بدون توضیح فلوریدا قاضی به دنبال زندان زمان مورد نیاز وثیقه برای معترضان

Duval County قاضی مایکل Bateh محروم انتشار بدون وثیقه به 50 51 معترضان که به نظر می رسد قبل از او در تاریخ 1 ژوئن. به تازگی منتشر شد متن این جلسه نشان می دهد که چگونه او به کار گرفته موارد مانند خط مونتاژ با کمی تغییرات بر اساس شرایط.

اریک نبرد بازداشت غیر قانونی مجمع اتهام گفت که او تا به حال یک بیماری خود ایمنی و او نگران یک شب دیگر در زندان می تواند او را بکشند. درخواست خود را برای انتشار بدون پیوند رد شد.

Gerod فرگوسن گفت: او نیاز به بازگشت به خانه برای مراقبت از برادر خود با نیازهای ویژه. درخواست خود را برای انتشار بدون پیوند رد شد.

Darlene مارشال گفت: او کار خود به عنوان مدیر یک رستوران اجازه او را به مراقبت از او دیابتی برادر او پدر و مادر خود را. پول مورد نیاز برای هزینه های روزمره را نسبت به پرداخت اوراق قرضه. درخواست خود را برای انتشار بدون پیوند رد شد.

Coronavirus فلوریدا: مقامات محلی می گویند farmworkers نیست مقصر سربازان ارتش در موارد

پس از اولین آخر هفته از تظاهرات سه هفته پیش در جکسون پس از, مینیاپولیس, پلیس, قتل جورج فلوید, Duval County قاضی مایکل Bateh شنیده درخواست از 51 نفر دستگیر و طی آن 31 مه تظاهرات. هیچ یک متهم به خشونت است. در عین حال Bateh فقط منتشر شد یک بدون وثیقه.

معترضان که منتظر ساعت به رزرو به زندان نبودند مجاز به پرداخت از پیش تعیین شده در اوراق قرضه برای انتشار که یکشنبه شب به دلیل این شهر مقررات منع رفت و آمد. بیشتر که با آن مواجه $753 پیوند اگر آنها می پرداخت با توجه به پیوند برنامه. در عوض برای برخی از معترضان Bateh دو برابر یا سه برابر این مبلغ بدون استناد به هر دلیلی.

قرضه آمد با وجود دولت قانون خواستار یک فرض غیر پولی آزادی قبل از محاکمه و با وجود تلاش های پلیس و دادستان عمومی و مدافعان به کاهش جمعیت زندان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آنها نیز در پی جکسون پلیس اتحادیه تهدید “افشا” قضات که تصمیم گیری مانند پایین اوراق قرضه آن را مخالف با.

روز قبل از Bateh را در جلسات Duval County قاضی گری ویلکینسون به کار گرفته اول ظاهر دادگاه ارائه شده و مشابه مقدار اوراق قرضه. ویلکینسون شنیده حدود دو دوجین از معترضان موارد در حالی که Bateh در ژوئن 1, شنیده 51.

فلوریدا تایمز اتحادیه ثبت سوابق درخواست برای رونوشت از اوراق قرضه جلسات در 31 مه و ژوئن 1. تا کنون دریافت کرده است, متن برای تاریخ 1 ژوئن.

که متن نشان می دهد که چگونه برای اولین بار-ظاهر دادگاه عمل با یک خط مونتاژ دقت است.

رویارویی در فلوریدا برجسته نژادی تنش ها خواستار تغییر دهید

قاضی Bateh نیست — دادستان — ارائه شده تقریبا هر متهم بدون در نظر گرفتن شرایط خود همان معامله: پنج روز در زندان و به جرم اعتقاد و یا آنها می توانید سعی کنید به صرفه جویی در پول به اندازه کافی به پرداخت اوراق قرضه خود را برای تخطی از قانون غیر قانونی مجمع اتهامات عنوان شده علیه.

و هنگامی که متهم پس از متهم روشن کردن این معامله اما خواسته منتشر شود بدون وثیقه همه اما یکی از محروم بودند.

یک فرد پیوند نگه داشته شد در $753. بیست و دو داده شد اوراق قرضه از $1,003. چهارده بیشتر داده شد اوراق قرضه از $1,503. یازده بیشتر داده شد اوراق قرضه از $2,006 فتح.

یک نفر بود که به اتهام تحریک به اغتشاش داده شد اوراق قرضه $36,506. پلیس گفته بود در یک گزارش بازداشت آنها شنیده ام او را می گویند “مبارزه با پلیس” “f— پلیس” و “حمله پلیس” اگر بازداشت خود گزارش نمی ادعا می کنند که وجود دارد هر گونه خشونت است.

دیگری که مورد خواهد بود به زودی منتقل شده به دادگاه فدرال متهم شد ساخت کوکتل مولوتف و او داده شد $53,009 اوراق قرضه.

از 51 افرادی که قبل از تصویب قاضی Bateh که اولین آخر هفته تنها کسی که وکیل گفت که او یک کشیش دستگیر و پس از دعا برای افسران پلیس و اصرار مردم باقی می ماند صلح آمیز منتشر شد بدون وثیقه.

در حالی که تظاهرات در روز شنبه, مارس 30 به حال مختصری از خشونت پس از بسیاری از این اعتراضات تا به حال فوت کردن — پلیس گفت که یک افسر ارتش را گردن گرفت کاهش, ویندوز, برخی از ساختمان های مرکز شهر شکسته شد و یک ماشین پلیس به آتش کشیده شد — تظاهرات در روز بعد باقی مانده صلح آمیز است. هنوز پلیس صادر شده تقریبا یکسان گزارش به بازداشت ده ها تن از معترضان مسالمت آمیز ادعا آنها موفق به پراکنده کردن پس از یک عمومی-اطلاعیه سیستم به آنها گفت. در برخی موارد عدم پراکنده گفته اتفاق افتاده ساعت پس از اعلام و در عین حال ماموران به اتهام ده ها تن با غیر قانونی, مجلس, مقاومت بدون خشونت و یا ترکیبی از این دو.

هیچ کدام از یکشنبه گزارش دستگیری متهم هر یک از متهمان از خشونت است. کمتر از دو هفته بعد دولت به پایان رسید تا با حذف هزینه برای هر متهم در مواجهه با غیر قانونی مجمع و یا مقاومت در برابر یک افسر بدون خشونت به جز دو نفر که قبول Bateh درخواست ارائه دهد.

در مصاحبه با News4Jax کلانتر مایک ویلیامز در دفاع از دستگیری و گفت که “این واقعیت که ما بازداشت شده بودند که غیر قانونی است. که این مورد نیست. اما وجود دارد یک آستانه های مختلف برای او [نلسون] به به تعقیب آن موارد وجود دارد را برای ما به دستگیری در خیابان.”

به غیر از کشیش Bateh رد متهمان درخواست منتشر شود بدون پرداخت پول — از لحاظ قانونی این نام منتشر شده در تعهد خود را و یا ROR.

“این مشکل به من که شهروندان که دستگیر شده بودند برای ورزش خود را متمم اول قانون اساسی حق اعتراض صرف نظر از اینکه وجود علت احتمالی برای دستگیری اما بر اساس آنچه که آنها انجام می دهند با هیچ سابقه کیفری و اتهام رفتار خشونت آمیز به هر کسی از جمله پلیس خود را اوراق قرضه افزایش یافته و از پیوند برنامه گفت:” وکیل مدافع مت Kachergus. “من فکر می کنم هر یک از این غیر قانونی مجامع با شرایط تخفیف باید بدست یک ROR به خصوص در طول COVID بحران است.”

قاضی Bateh بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر و نه دولت وکیل ملیسا نلسون.

مدافع چارلی Cofer که Bateh کار کرده و تا زمانی که او انتخاب شد به نیمکت در سال 2018 گفت: او نا امید شده بود با نتیجه.

“من واقعا افتخار استدلال من وکیل ساخته شده,” او گفت:. “اما متاسفانه این بحث ها موفق نبودند.”

ژوئن 1 شنوایی بسته شد به علت دادگاه گفت: در آن زمان به مشکلات فنی. یک بار-اتحادیه خبرنگار و حداقل یک عضو از مردم شکایت در مورد قادر به مشاهده جلسات.

من در یک اتاق انتظار از ساعت 9 صبح در 10:20 میزبان از من خواست برای شناسایی خودم اما هیچ راهی برای پاسخ و نه هیچ قانونی مشخص منطق برای آنها چگونه می تواند نیاز به اعضای عمومی به خود را شناسایی. من در تلاش بود به سازمان دیده بان به عنوان یک شهروند و نه یک روزنامه نگار. pic.twitter.com/B8jwsoPCIt

— اندرو Pantazi (@apantazi) 1 ژوئن 2020

وکیل مدافع گفت که افراد دستگیر شده در یکشنبه نبودند فرآوری شده تا پس از حکومت نظامی بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها دستگیر شدند و سپس گفت: آنها نمی توانند پرداخت باند-برنامه مقدار به منتشر شد که شب. با توجه به پیوند برنامه های غیر قانونی مجمع اتهامات در نتیجه $753 اوراق قرضه. در صبح روز بعد را پیوند شنوایی مقدار اوراق قرضه افزایش یافته و تقریبا هر متهم است.

Bateh ارائه شده پنج روز زندان هم به هر معترض به جز دو که ارائه شد هفت روز تقاضای معاملات با وجود داشتن هر دو یکی غیر قانونی-مجمع اتهام مشابه به عنوان بسیاری دستگیر شدند.

تحت فلوریدا قوانین آئین دادرسی کیفری یک قاضی می تواند تنها نیاز به یک پیوند اگر او معتقد است که لازم است به “منطقی حفاظت از جامعه از خطر آسیب فیزیکی به افراد اطمینان از حضور متهم در دادگاه و یا اطمینان از یکپارچگی روند قضایی.”

قاضی قرار است به در نظر گرفتن تعدادی از عوامل اگر تنظیم یک باند هیچ یک از آن خواسته شد با Bateh از جمله: ماهیت جرم بالقوه مجازات برای جرم وزن شواهد متهم در روابط خانواده متهم در طول زمان در جکسون متهم سابقه اشتغال متهم منابع مالی و متهم در گذشته انجام شده است.

در حالی که Bateh سوال نمی کند در مورد این مسائل دستیار مدافع لیزا سالن و متهمان خود را بارها و بارها به خود جلب کرد قاضی با توجه به معترضان اطلاعات شخصی.

نبرد تا به حال یک بیماری خود ایمنی است. “من بسیار وحشت زده این — مرگ شما می دانید چه کنم ؟” مرد گفت: Bateh. Bateh را تکذیب کرد درخواست خود را برای آزادی بدون قید وثیقه آزاد است.

مارشال گفت Bateh او در زمان مراقبت از ديابت برادر او پدر و مادر و یک خواهر. او گفت: او یک مدیر در یک رستوران. “من معتقدم که انتشار خود را در التزام خود را به ویژه مناسب است,” سالن گفت: “هنگامی که وجود دارد بسیاری از مردم دیگر او را در تلاش برای مراقبت و باند برای شرکت در یک تظاهرات مسالمت آمیز باید چه پول است. او یک غیر خشونت آمیز کسی که در یک تظاهرات مسالمت آمیز.”

Bateh رد درخواست هر چند او خود را تنظیم باند به $1,003 کمتر از اولیه خود را پیشنهاد از $1,503.

Gerod فرگوسن صحبت در مورد چگونه او طول می کشد مراقبت از یک برادر با نیازهای ویژه. “من واقعا در تلاش برای پیوند از امروز اما من اصلا به هیچ وجه هیچ کس به پول دریافت کنید. من پول در خانه. من لازم نیست که هیچ کس به آن را دریافت برای من و یا هیچ کدام از آن.”

دستیار مدافع با اشاره به فرگوسن و دیگر بازداشت گزارش اساسا کپی و جا به جا بدون شرح از نحوه خاص به اتهام اعمال می شود به فردی متهمان.

“وجود دارد هیچ خاص اتهامات. این است که صرفا موجب بود زبان من بپرسید – و علاوه بر این با COVID-19 نما زیادی خطر سلامت به هر کس که در زندان در حال حاضر من می پرسند که آقای فرگوسن منتشر شد,” او گفت: در فرگوسن است.

Bateh نمی تکان دادن تنظیم $2,006 فتح باند و ارائه درخواست مقابله به مدت پنج روز در زندان بود. فرگوسن پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او نبود پیوند و کاملا قبول این درخواست رسیدگی کند.

“و اگر من نمی قرضه از, چه, من, منتشر شده در پنج روز؟”

“نه آقای فرگوسن” Bateh گفت. “شما انتخاب برای پیوند و قبول نمی کند این پنج روز را به خود تاریخ دادگاه بعدی خواهد بود, جولای 28th. آیا شما را در درک که؟”

“بله” فرگوسن گفت. “فقط به من پنج روز.”

چرا که فرگوسن در زمان تقاضای معامله او نه به نفع زمانی که دادستانی اعلام کرد که رها کردن اتهامات در 48 مورد. فرگوسن هنوز هم باید پرداخت صدها دلار در دادگاه جریمه و هزینه با توجه به درخواست معامله و او در حال حاضر یک بزه محکومیت خود را ضبط. اگر او تا به حال شده است قادر به پرداخت اوراق قرضه خود را کاهش یافته شده او را بدست باند برگشت پول.

فرگوسن یکی از دو نفر که تو هیچ مسابقه که روز و مجرم شناخته شدند Bateh.

شهرستان دادستان باقی مانده است بیشتر سکوت در طول این جلسه به جز زمانی که او ساخته شده است که تمام درخواست ارائه می دهد ساخته می شد توسط قاضی نه دادستان. او به صراحت گفت که او نمی مخالفت با انتشار دو نفر بدون پول نقد وثیقه, اما او نمی وزن در موارد دیگر.

روشن نیست که چرا Bateh مجموعه ای از اوراق قرضه. در سراسر متن او هرگز ارائه یک منطق.

اما در آوریل اتحادیه پلیس رفت و پس از شهرستان های دیگر قاضی النی Derke برای تنظیم چه این اتحادیه گفته بودند بیش از حد پایین اوراق قرضه در مورد یک مرد متهم رمنج به یک ماشین پلیس. او مجموعه $16,000 پیوند برای مرد و اتحادیه پلیس به نام برای وکلای مدافع به اجرا در برابر او و حداقل یک افسر پلیس به سمت چپ بدهید که به نظر می رسد تهدید می کند. “تعجب می کنم که قراره 31 خانه او در زمان آینده او می شود یک معنی” ایمیل…” نوشت: افسر کارلوس سوسا ظاهرا اشاره به یک سیگنال 31 محل را بررسی کنید.

“اگر شما یک قاضی در شهرستان Duval و شما باید معده ضعیف وقتی که می آید به اوراق قرضه برای dirtbags که حمله ما افسران شاید شما باید در پیدا کردن یک خط جدید از کار” برادرانه منظور از پلیس 5-30 جمهور استیو Zona در توییتر نوشت در ماه آوریل است.

روز بعد این اتحادیه گفت: در ادامه پس از قضات آن را مخالف با. “برادرانه سفارش پلیس این است که هیچ جا در نزدیکی در حال انجام در معرض تصمیم گیری مانند آنهایی که ساخته شده توسط قاضی Derke و ما با اعتماد به نفس کار سخت اعضای جامعه ما ادامه خواهد داد به حرفی که نازل شده است.”

فقط دو شب قبل از Bateh شنوایی, Zona در زمان به Facebook دوباره برای محکوم کردن تلاش های جامعه فعال به جمع آوری پول برای کمک به معترضان استطاعت وثیقه tagging تلویزیون اخبار ایستگاه ها و درخواست آنها را به گزارش این. او نیز نامیده می شود در تظاهرات برای محکوم کردن تلاش برای جمع آوری پول پول.

Zona کاهش یافته است برای پاسخ به یک بار-اتحادیه خبرنگار سوال در مورد ژوئن 1 شنوایی و گفت: “اعتبار خود را در مورد این موضوع به صفر است و در کتاب من است. من چیزی برای گفتن به شما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>