شاهد نیکسون وودوارد اظهار تاسف دولت از رسانه ها فرهنگ

Wasington پست آیکون باب وودوارد دو بار برنده جایزه پولیتزر خطاب به جمعیت فروخته شده حضور در کتابخانه بنیاد ساراسوتا کانتی جمع آوری کمک.

ساراسوتا — در ارزیابی تاثیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا هفته گذشته واشنگتن پست آیکون باب وودوارد رسیده عمیق به تاریخ دوشنبه بعد از ظهر به یک مراسم تشییع جنازه عینک شرح داده شده توسط باربارا Tuchman در “اسلحه از ماه اوت است.”

در سال 1910 از خواب بیدار presaged فاجعه جنگ جهانی اول و مشخص last hurrah از حکومت سلطنتی در سراسر اروپا است. “در تاریخچه ساعت,'” به نقل از دو بار برنده جایزه پولیتزر برای روزنامه نگاری تحقیقی “این غروب و خورشید از دنیای قدیم بود تنظیم در مرگ فروغ از شکوه و جلال.”

“در حال حاضر بیش از یک قرن بعد خورشید در حال غروب است دوباره در سفارش. نظم کهن در حال مرگ است,” او گفت: جمعیت فروخته شده حضور در کتابخانه بنیاد ساراسوتا کانتی جمع آوری کمک. “چه اتفاقی افتاد در سال 2016 است, تاریخچه ساعت جستجو برای یک جایگزین به منظور.”

که در آن رادیکال های جدید آمریکا آزمایش می رود از اینجا حدس و گمان است. اما دین از واشنگتن ناظران است به نحوی موفق به حفظ دسترسی به ملت بالاترین ، پس از 2018 کتاب “ترس: مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید” باعث توهین از mercurial اجرایی — “یک تکه از داستان” “باهم در مکان عمومی,,” “دروغگو” — وودوارد از مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک تعداد بار و پیگیری برنامه ریزی شده برای انتشار قبل از انتخابات نوامبر.

“وودوارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در ماه ژانویه است “بسیار خوب نویسنده و خبرنگار.”

یکباره به شهرت پس از او و بعد همکار کارل برنشتاین بازی نقش محوری در پایان ریاست جمهوری ریچارد نیکسون وودوارد جلب تشابه و تیز تفاوت بین بار است که به شکل دو بحث برانگیز ریاست جمهوری نه دست کم از آن است که رسانه ها در فرهنگ است.

Decrying سیاسی از کابل رسانه های خبری مانند MSNBC فاکس و سی ان ان که در آن “افرادی که قرار بود خبرنگاران, تبدیل به یک نوع اخلاقی صوتی (که) شما بگویم دقیقا همان چیزی است که آنها فکر می کنم” وودوارد بستری شدن “تنبل” خود را در دوران جورج دبلیو بوش در سال است. او گفت که او تا به حال slacked در یکی از درس های از واترگیت که به معنای تماس با به طور مستقیم بر روی درب خانه خود.

یکی از مهم ترین منابع در طول خار سال بود گریزان ژنرال چهار ستاره. وودوارد خواسته مخاطبان هنگامی که خواهد بود که بهترین زمان برای ایجاد یک سرزده بازدید به یک افسر که رتبه. یک شنونده گفت: زمان شام. “چوب به هر کاری شما انجام” وودوارد پاسخ داد.

بهترین زمان گفت: به صورت مستقیم است 8:17 در یک شنبه شب بعد از شام و شاید چند کوکتل عمیق به آرامش است.

به طور کلی در سوال باز درب به Woodward به او نگاه کرد و گفت: “آیا شما هنوز هم برای انجام این کار s—?” وودوارد گفت که او می خواهم آموخته شده از CIA اطلاعات تماس به خیانت هیچ احساسی در طول اولیه رویارویی و تسلیم به متعاقب آن سکوت است. “او فقط به من نگاه کرد و تا به حال نا امید نگاه در چهره اش و در نهایت گفت:” در آمده.'” به طور کلی او را دعوت و در ادامه برای تبدیل شدن به یک منبع ضروری.

اخلاقی از داستان ؟ “کسی نشان داد تا” وودوارد گفت. “ما در حال نشان دادن تا در کسب و کار ما. ما ایمیل با ما تماس مردم بر روی گوشی و انتظار برای دریافت حقیقت.”

این Nixon عفو و چرا

وودوارد نیز اظهار تاسف از رسانه زانو حرکت تند و سریع عجله به قضاوت بدون درک کامل تری از معنای پشت چلپ چلوپ از سرفصل.

او به خاطر خشم او با برنشتاین بلافاصله پس از یادگیری در سپتامبر 1974 که رئیس جمهور جرالد فورد بود فقط کامل اعطا عفو به خوار ریچارد نیکسون. آن را وودوارد بیش از 20 سال خود را به تحقق خشم شده بود نابجا و او در مورد آن نوشت و در “سایه: پنج رئیس جمهور و میراث واترگیت.”

خواستند بدانند که چرا به طور خاص فورد تا به حال اعزام با تعقیب نیکسون جنایت سابق رئیس جمهور گفت وودوارد که نیکسون بوده است و مغلوب. عفو را پایان سریع به عدم قطعیت تولید شده توسط چه نگاه به دادخواهی طولانی و بی حواس پرتی از کشور کسب و کار.

“این خواهد بود که پایان (نیکسون),” وودوارد به یاد می آورد “و او گفت:” من همچنین می دانستم که قرار بود به پایان من است. من می دانستم این بود که من سیاسی, حکم اعدام, اما من تا به حال به آن را انجام دهد.’ آنچه فورد بود در واقع فاسد نیست اما بسیار شجاع است. ولی من داستان کامل است.”

پس از این کتاب رفت و به مطبوعات در سال 1999 وودوارد گفت که او یک تماس از کارولین کندی. او به او گفت که او و دایی بهداشت ، تد کندی که یک بار تشبیه نیکسون عفو به عمل مجرمانه خود را به حال به حال یک تغییر از قلب است. آنها تصمیم به فورد پروفایل در شجاعت جایزه اغلب ارائه شده به مردم “چه کسی خرابکاری های خود را حرفه ای به انجام چیزی است که در منافع ملی است.”

به طور مشابه ممکن است دهه ها به مرتب کردن چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری تبدیل شده است ملت. برای وودوارد او مشاهده می کنید در یکی از این واترگیت لحظات خرده وضوح به عنوان اگر آن را دیروز بود. اما آن رخ داده است حتی قبل از اینکه نیکسون سمت چپ اتاق. وودوارد نام آن را “یکی از شگفت آور ترین لحظات در سیاست آمریکا است.”

نیکسون مناقصه خداحافظی به کاخ سفید کارکنان. وودوارد به نقل از متعالی پیام کلمه به کلمه: “” همیشه به یاد داشته باشید: دیگران ممکن است شما متنفرم. اما کسانی که نفرت شما برنده نیست مگر اینکه شما از آنها بدم میاید. و سپس شما خودتان را نابود.’ این نه تنها یک درس برای سیاست این یک درس برای روابط انسانی است.”

وودوارد 43 دقیقه سخنرانی شد و پس از 15 دقیقه جلسه پرسش و پاسخ. بزرگترین افزایش در آمد وقتی کسی پرسید که چگونه او در مورد احساس رابرت ردفورد بازی او در سال 1976 کلاسیک “همه مردان رئیس جمهور.”

او آن را به نام “یک شمشیر دو لبه است ، شما هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از زنان من نا امید کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>