مجدد آژانس. مدت خود را برای تجدید هفته آینده. دیویس باقی مانده است در 18 ماه پس از اخلاق کمیسیون توصیه می شود او برداشته شود.

دیویس که او نیز صاحب دیویس شرکت زمین بود مجرم عمدا عدم ارسال افشای مالی اشکال بیش از چندین سال در یک نقطه racking تا 1500 دلار جریمه. دولت اتهامات $25-یک-روز مجازات برای عدم به فایل.

دیویس این است که در یک برنامه به تمدید به سازمان تنظیم مقررات. خیابان شهر کمیسیون برنامه ریزی شده است به این موضوع در روز پنج شنبه. دیویس را بلافاصله بازگشت یک تماس و یا ایمیل به دنبال نظر.

یک مورد دیگر شامل Cheryl توماس-هیوز, خرید متخصص برای شهرستان میامی-Dade آب و فاضلاب بخش. مسئولیت های او نیاز به او را به یک فایل افشای مالی فرم در هر سال.

اما اخلاق کمیسیون در بر داشت که او به عمد موفق به فایل فرم با وجود بارها و بارها گفته او باید به خاطر او دستگیره خرید بیش از $20,000.

“هنگامی که/اگر این علائم سفارش و ارسال آن به Miami-Dade County, ما عمل خواهد کرد بر این اساس” جنیفر Messemer سخنگوی این شهرستان گفت: در یک ایمیل.

سوم شامل Michael S. Murphy, عامل سابق و مدیر تعاونی تولید آب کنترل منطقه در Hendry شهرستان است. در یک نقطه مورفی دلار بدهکار 7,725 جریمه برای عدم ارائه افشای اشکال قصد بازگشت به سال 2008 و تا به حال 1500 دلار چشم پوشی در سال 2007.

این کمیسیون در بر داشت احتمالی علت است که او عادت نداشت فایل افشای مالی اشکال. منظور نهایی صادر شده مرداد 3, 2016 — اتخاذ اداری قانون قاضی را توصیه به حذف مورفی از دفتر.

مورفی کار نکرده برای این منطقه برای چندین سال, مقامات گفت.

جریمه و انتقادات

قابل توجه ترین در انتظار خوب است $5,000 برابر Gillum سابق تالاهاسی شهردار که زد به عنوان نامزد حزب دموکرات برای فرمانداری در سال 2018 از دست داده و به DeSantis توسط 30,000 رای. در مورد او نشسته است در DeSantis’ میز از ماه ژوئن.

Gillum نقض قانون دولت برای پذیرش هدایای متصل به سفر به کاستاریکا و نیویورک از آدم کوری سابق صاحب رستوران, توسعه و لابی استفاده می شود که به نمایندگی از مشتریان قبل از تالاهاسی شهرستان کمیسیون.

بری ریچارد Gillum وکیل برای اخلاق مورد گفت که او فکر نمی در مورد این پرونده شده است و یا در تماس با Gillum پس از این جلسه.

او همچنین نمی تواند به یاد بیاورید که چگونه آن را در زمان طولانی به منظور نهایی در گذشته اخلاق موارد او را به کار گرفته اما افزود: “هر کس دوست دارد برای دریافت نهایی سفارش و دریافت (آن را) سرعت حل و فصل.”

همچنین نشستن بر فرماندار میز از ماه مارس است $6,000 خوب در برابر سابق شهر تالاهاسی مدیر ریک فرناندز. او نتوانست به گزارش تخفیف برای عروسی دخترش دریافت و پذیرش دانشگاه ایالتی فلوریدا فوتبال بلیط از یک لابی.

دیگر مشخصات مورد انتظار عبارتند از: مدیر اجرایی پیشین ایالت فلوریدا در نمایشگاه اقتدار و سابق جکسون مدافع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im